KONKURS NA DYREKTORA DOMU KULTURY

112

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kulturyz siedzibą w Nowej Dębie.

Miejsce wykonywania pracy: Samorządowy Ośrodek Kultury
ul. Żeromskiego 2, 39-460 Nowa Dęba.

Wymiar czasu pracy: pełny etat
Dyrektora powołuje się na 5 lat

1. Wymagania niezbędne dla kandydata:
1) wykształcenie wyższe magisterskie,
2) doświadczenie zawodowe – co najmniej 5 letni staż pracy (w tym co
najmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym); preferencje: praca
w instytucjach kultury, doświadczenie w zakresie zarządzania i marketingu,
3) znajomość zasad funkcjonowania instytucji kultury, w tym przepisów
dotyczących finansowania i prowadzenia działalności kulturalnej i bibliotek
oraz zamówień publicznych (preferowane doświadczenie w opracowywaniu
i realizacji projektów kulturalnych, finansowanych ze źródeł
pozabudżetowych, w tym funduszy strukturalnych),
4) obywatelstwo polskie,
5) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni
praw publicznych,
6) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo
ściągane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
7) brak ukarania zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem
środkami publicznymi, o których mowa w art. 31 ust. 1 pkt. 4 ustawy
z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny
finansów publicznych (Dz. z 2013 r. poz. 168),
8) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.

2. Wymagania dodatkowe:
1) umiejętność kierowania zespołem ludzkim,
2) kreatywność i dyspozycyjność,
3) predyspozycje do organizowania i prowadzenia przedsięwzięć promocyjnych
związanych z działalnością kulturalną i twórczością artystyczną,
4) doświadczenie w pracy z grupami młodzieżowymi, artystycznymi,
5)umiejętności organizacyjne, w tym umiejętności i doświadczenie
w organizowaniu imprez masowych,
6) znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
3 . Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
1) zarządzanie instytucją kultury i reprezentowanie jej na zewnątrz,
2) administrowanie budynkami,
3) organizowanie imprez kulturalnych,
4) kierowanie gospodarką finansową instytucji i ponoszenie odpowiedzialności
za jej prawidłowość, w tym opracowanie planu finansowego instytucji oraz
dysponowanie środkami określonymi w planie,
5) sprawowanie funkcji pracodawcy wobec pracowników instytucji kultury,
6) współpraca z organizacjami pozarządowymi, stowarzyszeniami,
placówkami oświatowymi, zespołami amatorskimi, artystami i twórcami
oraz mieszkańcami Gminy Nowa Dęba.

Termin i miejsce składania dokumentów:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym z dopiskiem „Konkurs na
stanowisko Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie” w terminie do dnia 11września 2014 r. (decyduje data wpływu do urzędu) w Biurze Obsługi Klienta lub przesłać na adres: Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba, ul. Rzeszowska 3, 39-460 Nowa Dęba.

 
PEŁNA INFORMACJA ORAZ WYKAZ NIEZBĘDNYCH WARUNKÓW, DOKUMENTÓW ZNAJDZIESZ: TUTAJ

112 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobrze, wreszcie może zakończy się zatrudnianie kolegów i koleżanek z koła Różancowego. i w CV załącznikiem nie będzie akt przynależności do organizacji kościelnych

  • Mylisz się kolego. Nic się nie zakończy. A wiesz dlaczego? Odpowiem Ci pytaniem: KTO WYGRA KONKURS NA DYREKTORA DOMU KULTURY I DLACZEGO BĘDZIE TO KRYSTIAN RZEMIEŃ?

  • Troche szkoda jezeli bedzie tak jak piszecie. Arogancja tego pana jest porazajaca. Ale majac takich protektorow nie ma sie co dziwic. Uczen przescignal 'miszcza’. Zywie jednak cicha nadzieje, ze ojciec dyrektor przepadnie.

 2. ja też wiem kto wygra. Przyjaciele Kubusia Puchatka są naszymi przyjaciółmi, czytaj: Rzemień i tak wygra czy się to komuś podoba czy nie – mówię to ja, Burmiszcz, i koniec.

