Cisza wyborcza! W niedzielę wybory samorządowe!

5

W niedzielę, 16 listopada, wybory samorządowe. Tradycyjnie lokale będą w dniu głosowania otwarte w godzinach od 7 do 21.

O 24:00 rozpoczyna się cisza wyborcza, która potrwa do zakończenia głosowania. Dla bezpieczeństwa przez ten czas na portalu InfoNowaDeba.pl będzie wyłączona możliwość komentowania oraz dodawania ogłoszeń. Blokadę na info wprowadzamy od 21:30 by mieć pewność czy działa ona w sposób prawidłowy.

Idąc do lokalu wyborczego należy zabrać ze sobą dokument z fotografią, na podstawie którego komisja ustali tożsamość wyborcy. Następnie wyborca otrzyma cztery karty do głosowania: po jednej w wyborach do Rady Gminy (karta biała), Rady Powiatu (żółta), do sejmiku (niebieska) oraz na wójta, burmistrza lub prezydenta (różowa).

Głosować można na jednego kandydata stawiajac znak „x” w kratce z lewej strony obok nazwiska tego kandydata. Postawiene znaku „x” w więcej niż jednej kratce lub nie postawienie znaku „x” w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.

5 KOMENTARZE

    • Tylko dlatego nie zagłosowałem na nikogo, żeby Ostapko nie dorwał się do koryta. Wiesia też nie lubię a Pani Halina… sorry ale za „cinka”.

  1. Oj Marek, Marek jak to moja babcia powiedziała: „Dlatego wygrał Ordon bo Ostapko trzyma z Grzędą, gdyby on sam coś chciał zrobić pewnie by wygrał, a ludzie w Dębie Grzędy nienawidzą”.
    P.S. Cisza wyborcza, naprawdę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here