Szpital powoli się otwiera

7

Od 11 maja 2020 roku wznawiają przyjęcia oddziały: psychiatryczny, dziecięcy, ginekologiczno – położniczy oraz blok operacyjny. Czynna będzie też izba przyjęć z nocną i świąteczną opieką zdrowotną oraz fizjoterapia ambulatoryjna. Także od dziś pacjenci mogą znów skorzystać z poradni specjalistycznej przy ul. Skłodowskiej.

To  nie koniec dobrych wiadomości. Kolejne oddziały: chirurgia ogólna, diagnostyka obrazowa (RTG, USG, TK), szpitalne laboratorium analityczne raz poradnie specjalistyczne przy ul. Kościuszki, czynne będą od najbliższego czwartku , czyli od 14 maja.

– W tym tygodniu będziemy także prowadzić przygotowania do otwarcia oddziału wewnętrznego – mówi Wiesława Barzycka, dyrektor Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie. – To potrwa jeszcze parę dni, bowiem pracownicy interny wciąż  przebywają na kwarantannach i w izolacji.

/Powiat

7 KOMENTARZE

  1. OTWIERAJĄ ŻEBY ZA CHWILĘ ZAMKNĄĆ JAK Z CAŁEJ OKOLICY ZJADĄ SIĘ DO PRACY NAJEMNICY ZE SZPITALI OŚCIENNYCH I PACJENCI!

  2. Ale komentarze – szkoda gadać! Dobrze że Wy wyglądacie nadliczbowek i pracujecie w weekendy! Trochę szacunku dla oddanego personelu i na dodatek marnie opłacanego

  3. oni tylko piszą i chwalą się ,że wszystko działa!poradnie specjalistyczne czynne,lekarze przyjmują tylko chodzić i leczyć się.Oczywiście wszystko pozamykane lekarze też,chcesz się leczyć?to przez telefon,recepta i umieraj,a jeśli chcesz żyć to lecz się sam,bo lekarze pacjentów nie przyjmują siedzą w poradniach pozamykani.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here