Akcja informacyjna „Budowa obwodnicy Nowej Dęby w ciągu drogi krajowej DK9”

29

Wesja papierowa proponowanych wariantów obwodnic, do wglądu, znajduje się w Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba, w pokoju nr 203 II piętro, w godzinach pracy Urzędu.

Wszystkie materiały dotyczące wariantów poszczególnych obwodnic dostępne są pod linkiem https://www.gov.pl/web/gddkia-rzeszow/akcja-informacyjna—obwodnica-nowej-deby

29 KOMENTARZE

 1. Pisałem to na tym forum 100 razy, napiszę kolejny raz. Ta obwodnica za waszego życia nie powstanie. Za chwilę będą niedobory towarów na półkach, inflacja galopuje. Trwa wdrażanie wielkiego resetu który będzie się wiązał z wielką recesją gospodarczą. Ale jak się ogląda TVN albo TVP to w kolejce po kolejną dawkę szczepionki żyje się gównoburzą o podręcznik do historii i wierzy w 20 km obwodnicy.

 2. Za rządów PIS ta obwodnica powstanie, bo gdy dojdzie do władzy Patologia Obywatelska PO to możecie zapomnieć o obwodnicy. Życzę Wam żeby ta obwodnica powstała jak najszybciej.

  • Nie tylko nie zrobia obwodnicy ale zasypia mierzeje bo ostatnio Tusk z Holownia chyba noca uzgadniaja co beda pitolic rano

  • Budowa czegoś takiego to minimum kilka lat. Aktualnie wszelkie towary i usługi idą w górę, ale to będzie postępować, więc automatycznie wpłynie to na wydłużenie czasu robót. Populiści i Socjaliści musieliby być u władzy jeszcze z dwie dekady, by ta „obwodnica powstała za ich nierządów”, a dobrze wiemy, że to kompletnie nierealny scenariusz.

 3. Za PiS-u ta obwodnica napewno nie powstanie , przecież przez rok czasu nie zdąrzą tego zrobić . A póżniej będzie rządził PO , Hołownia lub Lewica a oni obwodnicy przecież nie obiecywali

  • Za PO zaczynała się budowa dróg, mostów i innych rzeczy. PiS doszedł do władzy i oczywiście te wszystkie rzeczy, których nie rozpoczęli, ale finał trafił na ich kadencję przypisali sobie :) Tak jakby droga czy most powstał od tak w kilka tygodni czy miesięcy :) Tak właśnie działa polityka, że jeśli jedna ekipa coś zacznie, a koniec prac będzie już za nierządów kogoś innego to właśnie ci drudzy przypisują sobie wszystkie zasługi :) Populizm i propaganda ponad wszystko.

  • Tadeuszu I Toruński,za PO drogi i mosty często prowadziły do nikąd,zatrzymywały się w szczerym polu.Cóż ,drogie zegarki trzeba było za coś kupić a i podwykonawców należało wtedy w y e b a ć,a jak

  • Prowadziły do nikąd, powiadasz? Ale i tak Populiści i Socjaliści te zasługi przypisywali sobie :)

   Nie wiem czy wiesz, ale na tym polega polityka. Na robieniu lewizny i oszukiwaniu ludzi oraz napuszczaniu jednych grup społecznych na drugie. Jedni robią wałki na ośmiorniczkach i zegarkach, a inni kręcą milionowe lody na odrolnionej ziemi za grosze, a potem sprzedają ją za miliony i kasa ląduje oczywiście na prywatnych kontach :) O łupieniu coraz bardziej obywateli nawet nie będę wspominał :)

   SLD = PSL = PO = PiS = Kondederacja = Kukiz = cała reszta :)

  • Gdyby PO dalej rządziła niewiele byłoby w Polskich rękach.Lasy nie byłyby państwowe, obecne szpitale(czytaj budynki)byłyby prywatne …wymieniać dalej?
   Długa jest lista polskich zakładów które popadły w ruinę-powiedz Tadeuszu I Toruński dzięki czyim rządom.Dzisiaj żarłbyś szczaw i mirabelki i zastanawiał się czy emigracja będzie szansą czy dramatem.

  • A za Populistów i Socjalistów to niby lepiej? Do końca tego roku ludzie potracą pracę, mieszkania i będą żreć gruz. Rzeczywiście jest się czym cieszyć.

   PiS się chwali, że spółka skarbu państwa o nazwie X notuje rekordowe zyski. Niby fajnie, niby spoko, ale już Ci nie powie, że te zyski pochodzą z golenia polskich obywateli :) Doskonale było i jest to nadal widać w kwestiach cen benzyny, gazu i innych dóbr. Oni się cieszą, że koszą siano, ale ludzie stają się coraz biedniejsi i są coraz mniej gołoceni. Otwórz oczy.

