Szpital pilnie zatrudni

17

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej  Dębie pilnie zatrudni:

Diagnostę laboratoryjnego z uprawnieniami serologicznymi do pracy w Banku Krwi i w Pracowni Serologii.

Diagnostów laboratoryjnych do pracy w Laboratorium Analitycznym.

Lekarza specjalistę w dziedzinie chorób płuc (pulmunologa).

Lekarzy specjalistów w dziedzinie neonatologii oraz pediatrii.

Informacje na temat zatrudnienia można uzyskać osobiście w Dziale Kadr SPZZOZ w Nowej Dębie, ul. M.C. Skłodowskiej 1A (pokój nr 10) lub dzwoniąc na nr telefonu 15 846 26 51 wew. 153

17 KOMENTARZE

 1. Eeee tam PSL ma się dobrze z PiS jak i z PO, a tępy lud dalej kupuję teatrzyk wierząc, że coś się zmieni …
  Księgowe dalej rządzą tępym ludem rozpierd… to co pozostało.

 2. Oooo…. jak pięknie widać sposób zarządzania pani „parasol” dyrektor od dawna pracownicy trąbili że ta zła kobieta rozwala cały szpital i że zatrudnia swoich cieciów zza Wisły na sztucznie tworzonych stanowiskach w biurach a w daleko ma zwykłych pracownikow w, tym lekarzy i pielęgniarki… ale starosta nic nie zrobił. To teraz widać skutki. Szpital potężnie zadłużony, pracownicy odchodzą a pani pseudo dyrektor bawi się dalej w rządzenie. Nowa Rado Miasta. BŁAGAMY zróbcie coś z tym!!!! W Was nasza cała Nadzieja

  • Cała prawda, niestety… Dobrze napisane „pani pseudo dyrektor bawi się dalej w rządzenie”, dokładnie w rządzenie bo o zarządzaniu nie ma pojęcia. Za to jej przydu..pasy maja się świetnie, no i świetnie też zarabiają, czego nie można powiedzieć o pracownikach z Nowej Dęby. Niech pani p.o. dyrektor zacznie ludzi szanować to i pracownicy się znajdą.

  • @Pracownik szpitala,taki z Ciebie pracownik jak z koziej piczki fujarka.Do Twojej wiadomości pracowniku szpitala,rada miasta i gminy Nowa Dęba to sobie może-położyć się na jednym ze szpitalnych oddziałów.Szpital należy do powiatu i to rada powiatu wraz z radą społeczną szpitala władna jest podjąć odpowiednie działania w stosunku do osoby p.o obowiązki dyrektora SPZZOZ Nowa Dęba.Pretensje i błagania proszę kierować do starosty J.Sudoła i radnych powiatowych z terenu miasta gminy Nowa Dęba.

 3. Ciekawi mnie, dlaczego pani dyrektor nie ogłaszała, że ma wolne etaty w biurach tylko całkiem niedawno zatrudniła swoich przyklaskiwaczy z Tarnobrzega? a tu robi pod publikę oferty pracy. Tylko to są specjalizacje, które są cenione wszędzie i kto ma rozum w głowie to nie przyjdzie tu pracować pod jej rządami. Czy nikt z władz powiatu czy też miasta nie widzi co się dzieje w nowodębskim szpitalu?? czy w naszym mieście nie ma specjalistów, mądrych i doświadczonych ludzi , którzy mogliby postawić szpital na nogi?? Ktoś w końcu powinien się wziąć za sprawdzenie tego wszystkiego!. Nowa Dęba powinna stawiać na swoich ludzi , a praca powinna być przede wszystkim dla nas mieszkańców , a teraz na 4 osoby zatrudnione 3 to RKL!!

 4. EDZIA piszesz takie banialuki, że aż żal. Z samej nazwy wynika, że to praca społeczna – więc nie wprowadzaj ludzi w błąd tam nie ma za to żadnych pieniędzy. Poczytaj trochę dokumentów zanim będziesz wypisywać takie pierdolamento. Daj propozycję na stanowisko Dyrektora może ktoś rozważy – jedź do Starosty i zaproponuj mu swoją osobę skoro wiesz jak to poprowadzić i zarabiaj godnie. A co do twojej wiedzy na temat korupcji to twoim obowiązkiem jest jak się posiada taką wiedzę zgłosić to do prokuratury.

 5. @ketonal. Czyich interesów bronisz twierdząc że EDZIA „wypisuje pierdolamenty”szanowny kolesiu.Masz rację w jednym,rada społeczna jest faktycznie społeczna,w pozostałym to EDZIA ma rację.Podać Ci przykłady kolesiostwa w nowodębskim szpitalu?EDZIA nie pisze o korupcji,pisze o kolesiostwie i układzikach w nowodębskiej placówce „służby zdrowia”kolesiu.

 6. Do internauty Swir.
  W którymś z komentarzy jeden z internautów napisał kilka dosadnych słów w Twoim kierunku.Trafnie ocenił Twoją osobę,faktycznie jesteś matoł.I nie tylko matoł.Bez poważania.
  Jeszcze jedno,ja z Tobą nie dyskutuję,ja do Ciebie mówię więc proszę nie wysilać się na odpowiedź.

 7. Droga pani Edziu czy ma pani swiadomosc tego ze za ,,msciwa suke moze Pani miec zarzuty,za naruszenie dóbr osobistych Pani dyrektor? Ta ze chyba lepiej powstrzymac sie od takich komentarzy. Mimo licznych wad dyrektorki piszac takie rzeczy nie dorasta jej pani nawet do piet. Załosne. Moze zamiencie sie miejscami i wtedy stanie sie cud ekonomiczny i pieniadze do zozy naplyna strumieniem zycze powodzenia

  • Ha ha ha ha ha , ale pojechałaś. Pani p.o.dyrektor chyba ci kazała to napisać. Ha ha ha , przydupasy się boją? Nareszcie przyszedł czas na Was. Panie starosto, czekamy na pana ruch!!! Ile można to wytrzymać?

 8. Droga Pani Hanko,zaśpiewaj: https://youtu.be/11W-toNG3eU
  Faktem jest że użyto słów obraźliwych w stosunku do osoby po.obowiązki dyrektora.W odczuciu przeważającej większości pracowników i tak za mało obraźliwe,tak wynika z rozmów z obecnymi i byłymi pracownikami szpitala.To nie EDZIA powinna stanąć przed wymiarem sprawiedliwości lecz osoba po.dyrektora szpitala,za mobbing w stosunku do podległych pracowników.
  @hanka,śpiewamy razem?wchodzimy w tyłek bez wazeliny?
  Odpowiem tak,dyrektorem się bywa,człowiekiem się jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here