Marta Piskór rezygnuje ze stanowiska dyrektora szpitala

17

Nowa sytuacja w nowodębskiej lecznicy. Pełniąca obowiązki dyrektora szpitala Marta Piskór po latach kierowania placówką złożyła rezygnację ze stanowiska.

Pierwsza informacja o decyzji p. Marty Piskór została przedstawiona podczas posiedzenia Rady Społecznej działającej przy naszym szpitalu. Następnie decyzja ta została potwierdzona podczas obrad Zarządu Powiatu Tarnobrzeskiego. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy jednym z powodów rezygnacji jest nadmiar obowiązków służbowych. O tym kto przejmie dyrektorskie stery w szpitalu będzie decydował organ prowadzący czyli Starostwo Powiatowe.

17 KOMENTARZE

 1. Masz Anonimie rację Ty przyjdziesz ich obsługiwać albo pacjenci powinni obsługiwać się sami bo na rodzinę często nie mogą liczyć

 2. A za co Wam płacą do licha. Tylko rodzina i rodzina, a jeśli ktoś jest samotny , to co ,to do ziemi??? Co z niego za pożytek, albo z jego rodziny , no bo nie ma kto wtedy zajmować się chorym, pielęgnować się nim ani dawać prezentów i łapówek. Bo Wy tak jesteście zapracowane ze szkoda gadać, zapracowane głównie obrabianiem d..py pacjentom i ich rodzinie i czekaniem na byle czekoladki. Ludzie na mieście śmieją się z Waszej pazerności
  .
  Rozpuszczone i roszczeniowe , a nierzadko aroganckie towarzystwo wzajemnej adoracji bez cienia pokory, o empatii nie wspomnę. Proponuje pobyt w szpitalu choćby w Kolbuszowej, albo w Rzeszowie , boli tak samo ale jest o wiele łatwiej znieść cierpienie ,bo człowiek traktowany tam jest zgodnie z standardami 21 wieku ,miło, grzecznie i z szacunkiem do jego żucia i cierpienia. A w Dębie dalej szpital tkwi w czasach głębokiej komuny, a pacjent kładąc się strasznie się boi , że jak zechcą to zrobią z niego wariata , zwiążą go pasami i to nieważne na co jest chory , wystarcza , ze ma odpowiednią liczbę lat.

  • Podpisuje się pod tym co Pan/Pani napisała obiema rękami! Niech Starostwo w końcu otworzy oczy na nasze komentarze! O żadnej instytucji nie ma tylu złych opinii co o naszym szpitalu. MPGK czy Straż Miejska to się przy tym chowa. Temat naprawy sytuacji w szpitalu powinien być priorytetem na sesjach rady powiatu i nie mówię tutaj o dotychczas podejmowanych działaniach typu mierzenie ciśnienia i badanie cukru na różnego typu imprezach, a o konkretnych działaniach zmierzających do ścisłej kontroli jakości pracy kadry szpitala i być może do zwolnienia części osób wykazujących się niekompetencją. Nie znajdziesz w Nowej Dębie osoby, która nie będzie miała złej opinii o tej placówce.

 3. szary człowieku nie wiesz do kogo piszesz nie jestem personelem medycznym tego szpitala tylko wielokrotną pacjentką nie przeczę że w Kolbuszowej jest dobrze się leczyć i w Rzeszowie też bo i tu i tu personel na poziomie ale i z Kolbuszowej i z Rzeszowa wielu pacjentów spotkałam w szpitalu w Nowej Dębie bo mamy wolny wybór lekarzy i placówek leczniczych na miarę 21 wieku. Z tekstu zrozumiałam że Twoje frustracje zrodziły się w związku z pobytem na oddziale psychiatrycznym.Skoro było przyjęcie na ten oddział to i był powód. bez związku z chorobą skierowania lekarze nie dają, a może jeszcze sąd bez zgody zostawił?

  • Droga Dario. Daleki jestem od potępiania w czambuł całego szpitala. Jednak doświadczenia moje i moich znajomych z oddziałem wewnętrznym potwierdzają w pełni doświadczenia Szarego Człowieka. Jeżeli z własnej i nie przymuszonej woli korzystasz (wielokrotnie!) z „usług” tego „na miarę XXI wieku” przybytku to kwalifikujesz się z pewnością na gruntowną kurację psychiatryczną.

 4. chirurgia, dziecięcy, położnictwo OK
  Reszta zaorac
  Wewnętrzny – brak słów po prostu
  Takie jest realne odczucie na temat oddziałow w szpitalu

 5. Pod koniec kwietnia byłem pacjentem na odziale chirurgi opieka dobra a nawet byłem bardzo mile zaskoczony opieką panów pielęgniarzy

 6. szary beznadziejny człowieku, jesteś w dużym błędzie idź i popracuj trochę jako pielęgniarz czy pielęgniarka, wtedy dowiesz się jak ta praca wygląda. I nie siej nieprawdziwej propagandy. Sam leżałem nie raz, nie raz leżałem nawet 2-3 razy i powiem ci, że personel szpitala nie ma czasu żeby się po tyłku podrapać a to dzięki reformie służby zdrowia. Pielęgniarki nie mają tyle czasu dla pacjenta co byś chciał, ponieważ ponieważ muszą siedzieć i wypełniać papierkową pracę gdyż takie są zapisy reformy służby zdrowia. Pleciesz bzdury takie, że szkoda nawet dyskutować z tobą.

  • Z tymi zadaniowymi niby pielegniarkami to nawet Pani Dyrektor nie wytrzymala i cisnela wszystko do diabla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here