KR RATUSZ zaprasza na spotkanie

15

Klub Radnych Ratusz zaprasza mieszkańców na spotkanie – sprawozdawczo informacyjne, które odbędzie się 17 marca (czwartek) w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej o godz. 17:00.

W spotkaniu wezmą udział:
STAROSTA – Mirosław PLUTA
WICESTAROSTA- Jerzy SUDOŁ
Radni powiatu tarnobrzeskiego
Radni Klubu Radnych Ratusz

ZAPRASZAMY!

15 KOMENTARZE

 1. …Witam!!! O i o to chodzi można będzie o coś zapytać i poruszyć niektóre tematy WOW!!! Pozdro !!! świetny POMYSŁ…!!! ;)

 2. Byłem…ojejku…ale żenada! Burmistrz-Nasz Samorządowy burmistrz zero konkretów…jedynie hasła typu-bedzie…wiemy…zrobimy….złożyliśmy itp. itd….ale wstyd! Na pytanie o peron- dla pana burmistrza koleje państwowe wprowadzą składy czterowagonowe…, lub pierwsze cztery wagony zatrzymają się w Nowej Dębie…Nie mam złudzeń…Panie burmistrzu-pełna kompromitacja!!!!!!!!!Weż pan przykład ze starostów-ludzie kompetentni i z jajami…panu daleko, oj daleko i na propagandzie daleko pan nie zajedziesz…

 3. Ciemny lud nie kupuje cukru bo drogi,bardzo drogi.
  Może dostac jak zwykle kielbase (malenką ) wyborczą i musi mu starczyc na cztery lata.A wybrańcom i ich rodzinom -KASA!!!:P

 4. …Byłem i na prawdę wyszedłem ze spotkania ZADOWOLONY , wypowiedzi STAROSTÓW !!! na prawdę na poziomie , nie było szastania jakimiś liczbami lecz KONKRET to i to robimy , staramy się o takie i takie środki , to i to musimy zrobić w pierwszej kolejności ze względu na to iż poprzednia władza tak uchwaliła , tego i tego nie robimy bo np "W TYM ROKU KASY BRAK" i to na prawdę był KONKRET LECZ NIE WSZYSCY POTRAFIĄ SŁUCHAĆ radny Skmina :(drąży swój chodnik i ulicę (obietnica wyborcza dla mieszkańców dzielnicy Poręby) Sikorskiego nie słuchając co się mówi , Starosta mówi że na pierwszym miejscu ul Majdańska i Sikorskiego do remontu a radny z zapytaniem czego nie będzie ROBIONA…SŁUCHAMY panie radny SŁUCHAMY co się mówi do obywateli , chyba że problemy SĄ…!!! ZE ZROZUMIENIEM!!! tyle mogą dodać że Kto nie był niech ŻAŁUJE na prawdę można było się dużo dobrych i złych informacji dowiedzieć!!! Pozdro!!!;) ale myślę że Maro wklei jakiś mądry filmik z tego spotkania…!!!:)

 5. Przynajmniej Pan Skmina truje i walczy o chodnik i ulicę, a gdzie Radny Flis? My też na osiedlu Dęba mamy chodnik przy ulicy kolejowej i jak za nim nie pochodzimy i nie potrujemy staroście to go nigdy nie poprawią .

 6. Ulica Kolejowa i przylegający do niej chodnik jest drogą powiatową i powiat jest władny jego remontu. To w Tarnobrzegu należy interweniować , np. do mieszkańca osiedla Dęba pana starosty Jerzego Sudoła. Jako mieszkaniec tego osiedla chyba widzi jak wygląda ten chodnik-relikt PRL.
  Czas na zmiany panie starosto.

 7. [quote]#10 | hello dnia 03/19/2011 13:06
  Drutek jestem fanem twoich reportaży[/quote] Witam!!!! i Dziękulski BARDZO że Mnie ktoś czyta!!! , po za WŁADZAMI DĘBY i Ośrodków Mu podległych…hihi !!! [quote]#11 | Gosc dnia 03/19/2011 19:54
  Radny Flis nie dostał wytycznych , więc go tam nie było . Proste.[/quote] , nie potrzebny jest Wam radny BEZRADNY jak by ktoś w Waszego zainteresowanego tym tematem otoczenia POJAWIŁ się na takim SPOTKANIU to jestem pewien że otrzymał by KONKRETNĄ ODPOWIEDŹ "DA SIĘ ZROBIĆ CZY TEŻ TRZEBA POCZEKAĆ" no ale nie widziałem tam NIKOGO z dzielnicy Dęba , choć nic straconego bo z tego co Mi wiadomo to Marek ZAPROSI RAZ JESZCE naszych Starostów i Radnych Powiatu!!! Pozdro!!!;)

 8. [quote]Drurek ty chyba nie byłeś na tym spotkaniu , a jak byłeś to pisz prawdę był ktoś z dzielnicy Dęby.Pozdrawiam.[/quote]…Hmm sorki jak Kogoś URAZIŁEM ale na przykład zaproszony był radny flis i co ??? kiszka stolcowa , bał się że może dostanie jakieś NORMALNE ZAPYTANIE !!!! a tu już trzeba samemu myśleć z ODPOWIEDZIĄ bo nikt z władz nie ustawi mu odpowiedzi…!!! ;0) , a Jam był i sorki raz jeszcze , może jak by ZABRAŁ GŁOS w sprawie chodnika lub INNEGO CÓŚ !!! to został by ZAUWAŻONY…!!! Pozdro!!! ;0);)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here