Antoni Kapusta nowym prezesem PGKiM

30

27-06-2012r.Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta gościem specjalnym był nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Antonii Kapusta.

25 czerwca Rada Nadzorcza PGKiM dokonała skwitowania władz Spółki za 2011 rok, oraz powołała na VI trzyletnią kadencje Zarząd w następującym składzie: Antoni Kapusta – prezes Zarządu, Marek Pabian – zastępca prezesa i główny księgowy, Tadeusz Plaskota – zastępca prezesa, dyrektor ds. technicznych.


Fot: Nowy prezes PGKiM Antoni Kapusta

Nowy prezes Antonii Kapusta ma 56 lat, jest inżynierem elektrykiem. Ma za sobą 32 lata pracy zawodowej z czego przez ostatnie 5 lat był prezesem Energetyki Wisłosan w Nowej Dębie. – Zdaję sobie sprawę z tego jak ważna dla gminy jest działalność tego przedsiębiorstwa. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań by Spółka funkcjonowała prawidłowo– mówi prezes Antoni Kapusta.


/rek

30 KOMENTARZE

 1. PROŚBA !!! Napiszcie coś o Tonim, tylko konkrety ! Skąd on, co umie, co zdziałał, jaki strateg, czy zna ustawę o własności i drugą o najmie lokali, czy je stosował. Bo jeśli Tadek to techniczny, Marek to księgowy, to On powinien być od komunalki i wspólnot. Ale czo on to kaman?

 2. Pan Kapusta to jest konkretny człowiek godny zaufania . Jeżeli nikt z włodarzy nie będzie mu narzucał co ma robić to PGKiM jako firma szybko stanie na nogi .
  Jeżeli burmistrz będzie się wtrącał w kompetencje prezesa to długo nim nie zostanie podobnie jak prezes Sudoł .

 3. #8
  Po [color=#cc0000]owocach
  ..[/color]

  Daj szansę A.Kapusta! Rok minie wartko i wtedy oceń..
  A wtedy powiesz – A nie mówiłem !! lub (oby!) pomyliłem się…

  ps = choć rozwala mnie zdanie ''.. dołożę wszelkich starań by Spółka funkcjonowała prawidłowo ..'' Ku*wa jaja jakieś!:D

 4. koleś burmistrza. A burmistrz tak sie upierał, że ma być prezesem ktoś kto ma wykształcenie budowlane. A ten to na prezydenta powinien startować. W Nowej Dębie nie ma ludzi wykształconych i mądrych, trzeba z Kolbuszowej, ech ludzie , ludzie. Popytajcie o tego Pana w Kolbuszowej to będziecie wiedzieć jaka opinia. Wielki po raz kolejny pokazał nam mieszkańcom, że ma nas w du..e i że zrobi co zechce. Dla kumatych – przeglądnijmy sprawozdania finansowe w których owy prezes ostatnio rządził, zobaczymy jaki z niego ekonomista/elektryk.

 5. Pytasz co potrafi? Odpowiem Ci słowami wpisu nr 7
  [quote]Pan Kapusta to jest konkretny człowiek godny zaufania . Jeżeli nikt z włodarzy nie będzie mu narzucał co ma robić to PGKiM jako firma szybko stanie na nogi .
  Jeżeli burmistrz będzie się wtrącał w kompetencje prezesa to długo nim nie zostanie podobnie jak prezes Sudoł .[/quote]

 6. Jak sprzedali wisłosan to szukają następnej posadki w energetyce prywaciarz nie da na wypłatę 14 tys. nawet tak WIBITNEMU SPECJALIŚCIE. W wisanie w każdym razie nikt po nim nie płacze, a przez niego owszem.

 7. nowi właściciele Wisłosanu przyjrzeli się działalności p.Kapusty poprosili o podkręcenie tempa w Wisłosanie to gość się wypiął na Wisłosan i poszedł na ciepłą posadkę do PGKiM….chyba

 8. PGKiM pobieral dwa razy za swiatlo w piwnicy, mieszkancy oplacali swiatlo poprzez fundusz eksploatacyjny i jednoczesnie pobieral 2 zl.+vat dodatkowo, teraz w nowych wyliczeniach to dodatkowe pobieranie zniklo w skladnikach, PGKiM ODDAWAJ NIE SLUSZNIE NALICZANE OPLATY:@

 9. Pan Kapusta to jest konkretny człowiek godny zaufania . Jeżeli nikt z włodarzy nie będzie mu narzucał co ma robić to PGKiM jako firma szybko stanie na nogi .
  Jeżeli burmistrz będzie się wtrącał w kompetencje prezesa to długo nim nie zostanie podobnie jak prezes Sudoł .

  Współpracowałem z panem Kapustą – żenada .
  Niech się wytłumaczy na temat zakopanych 200 ton szmat.
  Moje zdanie na temat prezesury , gościa przyjęli by rozwalił gospodarkę komunalną. Są ludzie w N.D. którym na tym zależy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here