Certyfikat ISO 9001:2008 dla Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba

7

Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba jako 1 z 12 jednostek samorządu terytorialnego województwa podkarpackiego otrzymał Certyfikat ISO 9001:2008.

Podczas odbytej w Rzeszowie konferencji podsumowującej projekt w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany przez Centrum Rozwoju Społeczno – Ekonomicznego w Sielcu k/ Sędziszowa Małopolskiego, Certyfikat ISO z rąk Adama Sarnaszka – Dyrektor Branży System & Services Certyfikation SGS Polska Sp. z o.o. oraz Marty Matczyńskiej – Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego odebrali Wiesław Ordon – burmistrz MiG oraz Elżbieta Gil – pełnomocnik ds. SZJ. Dokument ten jest potwierdzeniem spełnienia przez Urząd MiG wymogów normy oraz świadczy o dążeniu wszystkich pracowników do poprawy jakości pracy i ciągłego jej doskonalenia. W trakcie 12 miesięcznego okresu wdrażania systemu wypracowane zostały procedury, które służą nie tylko pracownikom w realizacji zadań, ale przede wszystkim osobom załatwiającym sprawy w naszym urzędzie. Katalog procedur – usług dostępny jest w zakładce „Co, gdzie i jak załatwić w Urzędzie”.

UMIG

7 KOMENTARZE

  1. 96% pracowników tej instytucji nie pomogą żadne szkolenia i standardy obsługi petenta,przeraza mnie załatwienie jednego świstka w tej gminie,ale przykład idzie od góry czyli buta oraz głowa wyżej niż sra.pozdrawiam wszystkich nudzących sie w pracy…..:o

  2. Otórz [ort] szkolenia są zbędne! Wyrzucić na pysk z roboty – dla ORZEŹWIENIIA:|:| ECH,! a'' dopiero'' wtedy zrozumie … lub nieB)B)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here