   Każda partia ciągnie w swoją stronę, robi swoje przekręty i jest tylko sługusem zagranicznych mocodawców.

   Gdyby polskojęzyczni politycy rzeczywiście byli oddani Polsce i obywatelom to zaręczam Ci, że w tym kraju nie byłoby takiego g.ó.w.n.a. i żyłoby się znacznie, znacznie lepiej, ale jak to w polityce, swoje trzeba nakraść, rodzinkę wepchnąć na ciepłe posadki, a idiotom bez szkoły wystarczy wmówić, że to wina UE, Tuska i Putina i po problemie. Dalej mogą kraść, a ludzie im wierzą w tanie wymówki.

  • Sam sobie sprawdź kiedy rozpoczęły się budowy dróg i mostów, które sobie Populiści i Socjaliści przypisują :)

  • Tadeuszu I Toruński,w
   dooopie byłeś,g ó w n o widziałeś.Pieprzysz jak potrącony,argumentów Ci brak.Zresztą nie dziwota,wszyscy PO…paprańcy i ich zwolennicy tak czynią.

  • Tadeuszu I Toruński,w dooopie byłeś,g ó w n o widziałeś. .., Muahaha.

   Podaję konkretne informacje, które są do sprawdzenia. Masz internet. Dwa kliknięcia. Ja nie mam argumentów? Dobre sobie. Każde swoje zdanie uzasadniam, a Ty co? Zero argumentów i obrażanie :) To tylko świadczy o Tobie.

   SLD = PSL = PiS = PO = Konfederacja = Kukiz, a ty mi piszesz, że jestem POpaprańcem :)

   Media i politycy ładnie was rozegrali. Tak jesteście podzieleni, że poza dualizmem nic więcej nie widzicie :)

   SRAM I ODDAJĘ MOCZ NA KAŻDĄ PARTIĘ POLITYCZNĄ :)

  • Piszesz że masz argumenty” a ja w tle tych ,,argumentów”słyszę i widzę naczelnych ujadaczy i ideologów tzw.opozycji.Ziejesz nienawiścią do PiS-u i tego co ten PiS uczynił.Nieważne,złego czy dobrego,ważne żeby mu dołożyć i poniżyć. Nie zdajesz sobie sprawy z tego że ujadając na ten wredny PiS ,pośrednio poniżasz również swoją Ojczyznę.

  • @…29 sierpnia 2022 at 06:51
   Zmiany w Ustawie o IPN, napisane w Tel Awiwie, zatwierdzone przez „sejm” i „prezydenta”, w czterdzieści osiem godzin. Bratanie się z ludobójcami z pod znaku oun-upa, to jest bezpośrednie poniżanie Polski. Więc słusznie, pisząc „wredny PiS”, nie napisałeś w cudzysłowie, bo nie są to oznaki „wstawania z kolan”.

  • piszesz że masz argumenty a ja w tle tych ,,argumentów” słyszę…..,

   Dlaczego wrzucasz mnie w dualizm? Skąd Ci przyszło do głowy, że skoro krytykuję PiS to automatycznie muszę popierać PO, PSL, Kukiza czy kogokolwiek innego z opozycji? Skąd u was takie jednowymiarowe dualistyczne myślenie? Nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości, że można kogoś krytykować i jednocześnie nie popierać drugiej strony? Jak widzę media i politycy zrobili swoje i maksyma „divide et impera” ciągle w cenie. Dlaczego wrzucasz mnie w dualizm, który jest drogą donikąd? Nie popieram żadnej partii, żadnego polityka.

   Aha, czyli twoim zdaniem nie można oceniać czynów polityków, tak? To dziwne, bo po innych pewnie sam ostro jeździsz, ale o PiS-ie nic złego powiedzieć nie można, bo wszystko robią super, co? Doprawdy wypaczone myślenie.

   A twoim zdaniem PiS nie poniża Polaków? Masz przykład. Wybuchła wojna. Chcieli blokad na Putina. Spoko, ale wcześniej wypadało zrobić rezerwy węgla i gazu, by ceny nie wyskoczyły w kosmos. Czy zrobili takie rezerwy? Nie. Czy zabezpieczyli obywateli? Nie. Nie zrobili nic, ceny poszły w kosmos, a ludziom powiedzieli, że to wina Putina. To nie jego wina, a niefrasobliwości rządzących, którzy nie byli w stanie przewidzieć, że może brakować węgla czy gazu, a to się odbije na cenach. I kto za to wszystko zapłaci za ich błędy? Oczywiście jak zwykle całe społeczeństwo. Klasyka gatunku. Co mi powiesz? Wsiądź na rower? Nie jeździj autem? Problem w tym, że wzrost cen gazu i prądu odbija się na cenach dóbr i usług, więc nawet gdybym jeździł do końca życia rowerem to nie zmniejszy to cen produktów w sklepach, gdyż te są przewożone tirami, busami, a nie rowerami, ale jak widać wiele osób tego nie rozumie. Łykacie tanie wymówki? To róbcie to dalej, ale nie zabarwiajcie rzeczywistości. Jest źle, ale będzie fatalnie, bo ludzie u steru nie są w stanie nic zaplanować w dłuższej perspektywie, by zminiwalizować skutki swoich durnych decyzji.