 3. @Wesoło mi jest idealnym „kandynatem”.
  Nieposzlakowana opinia od proboszcza.
  Człowiek kulturalny i wesoły (przy okazji)
  CV – aż się oczy radują!
  Zapał i chęć działania,aż trzeszczy w tym szlachetnym człowieku.
  Ino ta pensja.. Pensja zbyt skromna – nie licuję z godnością człowieka tego formatu.:(

 4. Kultura osobista pana RZ. jest daleka od postawy jaką powinien reprezentować dyrektor takiej instytucji , jaką jest SOK. Chamstwo i powszechna ignorancja – to główne „zalety” pana RZ.

 5. Cokolwiek byśta tu napisały Ordon i tak powoła na dyrektora Rzemienia. Takie ma ustalenia z ks. Wolaninem, który odwdzięcza się Ordonowi za wszystkie przysługi promocją jego osoby z ambony. Głosując w najbliższych wyborach samorządowych za Ordonem głosujesz na Rzemienia. Nie chcesz Rzemienia? Nie głosuj na Ordona. To proste.

  • Trudno bedzie p. Odronowi powolac tego aroganckiego czlowieczka na stanowisko, pozal sie Boze, dyrektora SOK gdyz p. Wieslaw przepadnie w najblizszych wyborach i sterowanie zza krat bedzie niezmiernie trudne.

 6. A ja za takie grosze nigdy bym nie chciał być tym tzw dyrektorem w tym grajdole. Kto by nie został to ta wiocha i tak go skrytykuje …

 7. I jeszcze pytanie- co Ks. Wolanin ma do wyboru dyrektora DK? Bo jakoś nie umiem tego połączyć. Przecież jest konkurs tak?
  Dlaczego Krystian ma poparcie Księdza? Może po prostu ma bardzo dobre CV?

  • Nie umiesz połączyć ( skojarzyć) oczywistych faktów, bo mało inteligentny niestety jesteś, i bolesne i proste

 8. Miałem możliwość przyglądnięcia się pracy Pana Dyrektora Rzemienia z bliższej perspektywy. Mogę powiedzieć jedynie, że jest to dno. Po pierwsze nie bierze odpowiedzialności za własne błędy – wysługuje się pracownikami, po drugie za złe wynagradza, a za dobre karze, a po trzecie udaje dobrego chrześcijanina poprzez promocję treści religijnych, a sam w pracy utopił by innego w łyżce wody. Szkoda że ponownie zostanie wybrany taki człowiek. I wogóle cały urząd to też dno każdy myśli tylko o sobie. Zero szacunku dla osób, które chciałyby działać na rzecz dobra gminy.

 9. Wiem że wszyscy krytykują wszystko w tym mieście, ale stwierdzę obiektywnie tylko jedno: miałem „okazję” współpracować z K. Rz i nie jest to odpowiedni człowiek na te posadę. Niech idzie do urzędu klepać jakieś papierki bo w DK jest potrzebny człowiek który rzeczywiście angażuje się w kulturę, wie czym jest sztuka, muzyka, aktorstwo etc. Ja na tej posadzie widzę za pare lat JESIOŁA! Jak nie będzie żył z muzyki to moim zdaniem jest to jedyny człowiek w ND który w takich klimatach ma większe doświadczenie i szczere serce do tego (uwierzcie, to nie zwykły raperek jak sie może wydawać. Przez jesioła pomyślałem o Jacku Luberze, na ten moment myśle że to jest jeden z nielicznych ludzi w ND nadających się do tego. AMEN

  • Nie boj sie Jacka. Jest szansa, ze facet moze miec pomysl na inne funkcjonowanie tej instytucji niz przytulisko dla… krewnych i znajomych krolika. Wiekszosc ludzi tam pracujacych sprawia wrazenie zmumifikowanych i oczekujacych tylko emerytury. Cicho spokojnie i pochlac mozna. Jakikolwiek ruch jest niewskazany bo zakloca sielski spokoj niektorym pracownikom. To wszystko polaczone z arogancja ojca dyrektora nie rokuje zbyt dobrze. A moze taki jest wlasnie cel tego domu tzw. kultury.

  • pewien proboszcz i siłą rzeczy włodarze tego miasta uważają zgoła inaczej. I to ONI wybiorą,bo ONI tu rządzą i to ONI rozdają karty. Głos przeciętnego zjadacza chleba ich nie interesuje, ONI wiedzą lepiej.

