Klubowy Turniej Karate Nowa Dęba!

8

29-12-2011r.Na zakończenie tegorocznych zajęć w Klubowym Dojo zorganizowano Klubowy turniej Kichon.

W turnieju zwyciężyli:
I miejsce Mazurek Andrzej
II miejsce Babula Krzysztof
III miejsce Sałek Jakub i Kotulski Damian

Warto dodać, że zawodnicy z Nowej Dęby odnieśli w mijającym roku wiele sukcesów. 19 Listopada w Krośnie odbył się IV Ogólnopolski Turniej Karate. Dobrze zaprezentowali się nowodębianie Wit Przemysław i Tomczyk Dawid wygrywając swoje pierwsze walki ale klasą dla siebie był Mazurek Andrzej który po wygraniu trzech walk dopiero w finale nieznacznie uległ zawodnikowi z Jasła


16 kwietnia 2011r. zawodnicy KKK Nowa Dęba wystartowali w XIII Mistrzostwach Podkarpacia dzieci i młodzieży w Pilznie . Zawody odbywały się na trzech matach a sekundantami – opiekunami naszych zawodników byli Zbigniew Chmielowiec i Justyna Wójtowicz. Nową Dębę reprezentowali startując: Rafał Brzoza, Krzysztof Babula, Bernard Pazder, Damian Krutysza, Damian Kotulski, Norbert Rzeszut, Bartosz Zieba, Konrad Pałeczka. Puchary zdobyli zajmując miejsca medalowe: Przemysław Wit II miejsce i Dawid Tomczyk III miejsce startując w jednej kategorii spotkali się w półfinale i po równej walce głosami sędziów bocznych 3/1 wygrał Przemek ważący 19kg więcej od Dawida. Rodzynkiem Nowej Dęby dziewczynką startującą w najmłodszej kategorii wiekowej kata była Paulina Zawiślak.

26 lutego 2011r. w Przeworsku rozegrany został Turniej karate Klub Kyokushin Karate Nowa Dęba reprezentowało 4 zawodników a wrócili z kompletem pucharowych miejsc. Bezkonkurencyjny był Przemek Wit pokonując zdecydowanie wszystkich swoich przeciwników i zajął I miejsce. Pechowo trafił Norbert Rzeszut który przegrał swoją pierwszą walkę jak się później okazało ze zwycięzcą tej kategorii chłopcy 10-11lat i z którym to w finałowej walce poległ też drugi nasz zawodnik Damian Kotulski a wgrywając swoje 2 wcześniejsze walki zajął II miejsce . III miejsce w kat Juniorów + 70 kg zajął Białek Michał.

Z kolei 12 lutego zawodnicy KKK Nowa Dęba zaprezentowali się w Rzeszowie na otwartym turnieju karate Carpatia Kyokushin Cup. W zawodach startowało 161 zawodników z 22 klubów reprezentujących siedem federacji wywodzących się z KYOKUSHIN /IKOSosai, IKOMatsui, Shinkyokushin, IKOMatsushima, Seido, Kyokushinkan oraz Oyama Karate.

Klub reprezentowało dwóch zawodników.Wit Przemysław który w kategorii 12-13 lat +45 kg był klasą dla siebie zajmując I miejsce pokonując wszystkich / kolejnych trzech / przeciwników przed regulaminowym czasem przez ippon. W kategorii Junior młodszy +75kg wystartował Białek Michał zajmując III miejsce

Nowodębskim karatekom gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy powodzenia z Nowym Roku!


/info

8 KOMENTARZE

  1. Michał nie przejmuj się prostaczkami , pracuj nad techniką i szybkością bo warunki to już masz, trzymam kciuki coby zajawka cię nie opuściła i barectwo pod blokowe nie dosięgnęło.

  2. Our Vulcanized soles of espadrilles have grown accustomed, when [b][url=http://www.newshoesonline.co.nz/gel-kayano-18-c-6_26.html]asics gel kayano 18 nz[/url][/b] canvas collision with fluorescence, high heels dominates new imagination—can you imagine this fantasy filled with charming summer scene it? This season, Replay shoes with a touch of pure tranquil wave fluorescent [b][url=http://www.newshoesonline.co.nz/gel-nimbus-14-c-6_32.html]asics gel nimbus 14 nz[/url][/b] colours of the main fashion trends. With heels unexpected movement of wind, a running shoe inspired by contact with rapid strap shoes designing and TPU rubber heel, coupled with vivid details visible fluorescence: fluorescent pink, Orange and yellow with natural leather, is vivid and heart and pleasing, render the purely visual enjoyment of harmony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here