Koszykarze w Chmielowie

0

25-11-2012

20.11.2012r. odbyła się kolejna pokazowa lekcja wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Chmielowie z udziałem koszykarzy KKS Siarka Jezioro Tarnobrzeg.

Tym razem swoją obecnością zaszczycił nas trener \”jeziorowców\” pan Dariusz Szczubiał wraz z trzema zawodnikami tarnobrzeskiej drużyny: Xavier Alexander, Nicchaeus Doaks oraz Dawid Przybyszewski.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z klubem koszykarskim z Tarnobrzega było to już trzecie spotkanie naszej młodzieży z zawodnikami Tauron Basket Ligi.


Po krótkim przedstawieniu się gości, uczniowie naszej szkoły pod przewodnictwem pani Katarzyny Serafin przeszli do zadawania pytań, następnie koszykarze zaprezentowali pokazową rozgrzewkę oraz zestaw ćwiczeń i trików koszykarskich. Po wspólnej sesji zdjęciowej trener Dariusz Szczubiał na ręce pani dyrektor Renaty Rożek przekazał pamiątkową koszulkę wraz z autografami sztabu szkoleniowego i całej tarnobrzeskiej drużyny oraz zaprosił naszą szkołę na najbliższy mecz \”jeziorowców\” z Asseco Prokom Gdynia.

Mariusz Koper
nauczyciel wychowania fizycznego w ZS Chmielów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here