  • Ten proboszcz jest takim samym profesjonalista jak pan rz. Gdy udziela słubu to nie wiadomo czy to czasem nie jest pogrzeb, śluby udzielane przez tego proboszcza są tak ponure ze odrażają młodych od kościoła. A pan Rz. nie wiem czym i jak sobie zapewnił takie poparcie kościoła. Jest takie powiedzenie o księdzu.

 10. a pan rz. i tak bedzie krecił wałki w DK i nadal beda go ludzie chwalić! nie wybierajcie tego hipokryty ktory robi wszystko na pokaz i pod siebie. swoja droga dom juz postawił czy trzeba mu kolejnej kadencji na wykonczenie?
  sdaje sobie obciac reke ze i tak bedzie to czytał i bedzie próbował usuwać komenatrze… wiadro pomyj na niego !

  • Cztery fakultety i piąty korytarz.Oraz namaszczenie hierarchy kościelnego stojącego wyżej niż nasi proboszczowie.

 11. Analizując wymagania konkursu widać że został on rozpisany pod byłego-obecnego i obecnego-przyszłego. Zastanawiam się jakie poprzednio były wymagania konkursu

  • Poprzednie za drugim podejściem ( bo były dwa) też wymagania były ustalone tak, by wygrał Rzemień. Układy, układziki towarzystwo wzajemnej adoracji.

 12. Co wam leśne ludki żal dupę ściska ze ogłoszony jest konkurs na dyrektora i najwięcej szans ma obecny włodarz SOKu ? I co z tego że ma czy nie ma poparcia któregoś księdza ? Jak tacy lepsi jesteście to startujcie w konkursie. Jak na razie to wam zostało liczenie grosza aby do wypłaty/renty starczyło.

  • a po co ktoś ma startować w ustawce Ordona-Rzemienia-Wolanina? Nabijacie się z ludzi ubogich co im ledwo starcza ? Zobaczymy co się z wami Ordony i Rzemienie stanie jak w listopadzie przegracie wybory samorządowe. Żadna prywatna firma takich darmozjadów nie zatrudni. Skończ się życie na rachunek podatnika i poczujcie smak liczenia grosza. Aczkolwiek Ordon z Żołędziem się zdążyli przez te lata ustawić.

  • A swoją drogą ciekawe dlaczego na stronie urzędu nie ma oświadczeń majątkowych naszych możnowładców za 2013 r. ? To z naszych podatków te pensje i nagrody, które przyznają sobie tak szczodrze ! Wybory się zbliżają, więc lepiej aby społeczeństwo nie widziało tego, do czego obliguje ich ustawa.

 13. Wszyscy ujadają , że niby nic się w SOK nie dzieje itp.. wystarczy popatrzeć ilu ludzi na filmy przychodzi do kina , a później będą narzekać ,że nic niema.

  • I co to za sukces? Jak będzie ktoś inny niż Rzemień to ludzie nie będą chodzić do kina na fajne filmy? Weźcie się ordonowcy już nie ośmieszajcie.

  • Też mi sukces,frekwencja w kinie.Rzemień nam niepotrzebny ,chyba że jako operator aparatury za najmniejszą krajową.

  • Kiedyś, dawno temu kino był na Broniewskiego. Stary , drewniany budynek i trzeszczące , drewniane fotele. Nie było tam żadnych dyrektorów, najważniejszy był bileter. Wiesz człowieku ilu ludzi tam chodziło, nawet nie masz pojęcia.Poranki nawet dla dzieciaków były.O k.rz. nawet wtedy ptaszki nie śpiewały. A swoją drogą, co on w sobie takiego ma, że jest aż tak hołubiony w pewnych środowiskach ???

 14. ale czy operator to czasami nie jest mąż pani związanej od dobrych paru lat z sokiem? a prywatnie siostry pana komendanta straży miejskiej? wszystko jest w rodzinie :)

 15. taki ladny obiekt, moze by kogos zaprosili znanego, a tu sie nie dzieje nic, najwyzej czasami przyjezdza jakis zespol nieznany nawet w Polsce. Jesli nie ma kasy na cos lepszego, to znaczy , ze wydatki na kulture w Debie to sa koszty utrzymania obiektu i pensje urzednikow. No i mamy problem.

