[FILM] BEGG NALP: Spotkanie organizacyjne

16

Dnia 20 stycznia o godz 19 w sali konferencyjnej Hotelu Szypowski na ulicy Jasnej w Nowej Dębie odbyło się spotkanie organizacyjne Nowodębskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej

Wzięli w nim udział kierownicy drużyn biorących udział w rozgrywkach. Spotkanie prowadził Wojciech Bulanowski odpowiedzialny w NALPie za kwestie związane z regulaminem.
Celem zebrania było dokonanie podsumowania rundy jesiennej oraz omówienie zasad obowiązujących w tegorocznych zmaganiach. Ponadto przedstawiono koszty organizacyjne oraz dokonano losowania drużyn.

W rundzie zimowej NALP bierz udział ponad 120 zawodników skupionych w 12 zespołach. Przez 2 miesiące w każdy wtorek miesiąca będziemy świadkami piłkarskich emocji które bez wątpienia będą nam towarzyszyć do ostatniego gwizdka.
STARTUJEMY WE WTOREK 25 STYCZNIA 2011 O GODZ. 17.00 I BAWIMY SIĘ DO 21:00!
W KOLEJNE WTORKI SPOTYKAMY SIĘ OD 18:00 DO 22:00!


Jednocześnie serdecznie dziękujemy naszym Sponsorom zwłaszcza Sponsorowi tytularnemu Spółce Begg prowadzącej w Nowej Dębie m.in. Hotel Szypowski i przedszkole Krasnal a także Firmie Biliński producentowi ozdób choinkowych.


http://www.youtube.com/watch?v=6zq_3F8HIk8&feature=player_embedded

Za udzielone wsparcie dziękujemy również władzom powiatu tarnobrzeskiego w tym starostom Mirosławowi Plucie i Jerzemu Sudołowi, burmistrzowi Nowej Dęby, przewodniczącemu rady miasta w Nowej Dębie i Samorządowemu Ośrodku Sportu i Rekreacji.

/BEGG NALP

16 KOMENTARZE

  1. BRAWO DLA MARKA! dzięki niemu sa i sponsorzy i chętni do gry! ;) oby tak dalej a Dęba ożyje! może jeszcze koncerty jakieś przy okazji finału np.? POWODZENIA!

  2. Obawiam się że Dezamet może nie dać rady.FB DESIGN ma bardzo mocny skład-wszyscy którzy grali w turnieju zamkniętym plus kilku chłopaków z Siarki

  3. [size=16]MKS STAL ma priorytet dla nas, więc FB Design mając na celu promocję zawodników grających w "STAL-i" będzie starało się wygrać zawody grając zawodnikami przede wszystkim z Nowej Dęby .
    POZDRAWIAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW I ORGANIZATORÓW [/size].

  4. Ciekawy pomysł. Promować zespół z 4 ligi w rozgrywkach ligi amatorskiej… ;) NALP na razie nie ma takiej siły przebicia, ale czuję że niedługo może się to zmienić, bo to świetna inicjatywa. Mam nadzieję, że jeszcze się rozwinie w kolejnym sezonie zimowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here