ECHO DNIA: Stal utrzymała się w czwartej lidze

9

Po sobotnim pechowo zremisowanym wyjazdowym meczu z Wisłoką Dębica (2:2) nad drużyną Stali Nowa Dęba zawisła groźba degradacji do klasy okręgowej, a drużyny LZS Podwolina do klasy A. Nowodębianie będą jednak grać nadal w czwartej lidze, która od nowego sezonu liczyć będzie 18 drużyn. Niejako z pomocą naszej drużynie przyszła Stal Sanok, która zrezygnowała z gry w czwartej lidze, bowiem po połączeniu się z Ekoballem Sanok występować będzie w krośnieńskiej klasie okręgowej. Dzięki temu nowodębianie zachowali status czwartoligowca.

Znany jest już zestaw par spotkań barażowych o prawo gry w sezonie 2014/2015 w stalowowolskiej klasie okręgowej oraz klasie A. W meczach o prawo gry w okręgówce Klub Piłkarski Zarzecze zmierzy się z Orłem Rudnik natomiast Stal II Stalowa Wola z LZS Podwalina.

O meczach o prawo gry w nowym sezonie w klasie A zagrają: Koniczynka Ocice Tarnobrzeg – Klub Sportowy Sarzyna, Radosan Radomyśl – Iskra Sobów Tarnobrzeg, Czarni Sójkowa – Łęg Stany, Jodła Przychojec – Tanew Harasiuki.

Pierwsze mecze rozegrane zostaną w najbliższą środę 2 czerwca, rewanże w niedzielę 6 czerwca. Początek środowych i niedzielnych spotkań o godzinie 17.

Źródło: Echo Dnia

———————————————————————————————-

9 KOMENTARZE

    • Sanok jelopom podarowala 4 lige,ale i tak w nowym sezonie wyleca z trzaskiem tam gdzie jest ich miejsce

  1. Prawidłowo to Zarząd powinien się podać do dymisji a trener gdyby miał honor powinien oficjalnie zrezygnować

    • Dlaczego? Drużyna się utrzymała. Na 3 ligę nas nie stać. Jesteśmy (póki co) tam gdzie mamy być. Oczywiście wierzymy, że przyszłość przyniesie poprawę.

  2. a pitolicie jak zwykle. W dupach się nie poprzewracało? 4 liga to i tak dobrze jak na nową dębę. Kibicować a nie marudzić!

Comments are closed.