 4. No to w końcu jest to obwodnica Nowej Dęby czy Nowej Dęby i Majdanu Królewskiego ? Na stronach tych gmin są różne tytuły tego zadania.

  • Jeszcze nie ma obwodnicy ale bedzie, chyba ze opozycja wygra wybory to zablokuje ale zeby wygrala musial by sie zdarzyc CUDDD

 5. Czytajac tadeusza to tak jak bym sluchal propagandy z kremla, widac torunski ze jestes niezlym demagogiem tylko ze twoje wywody sa dla zaslepionych jak ty bo sondarze pokazuja ze wbrew zakleciu takich jak ty NAROD wierzy PISOWI

  • To co piszę ma poparcie w faktach. Same konkrety. Nic nie wymyślam. Można to sprawdzić samodzielnie. Wystarczy chcieć.

   Serio wierzysz w sondaże? Trochę mnie to śmieszy, bo z tego co pamiętam, gdy u władzy było PO to ludzie rzucali na prawo i lewo tekstami, że sondaże to kłamstwo i nie ma w co w nie wierzyć, ale jak PiS doszedł do władzy to nagle sondaże stały się rzetelne, tak? Serio w to wierzysz? :) Dlaczego sondaże jednych to kłamstwo, a w drugie można wierzyć? Wyjaśnisz skąd ta wybiórczość w podejściu, hipokryzja i podwójne standardy?

   Wiara jakiejkolwiek partii czy politykowi to jest droga do zatracenia. Wiedz o tym :) Ja bym żadnemu z nich psa nie dał wyprowadzić, a część społeczeństwa ma ich za Bogów co jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe, gdyż za tym nie idą żadne wymierne dla społeczeństwa czyny.

   Ostatnio była sprawa Odry. Konkretne organy i urzędy kilka tygodni wcześniej były alarmowane, że coś może być nie tak, by przyjrzeć się tej sytuacji. Czy ktoś coś zrobił lub zareagował w jakikolwiek sposób? A gdzie tam. Wybuchła afera, ale oczywiście w TVP cisza na ten temat, bo przecież telewizja rządowa nie będzie podkopywać „zaufania” do PiS-u, ale jak była sprawa Czajki to grzali tematem non stop przez kilka miesięcy. To klasyczna zagrywka polityczna. O błędach rywala mów non stop, a własne zamiataj pod dywan.

   To nieuczciwe, ale taka jest właśnie polityka. Nie liczą się ludzie, przyroda, zasady i rzetelność tylko to, by jak najwięcej się nachapać i jak najdłużej utrzymać się na stołku.

   Ludzie, którzy wierzą politykom, że Ci chcą im zrobić dobrze to tumany i debile. Takie realia.

   A wracając do sondaży to jeśli chcesz otrzymać odpowiednio wysoki wynik to badanie przeprowadzasz na grupie badanych, która jest partii przychylna, a potem w tvp na pasku masz, że wszyscy za PiS-em, co jest oczywistym kłamstwem, bo badanie przeprowadzane jest zwykle na grupie kilkuset respondentów. Czysta iluzja, ale jak chcesz to wierz w coś takiego droga wolna tylko potem się nie dziw, że rzeczywistość inaczej wygląda.

  • @Poranek 29 sierpnia 2022 at 14:25
   Drogi Poranku, zdradź mi swoją tajemnicę, jak słuchasz „propagandy z kremla”? Ja jestem ciekawy tej propagandy i pomimo znajomości języka rosyjskiego, nie mogę jej słuchać, bo mój komputer wyświetla komunikat że w moim kraju jest to zabronione!!!

 6. A PiS-ory – PO-konani piją razem wódę u Mazurka na urodzinach. Jak tylko mikrofony i kamery wyłączą to są kumple. A tu tyle dyskusji kto lepszy , Sariusz był w PO jest w PiS , Sikorski , Kluzik , Kowal byli w PiS , są w PO …. a wy głupolki kłóćcie się dalej ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here