  • Znany zespół…..potrzebny jak umarłemu kadzidło.Krzewienie kultury to nie tylko koncert znanego zespołu i piwko pod chmurką,to coś więcej.

  • idzse ktosiu pomaluj troche z dziecmi, albo sprobuj cos zatanczyc, krzewienie kultury ha,ha dinozaur z PRl

 16. Pamiętam jak starałam się o pracę w SOK i P. Rzemień powiedział mi że niestety nie ma szans. Po czym postanowił przyjąć swoją dobrą koleżankę bez konkursu na stanowisko. Chyba to trochę niesprawiedliwe że osoby nieuśmiechnięte i aroganckie pracują w takim miejscu, gdzie inne jak widać nie mają szans.
  Nie widzę go na stanowisku dyrektora i ciesze się że nie jest moim szefem, ale myślę że Nowa Dęba powinna walczyć aby wreszcie ktoś otwarty zajął to stanowisko. Zachęcam wszystkich do składania podań.

  • Po co składać podania.Aby ustawiona komisja zadawała kandydatowi pytania a odpowiedzi na nie były nieistotne .Bowiem ,jak wiadomo o czym wszystkie wróble ćwierkają że komisja stwierdzi iż jedynym kandydatem odpowiadającym kryteriom konkursu jest nowy/stary kandydat K.RZEMIEŃ.

  • U nas wójt nie bawi się w jakieś tam udawane konkursy. Wójt powołuje odpowiadających mu ludzi, na różnych dyrektorów, kierowników etc. i jest po sprawie. Nie ma żadnego udawania ani jak u was obłudy.Bierzcie przykład z Majdanu, my długów nie mamy.

  • @bababui
   Mylisz się.. Polska za 30 lat będzie – Chrystusem – jako dobroć wcielona – urwie te powołoniania do Ameryki łacińskiej,Afrykańskich kolonii i będzie musiała spojrzeć sobie w Twarz.. A Tam? – groza / Totalnie chybiony pomysł…

 17. Był kiedyś wątek na tej stronie na forum – był i znikł(a szkoda!) – o pewnej posadzie w gminie – nadanej z konkursu bez konkursu. Już od początku kadencji wszyscy wiedzieli na pewno, że były obecny i przyszły kandydat i zresztą jedynie słuszny na to stanowisko – się nie nadaje. Taki dyrektór bez ambicji i honoru, kłamiący w żywe oczy, oszukujący dawno już powinien wylecieć ze stołka ale nie w Dębie. Dom kultury to w zasadzie prywatny folwark utrzymywany za pieniądze podatnika czyli nasze.

 18. a kiedy rozstrzygniecie konkursu? zordon jeszcze zdazy powołac nowego-starego dyrektorka za obecnej kadencji?
  bo jakby byłby konkurs to wyborach to ktos by mógł trzasc portkami.
  jedynym wyjsciem jest wymiana całej załogi bo to albo %%% albo kolesiostwo i ksm

 19. wszyscy najmądrzejsi komentatorzy niech lepiej zajmą się swoim wykształceniem (większość chyba zatrzymała się na poziomie szkoły podstawowej) i może za kilka lat też będą mieli jakiekolwiek szanse wystartować w takim czy podobnym konkursie. Powodzenia na przyszłość!!!!

  • A jakież to Harvard University kończył obecny dyrektor K.Rzemień że nie ma lepszych od niego.Nie ma on ani taktu,ani tym bardziej wyglądu.Kurdupla ubrać w kiepskiej jakości gajerek i też będzię PANEM DYREKTOREM.Jakież to Hall University posiadasz „szanowna”@mieszkanka miasta ND że nakazujesz nam zająć się naszym wykształceniem.Jest wielu ludzi w naszej pipidówce o niebo lepszych niż obecny dyrektor SOK-u.

  • nie napisałam, że Pan Rz. jest idealny bo takich ludzi po prostu nie ma, ale skoro niektórzy są w stanie pisać takie poniżające komentarze (świadczące przede wszystkim o ich kulturze) to niech sami pokażą na co ich stać i okażą swoje „mądrości” w CV i na rozmowie konkursowej.

