Wypadek w Hadykówce

14

2014-01-20

Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Hadykówce na krajowej „dziewiątce”. Kierujący osobowym mercedesem podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. 51-letni kierowca mercedesa trafił do szpitala. 10-letni pasażer tego pojazdu nie doznał obrażeń.

Do zdarzenia doszło w sobotę tuż przed 10.00 w Hadykówce na drodze krajowej numer 9. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący w kierunku Kolbuszowej kierowca osobowego mercedesa wyprzedzał dwa pojazdy w miejscu, gdzie jest to niedozwolone. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Wskutek zdarzenia 51-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego trafił do szpitala. Razem z mężczyzną podróżował jego 10-letni wnuk, chłopcu nic się nie stało.

Do czasu zakończenia pracy policjantów na miejscu zdarzenia ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Dokładne przyczyny zdarzenia pomoże ustalić prowadzone w sprawie postępowanie.

POLICJA

14 KOMENTARZE

  1. Czy ma znaczenie jakie kto ma tablice i co na nich pisze ,liczy się kto co ma w głowie rozum czy olej .A ten pan co tak śmiga po drogach akurat ma w głowie olej.

  2. kto ma jakie tablice nie ważne, ale koleś oleju w głowie nie ma bo inaczej by się nie wysrał a podobno pasów zapiętych też nie miał to i tak dziw że swojej głupoty nie przepłacił życie… ale prawo jazdy to by mu zabrali za narażanie wnuka…

  3. ale niestety mamy takich na drogach którym różnice robi tablica i to co na niej jest, a ta dziecina co pisze takie coś niech sie dowie skąd pochodzą rodzice :-)

  4. Podwójna ciągła i wzniesienie, trzeba być naprawdę debilem wyprzedzać w takim miejscu,a zapewne nie stracił panowania, tylko próbował uciekać od czołowego zderzenia, no i uciekł w rów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here