[FILM] 'Wrześniówka 2013'

10

2014-09-13

9 września wszystkie klasy Zespołu Szkół Nr 1 wyruszyły na spotkanie z ostatnimi promieniami letniego słońca.

\”Wrześniówka\” – tak nazwano dzień, w którym ze szkolnego dziedzińca uczniowie wyjechali rowerami, autobusami i wymaszerowali w poszukiwaniu wrażeń w choć bliskiej, to jednak nie dośc znanej okolicy.

Nasi nauczyciele często zabierają uczniów na uczelnie wyższe, organizowane są różnego typu wycieczki. W szkole nieobecność nawet jednej klasy i dwóch nauczycieli powoduje konieczność rozpisywania zastępstw, dezorganizuje realizację programów naucznia. Stąd pomysł dnia, w którym turystyczne potrzeby wszystkich wychowawst mogłyby być spełnione jednocześnie, bez szwanku dla podziału godzin – mówi wicedyrektor placówki, Leszek Kisiel.

Uczniowie odwiedzili stawy w Budzie Stalowskiej, leśny szlak w Ekomuzeum Delty Wisły i Sanu, wizytowali Inkubator Technologiczny w Stalowej Woli, Hotel Zamkowy w Baranowie Sandomierskim oraz Muzeum Ks. Kardynała Adama Kozłowieckiego SJ w Hucie Komorowskiej.

Pierwszy rocznik klasy wojskowej towarzyszył starszym \”kadetom\” w marszrucie do Marek, skąd uczniowie klasy drugiej i trzeciej kontynuowali swoją trzydniową wędrówkę po gminie Baranów Sandomierski, mieście Tarnobrzeg i okolicach.


10 KOMENTARZE

  1. Szanowny panie wicedyrektorze placówki [b]Leszku Kisiel[/b]
    [quote]wszystkich wychowawst mogłyby być spełnione jednocześnie, bez szwanku dla podziału godzin – mówi wicedyrektor placówki, Leszek Kisiel. [/quote]
    "Wychowast" – :)
    Aaa! To po Achalalajsku! B)Ciało Pedagogiczne daje Ciała tj. d*py :D

  2. Z tekstu i filmów widać, że uczniowie wizytowali naszą małą ojczyznę. Często wyjeżdżamy daleko szukając atrakcji, a tego co jest obok nas nie znamy. Gratulacje :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here