Burmistrz Wiesław Ordon Samorządowym Menedżerem Regionu

17

Przedstawiciele biznesu i samorządów z całej Polski spotkali się w Warszawie 15 kwietnia 2015 r. na uroczystej gali X edycji rankingu Filary Polskiej Gospodarki 2014 oraz Samorządowy Menedżer Regionu 2014.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking przygotowany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”, firmę badawczą ARC Rynek i Opinia oraz TNS Pentor. Jego celem jest wyłonienie firm i samorządów, których działalność ma szczególnie pozytywny wpływ na rozwój regionu. Istotną cechą rankingu jest fakt, iż zwycięzcy wskazywani są przez lokalne władze.
Samorządy terytorialne, jako organy władzy znajdujące się zarówno najbliżej przedsiębiorców, jak i społeczności, swoimi głosami decydują o wyborze zwycięzców plebiscytu w poszczególnych województwach. Efektem ich ocen jest coroczny ogólnopolski ranking Filary Polskiej Gospodarki.

Prezydenci miast, burmistrzowie i wójtowie po raz kolejny wybrali spomiędzy siebie najlepszych Samorządowych Menedżerów Regionu. Uzyskanie tego tytułu to wyczyn nie lada, bo żeby go otrzymać, trzeba wykazać się na tyle sprawnym zarządzaniem administracją, żeby zdobyć uznanie kolegów po fachu. Samorządowi menedżerowie regionów z powodzeniem zdobywają unijne fundusze, umiejętnie współpracują z lokalnym biznesem ułatwiając tworzenie miejsc pracy i zyskują społeczne poparcie dla swojej wizji zarządzania jednostką administracyjną. Wśród wyróżnionych tytułem Samorządowego Menedżera Regionu po raz kolejny znalazł się burmistrz miasta i gminy Nowa Dęba Wiesław Ordon, zajmując 3 miejsce.

Swoje wyróżnienie dedykuję mieszkańcom mojej gminy, przedsiębiorcom, stowarzyszeniom, samorządowcom minionej kadencji, a także moim współpracownikom. To dzięki ich pracy nasza gmina została dostrzeżona przez inne samorządy, a przyznany mi tytuł traktuję jako tytuł dla całej gminnej społeczności – skomentował Wiesław Ordon. Cieszę się, że Nowa Dęba po raz kolejny postrzegana jest jako lider w regionie, a jej burmistrz znajduje uznanie także na zewnątrz – dodaje burmistrz.

menedzeregionu2014

Wśród wyróżnionych samorządowców z województwa podkarpackiego na najwyższym miejscu podium znalazł się Tadeusz Ferenc – prezydent Rzeszowa, a na drugim Piotr Przytocki – prezydent Krosna. Podkarpackie filary gospodarki w roku 2014 to Asseco Poland, Nowy Styl i Polskie Zakłady Lotnicze.

Źródło: UMiG

 

GRATULACJE!

17 KOMENTARZE

  1. Gratuluję Panie burmistrzu, pańskie wysokie kompetencje nareszcie zostały dostrzeżone!!! Krytykantami się nie przejmować – to nie ludzie, to wilki!

  2. Burmistrz zapewne zostal wyrozniony ze wzgledu na b.udana modernizacje plant i modelowe wrecz wyciecie starych debow

  3. Filar i Manago jak sie patrzy. Arogancja wladzy – az dech zapiera. Sami przyznaja sobie nagrody. I nie dotyczy to tylko naszego podworka.

  4. Gratulacje!! A redaktorek niech tłumaczy się z własnej głupoty w sprawie słupków i niewiedzy lub zwykłego napuszczania ludzi na Burmistrza. Teraz niech pisze sprostowania wszędzie tam gdzie napisał donosy!!!!!

  5. Panie burmistrzu, ile zarobił P. na wychodkach i słupkach? Może od razu poda P. ile kto dostał, bo i tak się wyda. Właściwie ludzie i tak już wiedzą. Przykre, Nowe Dębno złodziejem słynie. 'na kolana psie i proś o wybaczenie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here