IV Gala Sportu Młodzieżowego w Rzeszowie

7

18-03-2011

W dniu 15.03.2012 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta IV Gala Sportu Młodzieżowego. Podczas Gali podsumowane zostało współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w Województwie Podkarpackim w 2011 roku oraz wręczone zostały stypendia sportowe i nagrody dla działaczy, trenerów i zawodników.

Wśród nagrodzonych znalazła się między innymi trójka przedstawicieli sekcji badmintona ze Stali Nowa Dęba. Stypendium sportowe otrzymał: Mateusz Czachor (brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski w deblu mężczyzn), nagrodą specjalną za całokształt 45 – letniej pracy trenerskiej uhonorowany został Antoni Malcharek, twórca sekcji badmintona w Nowej Dębie, a nagrodą Województwa Podkarpackiego w dziedzinie sportu za pracę i osiągnięcia w działalności sportowej w 2011 roku, wyróżniony został aktualny trener nowodębskich badmintonistów Adam Bunio.

Nagrody i stypendia wręczały: Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Anna Kowalska i Przewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego Teresa Kubas – Hul. Badmintoniści byli jedynymi wyróżnionymi przedstawicielami z Miasta i Gminy Nowa Dęba.

/info

.

7 KOMENTARZE

  1. Wspaniała wiadomość. Gratuluję finalistom serdecznie! Wspaniała promocja miasta – mam nadzieję, że zawodnicy dostali chociaż jakieś [url=http://szybkapaczka.tdnet.com.pl/]paczki[/url] z nagrodami – a nie tylko same dyplomy?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here