Bariera na mostku k. Zalewu zostanie wymieniona na nową

26

07-03-2012

Bariera na mostku k. drogi wjazdowej nad Zalew została uszkodzona przez mieszkankę gminy Baranów Sandomierski. Niebawem zostanie wymieniona na nową.

W piątek około godz. 3.00 kobieta zamieszkująca w sąsiedniej gminie tj. Baranów Sandomierski straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w mostek. Policji udało się ustalić sprawce– poinformował nas komendant Straży Miejskiej Mieczysław Nalepa.

Wskutek uderzenia samochodu bariera mostu została poważnie uszkodzona co uniemożliwia jej naprawę. –Uszkodzona podczas wypadku bariera wzdłuż ulicy Kościuszki (droga powiatowa) zostanie wymieniona na nową – poinformował burmistrza Nowej Dęby, Zarząd Dróg Powiatowych. ZDP tymczasowo zabezpieczył miejsce uszkodzenia.


PONIŻEJ ZDJĘCIA WYKONANE W PIĄTEK RANO


Zdjęcia zostały wykonane w piątek rano

26 KOMENTARZE

 1. A co z mostkiem na ulicy Leśnej i Majsterskiej (droga do zakładów przez las) ? Też jest w podobnym stanie. Może dużo ludzi tamtędy nie chodzi ale to jest niebezpieczne.

 2. To może obciążyć tą kobietę z naprawą mostka, a może wypada jej podziękowac , że dzięki temu będzie ładniejsza barierka

 3. [quote]I tak na pewno będzie że z OC sprawcy. Wiec o co tyle krzyku????[/quote]
  piszesz jaanie, o co tyle krzyku ?
  A po to, że w piątek 02.03.2012r wydarzyło się to zdarzenie, i przez 3 dni miejsce to nie było zabezpieczone.
  I o to tyle krzyku !
  Jak sobie wyobrażasz takie miejsce, które w żaden sposób nie jest zabezpieczone a przypomnę że jest to droga którą codziennie poruszają się mieszkańcy piesi jak i zmechanizowani i w każdym momencie właśnie ci użytkownicy mogą wyrządzić sobie krzywdę.
  Przypomnę, że każde uszkodzenie obiektów i urządzeń związanych z ruchem drogowym ma być natychmiast osunięte (naprawione) ponieważ jest zagrożeniem dla innych użytkowników.
  Więc o to cały krzyk by żyło nam się lepiej i bezpiecznie!

 4. "ZDP tymczasowo zabezpieczył miejsce uszkodzenia."Powiesili parę metrów taśmy ostrzegajacej.Aby to uczynić potrzebne było wiele interwencji.Żenada.

 5. Dlaczego uważasz że Straż Miejską należy rozwiązać ?
  Co do podatków to masa urzędników jest utrzymywana z naszych podatków.

 6. jeśli to nowocześniejszy aparat i na AF robione to powino ostrość mieć na całości planu a tu jakoś 73% powierzchni ok 27% nie

 7. @17 a co ma piernik do wiatraka??
  jak chcesz mieć pozorne max ostrości na całości kadru to musisz hiperfokalną łapać przy max zamkniętej przesłonie a to czy jest MF/AF niema znaczenia.

 8. w kom to możliwe ;)
  można by wtedy ustawić wszystko tak aby krawędź mostu była ostra a dla hardkorów tylko rurka barierki ;)
  pzdr :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here