Zbiórka dla Antosi zakończona sukcesem! Zebrano ponad 180 tys złotych! xvideo

0

Stał się! Spełniło się marzenie 6-letniej Antosi Woźniak i jej rodziców. Dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli udało się zebrać ponad 180 tysięcy złotych na przeprowadzenie diagnostyki przedoperacyjnej w klinice w Niemczech.

O osiągnięciu celu poinformowali na portalu społecznościowym Facebook rodzice dziewczynki:

Kochani jak zaczynaliśmy akcję na Siepomaga 6-go grudnia w mikołajki łzy płynęły nam do oczu a serce waliło tak jakby chciało wyskoczyć z klatki piersiowej. Strach i niepewność co się stanie. A stał się Cud. Okazało się że moc pomagania jest ogromna. Czuliśmy wsparcie nie tylko finansowe ale takie ludzkie wsparcie, że to co robimy ma sens.
Chcielibyśmy podziękować za SERCE jakie okazaliście naszej Antosi. Wszystkim na raz i każdemu z osobna. 

Przypomnijmy, że Antosia w wyniku porażenia mózgowego cierpi na lekoodporną padaczkę. Jedyną szansą na normalne życie dla dziewczynki jest leczenie operacyjne. Jednak ze względu na zbyt duże zniszczenia w obszarze mózgu, który powstały podczas wylewu, specjalistyczna diagnostyka, a potem operacja w żadnym szpitalu w Polsce nie jest możliwa. Jedyna nadzieja dla Tosi czeka w niemieckim szpitalu Schön Klinik w Monachium. To jedna z najlepszych klinik na świecie. Co ważniejsze, tamtejsi lekarze jako jedyni podjęli się przeprowadzenia wielodniowej diagnostyki, która pozwoli nam odnaleźć ognisko padaczki, a potem je usunąć!

Antosia wraz z siostrą postanowiły podziękować wszystkim darczyńcom na krótkim filmiku:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here