  • sprasowane słowa.przepraszam@mieszkanko miasta ND – już!już deszczu uleciał?
   pani nauczycielko..T. kantor vs pani?.a mann z z czarodziejską górą?Hłasko kontra nauczanie 'dzieci’?

  • To nie poniżające komentarze tylko FAKTY,szanowna Pani,a może Panie.Miałem okazję pracować z tym panem i nie chciałbym z nim więcej współpracować.To zadufany w sobie marny człowieczek bez taktu i kultury.Może i ma jakieś tam lubelskie wykształcenie lecz nadaje się ono bardziej do łopaty niż kierowania kulturą i gospodarowania powierzonym mu mieniem.Ale cóż,hierarchowie kościelni mają głos…i konkordat za sobą.

  • Aha,jeszcze jedno.Prawda boli,prawda nie przysparza przyjaciół.Jeżeli prawda,choćby bolesna i w jakiejkolwiek formie jest dla Ciebie tzw.brakiem kultury to powiem Ci prosto w oczęta.Jesteś zerem.Dobranoc

  • @mieszkanka miasta ND
   „już,już deszczu uleciał”
   Skoro,(biorę za dobrą monetę,żeś kobieta po nicku) odebrałaś klasyczne wykształcenie – pewno znasz w/w cytat,nieprawdaż?

 20. czy ten dom kultury wogole jest z czegos znany? czy zrobili targi kultury lasowiackiej? ile pieniedzy jeszcze przejedza urzednicy od kultury, zanim w Debie odbeda sie np. Debowe Dni Kultury?

 21. @van Wijnrikestareter
  „dom kultury” jest abstrakcyjnym pojęciem.
  Skoro Urzędnicy pozbawieni wrażliwości ,grama Kultury decydują o stołku.
  Z oddali jest perspektywa nieco szersza..
  ps. cud,że tubylcy łagodnie mnie traktują..

 22. Zamiast piać durne komentarze podajcie kandydata. Jak znam życie będzie jeden kandydat a potem jazda, że go wybrali. Takie Nasze piekiełko…

  • Co dzieje się w filiach to raczej nikt nie wie z zarządu. Przeczytajcie sprawozdanie burmistrza to w Cyganach coś się dzieje a w Chmielowie i innych filiach nic. Ogólnie wiadomo kogo mściwie panujący dyrektor lubi, kogo nie.

 23. myślę ze p. Rzemień nie panuje nad pracownikami,ale bez nich ani rusz. po technikum budowlanym udają pracować w jednostce mu podległej brak wykształcenia mści się na jakości pracy , brak kultury społecznej mści się że ściany tej placówki świecą pustkami. Brak inicjatywy i chęci do działania. Najlepiej żeby nikt nie przychodził bo brudzą i trzeba sprzątać.

  • Taka z Ciebie @krakowianka jak z koziej piczki fujareczka.Gdyby Pan Rzemień zajął się tym co do niego należy byłoby inaczej.Lecz cóż,za rączkę stażystkę potrzymać,wspólny wyjazd do Zakopanego w celu „podniesienia kwalifikacji”za pieniążki podatnika również można uskutecznić.Ten gościu to nie ma bladego pojęcia o tym co się dzieje nie tylko w Nowej Dębie ale i na wszystkich podległych mu placówkach.Liczymy.Cygany i kierowniczka p.Ordon(ta ma się za coś lepszego niż sam dyrektor).Chmielów i p.Jeż(ta przynajmniej się stara lecz w dupie mają jej prośby).T.Wola i …. wspólnicy dalej,Rozalin i sołtys K.Durda(można się pokazać)Dęba -wieś i biblioteka,tam przynajmniej pani N…działa.Ten gościu to minowane zero,ot i wszystko.

  • @krakowianka
   Najsampierw jak ma nauczycielka z „gorszej” szkoły podstawowej nr 2 mawiała – pozwolę sobie na hejt : krakowianka w pierwszym pokoleniu zapewne?
   Jeśli pan Rzemień jak uważasz nie panuje nad pracownikami to siłą rzeczy się nie nadaje na w\w stanowisko. Dwa – chyba sam decyduje jakich współpracowników sobie dobiera. Kultura to nie obróbka skrawaniem – karuzela nazwisk wiruje.. Pasjonata tam wrzućcie! A nie na zasadzie – Ty szwagier bierzesz się za kulturę bo masz ładny charakter pisma.

