PODZIĘKOWANIA ZA POMOC DLA NOWODĘBSKIEGO SZPITALA

16

Dyrektor Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie Wiesława Barzycka wraz ze starostą Jerzym Sudołem, podziękowała tym, którzy pomagają lecznicy w jej trudnej sytuacji.

Grawertony ze specjalnymi podziękowaniami od Szpitala Powiatowego i Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu, trafiły kilka dni temu na ręce prezesa Zakładów Chemicznych „Siarkopol” w Tarnobrzegu –  Wiktora Stasiaka oraz dyrektora  Fenix Metals Sp. z o. o. z Chmielowa – Pawła Barteczki.

Powiatowa lecznica, podobnie inne szpitale w Polsce, nie od dziś zmaga się z problemami finansowymi i by poprawić swoją sytuację wprowadziła m. in. program naprawczy. W wyjściu z trudnej sytuacji pomagają jej też darczyńcy, wśród których znajdują się Zakłady Chemiczne „Siarkopol” z Tarnobrzega i spółka Fenix Metals działająca w Chmielowie.

Źródło: Powiat Tarnobrzeski

16 KOMENTARZE

 1. Jakby starosta Jerzy Zbigniew Sudoł ps. „Suseł” wraz z radnymi powiatowymi nie wydawali powiatowych pieniędzy na zadania własne gminy Baranów Sandomierski (np. budowa trybun na stadionie w Skopaniu i inne) to mogliby te pieniądze przeznaczyć na potrzebujący tych funduszy Szpital POWIATOWY i zaprzestać emocjonalnego szantażowania tych którzy sprzeciwiają się dojeniu gminy Nowa Dęba która dając hajs niby na szpital pośrednio sponsoruje inne wydatki powiatu. Mogliby również zaprzestać sępienia firm i zakładów pracy które płacąc podatki finansują i wysokie pensje starostów i podwyżki dla pani dyrektor szpitala i cały szpital.

  • Zapomniałaś dodać, że jak nie dadzą na zadanie gminy ND – ulicę Śmisiewicza to będą mieli na szpital.
   O nią jeden z radnych ND emocjonalnie szantażuje Jerzego Sudoła.
   Radni powiatowi mogą nie zgodzić się tak jak to piszesz na „dojenie” budżetu powiatu.
   Nie przejdzie uchwała na radzie powiatu – winny będzie Sudoł i będzie o czym pisać.

 2. Starosta ze swoja pensja wyższą od niejednego przedsiębiorcy powinien wspierać pracodawców a nie z nich doić. Jako starosta z Nowej Dęby powinien też gminę Nowa Dęba wspierać i patrzeć bardziej przychylnym okiem jak chociażby na gminę baranów czy grębów. Ale to jest właśnie suseł.

  • To sie zgadza, w glowie ci sie nie miesci dlatego ta glowe zamieniles na to co Kon nosi pod brzuchem

 3. Nie jest tajemnicą pulitzera że te ,,lecznice” to umieralnie, nawet gdybym nie wiedział co robić z pieniędzmi nie podarowałbym złamanego grosza

  • Mario, przy tej umieralni jak piszesz to zyja takie instytucje jak , szpital, Puzio, PGMiK ,Grabarz, ksiadz ,wiedz daj pare groszy nie zdychaj pod plotem jako ten pies

 4. Dlaczego ta pani Dyrektor nie patrzy w stronę obiektywu? Bo ma na sumieniu hłe hłr hłe,może to objawy wziecia szprycy ponaf stan…….

 5. A to dopiero chojny Pan z „Siarkopolu” to chyba pieniądze z odprawy, a konkretnie dywidenda za „dobre” zarządzanie innym szpitalem? Może się ta „pomoc”odbić czkawką całemu personelowi a pani dyrektor straci stołek na rzecz owego darczyńcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here