Amerykańscy żołnierze zapraszają na piknik militarny

28

Żołnierze Armii Stanów Zjednoczonych zapraszają na piknik militarny, który odbędzie się w środę, 5 sierpnia o godz. 15:00 na placu przed Samorządowym Ośrodkiem Kultury. W programie: atrakcje militarne, pokazy pojazdów a także zabawy i konkursy.

plakat piknik militarnu usa

SOK

 

28 KOMENTARZE

  1. O militariadzie mówią co roku w całej okolicy. Zapraszane są największe gwiazdy z kraju i ze świata, a nasi żołnierze na każdej imprezie pokazują się z jak najlepszej strony i jeszcze Ci mało? A po drugie warto czasem zobaczyć jak wygląda armia największego mocarstwa militarnego (nawet w tak okrojonej wersji jak Ci żołnierze stacjonujący u nas). Dzieciaki pooglądają zaawansowany sprzęt, amerykańskie mundury itd. Nieczęsto zdarza się taka okazja, więc uważam, że jest to bardzo dobra idea.

  2. Cieszcie się ludzie, że Amerykanie jak przyjeżdżają, to dają Wam zarobić na wszystkim. Nawet do fryzjera chodzą, a mają krótkie włosy. Rusek-przyjaciel jak tu był, to tylko kradł i gwałcił. Taka to różnica pomiędzy sojusznikami.

    • No właśnie, a zawsze znajdzie sie ktoś komu nie będzie pasowało i będzie narzekał co to sie wyrabia. Tacy ludzie są tak bardzo denerwujący..

  3. Najlepsze pikniki na porębach dębskich.Tanie piwko, kiełbaska i dzieci mają frajdę z zabaw. Następny 8 sierpnia z zespołem tym razem ;-))))))

  4. Oczywiście rasizm kipi, bo paru czarnoskórych się pojawiło. No ale czego się można spodziewać po chłopakach z prowincji którzy mają w dodatku problem żeby cokolwiek zapiąć.

  5. przecież społeczeństwo N.D. to same najprawdziwsze polaki z katolickim rodowodem. Więc czego się spodziewacie? że będą tolerancyjni?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here