  • ^przeca jam nieślepy :)
   Daruj sobie dziewczęce obelgi – bo i adresat ci nieznany a i spływają jak po mnie bezboleśnie:) Ciekawi mnie to szalenie – masz satysfakcje?

  • ^przeca jam nieślepy :)
   Daruj sobie dziewczęce obelgi – bo i adresat ci nieznany a i spływają jak po mnie bezboleśnie:) Ciekawi mnie to szalenie – masz satysfakcje?
   Jesteś Germanem?

  • Goń się siroto,powtarzasz się,usiłujesz być oryginalnym a jesteś tylko maluśkim jak łepek od szpilki.Móżdżek masz jeszcze mniejszy.Sądziłem że masz klasę a jesteś…….resztę niech dopiszą internauci.Bez odbioru,polemizować to mogę z internautami z klasą.

  • Choćbym i zmienił na …..wie jaki to i tak będę lepszy od takiej kuuuupy jak Ty.Z wyrazami…….uj wi kto.

 24. któś vel hallegovskiNarobiłeś rozpierduchę,kradniesz nick,obrażasz.
  Polemizować możesz z internautami z klasą? powiadasz….Ha!buhahahhhahahhhhh!
  Jakbyś nie ukradł mi nicka tylko wyraził nie wiem – oburzenie?
  To jest tak groteskowe co nasmarowałeś,że aż zabawne :))
  Więcej obelg! mniej dialogu!
  Idiota.

  • @któś
   Przeczytałem Twoje komentarze uważniej i śmie twierdzić,że głupi to raczej nie jesteś. Wódki za dużo czy co,że tak Panu odwaliło…

 25. Tak czytam te komentarze i z wieloma z przykrością stwierdzam trzeba się zgodzić. Wyżej wymieniony dyrektor to porażka pod każdym względem i nie ważne jak się dostał, ale dlaczego ktoś go tyle trzymał na stołku.

  • Nie „ktoś” go trzyma na stołku tylko konkretna osoba, znana z imienia i nazwiska. I jest nią burmistrz Wiesław Ordon, który uwielbia otaczać się takimi „zacnymi” ludźmi jak dyr Krystian Rzemień, zastępca Zygmunt Żołądź czy prezes Antoni Kapusta. Wiesław Ordon ma daleko „gdzieś” zdanie mieszkańców i ponownie wybierze Krystiana Rzemienia na dyrektora, za co ksiądz Wolanin będzie chwalił p. Ordona z ambony. Na mój głos p. Ordon nie ma co liczyć i zagłosuję, na każdego byle tylko nie na niego, żeby go ukarać za to jak traktuje ludzi i jak się liczy ze zdaniem mieszkańców.

 26. @Kazimierz
  Pozwolę sobie zacytować Pańskie słowa – „…ma daleko “gdzieś” zdanie mieszkańców i ponownie wybierze Krystiana Rzemienia na dyrektora, za co ksiądz Wolanin będzie chwalił p. Ordona z ambony. Na mój głos p. Ordon nie ma co liczyć i zagłosuję, na każdego byle tylko nie na niego, żeby go ukarać za to jak traktuje ludzi i jak się liczy ze zdaniem mieszkańców.”
  Władza samorządowa + proboszcz = Doskonały zaczyn aby Państwo przestało być laickie. Jeśli na wzór U.S. nasze województwa miały by możliwość stanowić osobne prawa jak stany w Stanach:)To zaręczam Panu,że prezerwatywy na Podkarpaciu – byłyby nielegalne.
  Ps.@cóś – gorzała puściła czy jeszcze trzyma? :))Napisz czym Pana sprowokowałem na taką żenua?

 27. Witam wszystkich, mieszkam daleko lecz mam zamiar kandydować na to stanowisko, choć po przeczytaniu postów, mam wątpliwości, mam 50 lat od 30 lat pracuję w tzw. kulturze oczywiście jestem wykształcony. Uważacie, że nie warto?

