10 osób rannych w wypadku w Jadachach

27


10 osób zostało rannych w zderzeniu czterech samochodów osobowych. Do wypadku doszło po godz. 16.00 (niedziela 18.07) w Jadachach niedaleko Tarnobrzega. Zablokowana jest droga krajowa nr 9, policjanci kierują na objazdy.

Około godz. 16.25, dyżurny Policji z Tarnobrzega został powiadomiony o wypadku na drodze nr 9 w Jadachach. Jak wstępnie ustalono, kierujący volvo zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w dwa inne pojazdy – skodę felicję i opla merivę. W zdarzeniu brał udział jeszcze jeden samochód, kierowca skody fabii chcąc uniknąć zderzenia gwałtownie hamował i wjechał do rowu.

10 osób zostało przewiezionych do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, zabezpieczają ślady i wyjaśniają przyczyny tego zdarzenia.

Ruch na krajowej \”dziewiątce\” został zablokowany. Policjanci kierują ruch na objazdy przez Baranów Sandomierski – drogą nr 872 z Majdanu Królewskiego i drogą nr 985 do Nagnajowa.
KWP


Sobota 17 lipca 2010 WILCZA WOLA

PO PIJANEMU SPOWODOWAŁ WYPADEK

Pięć osób doznało obrażeń ciała na skutek wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 15.00 w Wilczej Woli. Pijany kierowca suzuki, chcąc ominąć „dziurę” w drodze czołowo zderzył się z volkswagenem golfem.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 22-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego kierując suzuki samurai chcąc ominąć „dziurę” w drodze zjechał na lewy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z vw golfem. Wszyscy uczestnicy zdarzenia, w tym trzyletni chłopiec jadący golfem trafili do szpitala.

Kierowca suzuki miał w wydychanym powietrzu 1,24 promila alkoholu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 4,5 roku oraz utrata prawa jazdy.

KWP
———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

27 KOMENTARZE

 1. tak to właśnie jest z tymi rklami albo kilometr za nimi albo wyprzedzaj i uciekaj bo buraki siano zamiast mózgu mają…omijając dziurę spowodował czołówkę KRETYN!!!!

 2. Dokładnie się z tym zgadzam! Ja stoję spokojnie aż pan spod biedronki mi wyjedzie i zrobi miejsce, czekam z minutę, kierunkowskaz oczywiście włączony, pan wyjeżdza, ja zaczynam skręcać a tu mi się czarna BMW wpycha, jakbym nie zahamował to bym wjechał w tego pedała, patrze na rejestracje a tu RKL! Krew zalewa! :@

 3. do #3 stary wiem że szkoda auta ale, jakbyś wtedy skręcał jakimś gruchotkiem to trzeba by w takim przypadku przyjebać w taką bmwicę (pewnie i tak rower więcej był warty od niej ) i wezwać policję nie dość że by Ci burak kasę oddawał to jeszcze dostał by punkty i z ubezpieczenia zniżki poleciały:)

 4. RKL jest często lepszym i bardziej przewidującym kierowcą od RTA – to kultura osobista nie literki świadczą o sposobie jazdy .
  Ja mam RTA i niejednokrotnie wstydzę się za głupotę RTA .

 5. Rysiek sam jesteś idiotą!!! wyjdź na miasto albo przejedz się do rzeszowa przez te wszystkie rklowskie osady to zobaczysz!!!Ty myślisz że tylko my narzekamy??? a najpierw przeczytaj tekst Cieciu a Później pytaj dlaczego wiążemy literki z pijanym kierowcą!!!don kupjocie te wszystkie durne komentarze jakie dajesz już Ci na dekiel siadły jeżeli piszesz takie rzeczy!!!

 6. bobo ja też mam bmw może pomyliłeś boś ślepy.A skręcając z 9 na lewo masz pierszeństwo i nie czekaj aż pan z boku wyjedzie dlatego ma rację ten z tyłu w bmw że pacan stoi bo przepuszcza tego z boku ,niedzielny kierowco .:D:D:D:D

 7. Don Kupo Ty Idioto ktoś tu pisze że on skręca z głównej w pod porządkowaną???kolega#3 czekał pod biedronką na miejsce parkingowe i rklowiec mu się ****…"na lewo"co za wieś!!!masz bmw???tzn.bardzo małe wory czy bardzo mały mózg???aha w parze idzie …no coment!

 8. i co Rysiu mówisz że tak szorujesz tam i z powrotem i piszesz że to od kultury osobistej zależy?? i masz rację ,ale kultury jazdy na Polskich drogach już prawie w ogóle nie ma…a już na pewno nie na podkarpackich drogach…fakt to fakt rysiu !!!a co do tych lepiej jeżdżących i przewidujących rkl to mnie nie przekonasz nawet jak byś mi pokazał gdzie eldorado leży!

 9. Człowieku nigdzie świętych nie znajdziesz! na RTA, RKL, KTA,WI, WR itd itp mogę Ci tylu pijaczków, kretynów wypisać… Co do dróg podkarpackich pokaż drugie takie województwo, gdzie są wyłącznie tereny zabudowane ;)

 10. a WAS kompletnie pojee…..ło z tymi blachami ! Bałwanów jest zatrzęsienie! i nie ważne,że ch.. jechał pijany tylko na jakich blachach ch.. jechał… No ręcę opadają na ręczny……

 11. Abstrahując od głównego wątku dyskusji ;)
  Czy nie uważasz Sanczo , że 4,5 to i za jazdę po pijaku stanowczo za mało a co dopiero za spowodowanie wypadku "pod wpływem"

 12. Rysiek uważam,że jeśli 'ktoś'' po alkoholu ładuję się za kierownice – jest skur…..em / jak sam uwali drzewo /jego sprawa – ale może sk.. pijany potrącić/ zabić = Pana córkę,chrześnika lub matkę… i tu brak mi absolutnie tz. tolerancji!

 13. A Rychu tak dla spokoju ''gierkówka'' z Katowic via W-wa
  ''rusza'' za Brynicą tj.w Zagłebiu Dąbrowskim /tz. ''czerwonym zagłębiu'' ze ''stolicą'' w SOSNOWCU.NIE JEST ŚLĄSKA!!
  INFO – DLA PASJONATÓW – jest rondo w tym mieście im. E.Gierka – chichot historii.. pisy cierpią…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here