Klub Kibica: Wybierz swoją jedenastkę

8


Do rozpoczęcia ligi pozostało niespełna 3 tygodnie. Trener Stali Mariusz Białek ma do dyspozycji 24 zawodników. Pomóżmy mu ustalić wyjściową jedenastkę na mecz z Piastem Tuczempy.

Kadrę zespołu stanowią niżej wymienieni zawodnicy:
Kunat Piotr
Sekuła Kamil
Kopeć Mateusz
Tomczyk Tomek
Dudek Wojciech
Pastuła Stanisław
Wydro Paweł
Rachwał Łukasz
Kotrych Arkadiusz
Żmuda Michał
Szurgociński Paweł
Kowal Marcin
Milanowski Łukasz
Nowak Paweł
Serafin Szymon
Diektiarenko Tomasz
Dudziak Andrzej
Dziemianko Artur
Uznański Jakub
Pruś Stanisław
Urbaniak Mateusz
Marut Piotr
Pogoda Artur
Smalera Michał

——
POWOLI DO PRZODU

W sparingu (24.07) pomiędzy Stalą Nowa Dęba a KP Zarzecze zawodnicy SND rozegrali dobre zawody, wygrywając z niedawnym rywalem z okręgówki 2-0 (1-0).Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Mateusz Urbaniak. Pierwszy gol padł po ładnej drużynowej akcji i zagraniu prostopadłej piłki przez Milanowskiego, a będący w sytuacji sam na sam z bramkarzem KP napastnik Stali nie zmarnował okazji, posyłając piłkę technicznym strzałem po ziemi tuż pod łokciem interweniującego golkipera przyjezdnych. Druga bramka była wynikiem pressingu na stoperach Zarzecza. Trochę szczęśliwie piłka odbija się od nogi Stasia Prusia wprost do nadbiegającego Mateusza, który bez zastanowienia mocnym strzałem po ziemi umieszcza ją w siatce w długim rogu bramki Zarzeczan. W całym meczu widoczną przewagę posiadali Stalowcy, którzy mieli jeszcze kilka sytuacji do podwyższenia prowadzenia jednak skuteczność nie była najmocniejsza stroną naszego zespołu. Piłkarze SND coraz lepiej operują piłką, przez co akcje często są przemyślane i bardzo widowiskowe. Miejmy nadzieję, że wciąż będziemy uczyć się nowych schematów pozwalających nam ulepszyć naszą grę, w której wciąż jest wiele do poprawienia. Nie ujmując nic zespołowi Zarzecza prawdziwym sprawdzianem naszej drużyny będzie dopiero sparing z Sokołem Nisko, który z pewnością wytknie nam wszystkie błędy, które będziemy musieli jak najszybciej wyeliminować z naszej gry. Zapraszam na kolejne spotkania sparingowe Stalowców. HEJ STAL!!!

Źródło: www.stalnowadeba.pl
———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

8 KOMENTARZE

 1. ……………………………….Kunat
  ……..Kowal…………Dudek…………..Pastuła……..Dudziak
  ……Uznański……..Milanowski………Diektiarenko….Nowak
  ……………………Pruś……………Urbaniak

 2. ……………………………….Kunat
  ……..Wydro…………Dudek…………..Pastuła……..Rachwał
  ……Uznański……..Milanowski………Serafin….Dudziak
  ……………………Pruś……………Nowak

 3. jest też grupa sponsorów którzy co miesiąc wspierają drużynę ale są to bardzo małe kwoty przynajmniej na chwilę obecną, ale prawda jest taka ze bez nich byłoby bardzo ciężko utrzymać tych zawodników którzy aktualnie grają w stali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here