Myśliwska Paczka dla Domu Pomocy Społecznej

20
Miejscowe Koło Łowieckie Nr 197 RYŚ przy JW 2090 w Nowej Dębie dołączyło do ogólnopolskiej akcji „Myśliwska paczka” zorganizowaną przez Zarząd Główny PZŁ. 
„Myśliwska paczka” to świąteczna akcja skierowana do wszystkich kół łowieckich zrzeszonych w Polskim Związku Łowieckim. Koła same wybierają placówki, które chcą wesprzeć, a z ich przedstawicielami ustalają listę najpotrzebniejszych rzeczy, które znajdą się w paczkach. Beneficjentami akcji są domy dziecka, domy samotnej matki, domy opieki dla seniorów lub tym podobne placówki. „Myśliwskie paczki” przygotowane przez koła łowieckie trafią do osób potrzebujących do dnia 22 grudnia br.
Przedstawiciele naszych miejscowych myśliwych w osobach: kol. Hubert KLUBEK i kol. Sebastian TUŹNIK przekazali na ręce  Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Nowej Dębie p. Agnieszki MARKOWICZ oraz personelu przekazali „Myśliwską paczkę” w skład której weszły: kuchenka mikrofalowa, oraz 6 czajników bezprzewodowych.
Myśliwska paczka jest dużym wsparciem dla Domu Pomocy Społecznej, a jej zawartość tak została przygotowana aby przekazany sprzęt był pomocny personelowi  i służył wszystkim pensjonariuszom.  Z uwagi na panujące ograniczenia przekazanie paczki musiało się odbyć w przedsionku ale pod jakże wymownym szyldem umieszczony przy wejściu  cyt. „Dobroć jest skarbem, którego przybywa i Tobie gdy rozdajesz je innym”.

20 KOMENTARZE

 1. Super inicjatywa. Lecz nie odbiegając daleko od tematu pomocy – rozumiem, że w tym roku jest w Nowej Debie sztab WOŚP :) Nie no to tylko taki żart. Wiadomo, że nie będzie nic, bo po co i komu by się chciało. W sumie może i dobrze, sprzęt i inna pomoc z WOŚP przyda się w innych szpitalach. Te w Debie są nie potrzebne. Już wszyscy przywykliśmy, że w tym chorym złodziejskim kraju pomimo płacenia wysokich podatków i składek ZUS, naród musi się składać z własnej kieszeni na sprzęt dla szpitali.

  • Na szczęście nie będzie tego WOSP bo już się wszyscy temu Owsiakowi nawierzyli. Pan Kaczyński już dawno o przekrętach informował a młodzi radni już też oczy otworzyli i przewodniczący też wie , że to nieprawda że oni pomagali. Na tacę lepiej dać bo to jest pomoc i dobro dla tych co o nas tak naprawdę dbają. Ale kto TVN ogląda i im wierzy to dalej będzie myślał to co mu tam ideologią wpajają.

  • Krystyna, a byłaś już na mszy i zameldowałaś bogu jak to fajnie dokopałaś Owsiakowi na tym forum ? Rozumiem że to było w imię miłości bliźniego, tak jak naucza kościół….

  • Krystyna, spójrz prawdzie w oczy. Człowiek pracuje, jeszcze przelew z wypłatą nie dotarł na konto, a 35% z miejsca jest zabierane na składki. Zachorujesz to mimo płacenia składek miesiąc w miesiąc musisz czekać i żeby się wyleczyć to idziesz prywatnie, co powoduje, że musisz głębiej sięgnąć do kieszeni, a taki nygus lekarz jeden z drugim ma pensyjkę z naszych podatków niezależnie czy cię przyjmie czy nie.

   Chcesz dawać na tacę? Twoja kasa to możesz robić z nią co chcesz, ale nie masz prawa rozporządzać pieniędzmi innych ludzi. Ich kasa i mogą robić z nią co chcą. Mogą przepić, spaliś, podetrzeć się, odłożyć itp. i nic ci do tego.

 2. W sieci napisali że jakiekolwiek opluwanie Owsiaka nie będzie brane pod uwagę jako dobry uczynek przy świątecznej spowiedzi….

 3. A ty gadzie wwe to co mi w majtki zajrzałeś czy co, że takie głupoty gadasz . Ja ze swoim groszem wiem co robić i pisałam co lepiej a nie ze nakazuje . Kazdy niech myśli , a nie tvn słucha , żal mi tych co protestują przeciwko prawdziwej POLSCE .

  • Bycie idiotą jak ty to nie grzech, ale wstyd…. A za słuchanie radyja wstyd jeszcze większy, bo to obciach. Znajdź se faceta bo ci wibrator wysiądzie. A tak z drugiej strony, to jak wy faceci sobie ten wibrator wtykacie… Nie lepiej już kupić se lokówkę….

 4. Krystyna , ostatnio to kler bardzo często w majtki zagląda , będziesz na mszy w święta to poproś to i tobie przegląd zrobią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here