[FILM] Stal Cup 2012 !

1

26-12-2011r.
Turniej rozegrany zostanie 14 stycznia 2012 roku w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym nr.1 w Nowej Dębie. Początek imprezy przewidziany jest na godz. 9:30, kiedy to wszystkie zespoły wybiegną na parkiet, uczestnicząc w oficjalnym otwarciu STAL CUP 2012.
Patronat nad imprezą objęli : Mirosław Pluta – poseł na sejm RP oraz Kazimierz Greń – Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
Patronat medialny sprawuje między innymi : Echo Dnia, Nowiny, portal infonowadeba.pl, Radio Leliwa czy też portal stalnowadeba.pl

Nad bezpieczeństwem zawodników oraz przybyłych kibiców czuwać będą zawodowi sędziowie, profesjonalna opieka medyczna oraz firma ochroniarska.

Turniej organizowany jest cyklicznie co roku i z każdą edycją przyciąga coraz większą rzeszę kibiców. Od samego początku organizatorzy pragnęli, by z każdą kolejną odsłoną STAL CUP podnosić poziom sportowy i rangę widowiska poprzez udział coraz mocniejszych zespołów oraz atrakcji pozasportowych najwyższego kalibru.
Rozmowy z poszczególnymi klubami wciąż trwają i ostateczne zestawienie drużyn uczestniczących w Stal Cup 2012 może ulec zmianie.

Prawdopodobnie zespoły, które będziemy mogli oglądać to:
– Resovia Rzeszów (zwycięzca Stal Cup 2011)
– Pogoń Staszów
– Alit Ożarów
– Limblach Zaczernie
– Sokół Nisko
– Strumyk Malawa
– MKS Stal Nowa Dęba
(dwa zespoły)

Tradycyjnie podczas przewidzianej przerwy dla zawodników żaden z kibiców nie powinien się nudzić. Przygotowane atrakcje z pewnością przykują kibiców do krzesełek, którzy wypełnią halę po brzegi, a konkursy pozwolą zmierzyć się wszystkim chętnym kibicom w sportowej walce i wygrać cenne nagrody.

Najprawdopodobniej fanów sportu i zawodników czekają wymienione niżej atrakcje:
– Występ grupy : Zina Freestyle – najbardziej medialna grupa freestyle football w Polsce
– Występ Damiana Gielnickiego – mistrza świata w footbagu – uczestnik Mam Talent
Kamil Kucharzewski – dwukrotny vice mistrz świata w electric bogie
– Pokazy taneczne Akademii Tańca ART. DANCE
– pokazowy mecz najmłodszych adeptów z naszego orlika
– wiele konkursów dla dzieci i dorosłych

Do pierwszego gwizdka pozostało jeszcze trochę czasu i organizatorzy na 100% dopną wszystkie sprawy na ostatni guzik i będziemy mogli się cieszyć z kolejnego wspaniałego turnieju, który miejmy nadzieję przybliży coraz większą rzeszę ludzi do naszego klubu .
Już dziś zapraszamy do śledzenia wątku i dzielenia się wrażeniami z poprzednich edycji, które pragniemy pokrótce przypomnieć.

STAL CUP 2010

STAL CUP 2011

STAL

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here