 28. Ale mam farta. Trafiłem na te ciekawe wypowiedzi i w porę sie powstrzymałem. Chciałem wystąpić w tym przedstawieniu zwanym konkursem na dyrektora. I z tego miejsca zwrócę waszą uwagę na pewną kwestię. W konkursie biorą udział kandydaci mający wizję prowadzenia takich instytucji i pasję, ale to nie wszystko. Aby wziąć udział w konkursie trzeba się dobrze przygotować, poświęcić czas, pieniądze – choćby na jakieś zaświadczenia o niekaralności i naiwni nie wiedzą, że są tylko tłem, drugoplanowym aktorem w tym przedstawieniu w którym wiadomo kto zagra pierwsze skrzypce.
  NIe szanuje sie pracy, czasu, i pieniędzy drugiego człowieka
  PRZYKRE – JKM BY ICH WSZYSTKICH POSADZIŁ ZA KRATKI

 29. Życzę mieszkańcom Nowej Dęby aby znalazł się kandydat godny tego stanowiska, aby kulturą dowodził człowiek o WYSOKIEJ KULTURZE OSOBISTEJ. Łudźmy się że jest jeszcze odrobina sprawiedliwości na świecie. A obecny dyrektor niech sobie założy swoją działalność gospodarczą i będzie sobie dyrektorem i pracownikiem.

 30. A czy ktoś mógłby w ogóle powiedzieć co jest nie tak z obecnym dyrektorem? Spotkałem go kiedyś i wydał się inteligentnym i życzliwym człowiekiem. Być może lekko zarozumiałym. Czy macie jakieś konkretne zarzuty? Pamiętam jak DK funkcjonował 10 lat temu i wydaje mi się, że teraz funkcjonuje dużo lepiej. Proszę o merytoryczne odpowiedzi a nie hasła i slogany.

 31. Gość jest ok a ci co piszą te negatywne komentarze to idioci bardzo dużo się zmieniło na plus i niech ktoś mi udowodni że za wcześniejszej dyrektorki było lepiej bo nic nie było

 32. „Być może 'lekko’ zarozumiałym, idioci bardzo dużo się zmieniło na plus”.
  Po takiej merytorycznej wypowiedzi nie trudno zauważyć że wiele naprawdę wiele się zmieniło na plus w tej instytucji. Gratuluję!

  • Szanowny internauto@Jan,niewiele się zmieniło.Ci sami ludzie tworzą i pracują na wizerunek DK.Opoką są państwo Gurdakowie i im należy się wyróżnienie i szczególny szacunek.Finanse trzyma w garści i to mocno główna księgowa,nad całością pracują fachowcy od światła i nagłośnień.Wiele robi Pani E.Kieliszek i Pani Maria.Dyrektor Rzemień nie ma zielonego pojęcia o kulturze,osobistej w szczególności, o ekonomii i właściwym gospodarowaniu powierzonym mu mieniem.To…postawiony na stanowisku,ot i wszystko.

 33. Dziwne – czytam te komentarze i tak cała masa negatywów plasujących dyrektora na samym dnie rodzaju ludzkiego i na końcu trzy pozytywne
  ktoś zmyśla hmmm tylko kto ;-)

 34. Witam wszystkich, Nowa Deba potrzebuje swierzych pomyslow, zaangazowania, integracji. Jest kilku interesujacych kandytow na to stanowisko.
  Nie badzmy tak sceptycznie nastawieni dajmy szanse na rozegranie fair play rozmow kwalifikacyjnych w obecnosci komisji. Rozmowy na ktorej wszyscy maja rowne szanse przedstawiajac siebie, swoj projekt oraz pomysl rozowoju kulturalnego. Dajmy szanse sie wykazac. Niech wygra najlepszy kandydat.

 35. Ja uważam ze obecny Dyrekror powinien wygrać konkurs bo naprawdę dużo robi dla kultury a ci którzy twierdzą innaczej pewni w ogóle nie byli w DK

 36. Na stronie UMiG nawet ciężko znaleźć informację o tym konkursie, więc jak kandydaci mają się dowiedzieć ? Śmierdzi to na odległość !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here