LATO Z TEATREM – NA POMOC

1

15.06.11r.

W najbliższy wtorek, 21 czerwca o godz. 17 na nowodębskich Plantach rozpocznie się spektakl \”FARRAGO\” w wykonaniu Teatru Chwilowego.

Sztuka Lidii Amejko, grana już na wielu polskich scenach, to jeden z najinteligentniej skomponowanych współczesnych dramatów. Dramat o groteskowo-zabawowej treści, z istotną, filozoficzną wymową.

W jednej z ról zobaczymy Wawrzyńca Ciesielskiego – aktora i reżysera, który na Podkarpaciu debiutował tworząc offowy Teatr Modulo. Bazując na Technice Improwizacji Petera Book”a stworzył bądź współtworzył zaskakujące formalnie i ujmujące jakościowo przedstawienia: \”Legendy świętych osiedlowych\”, \”Mayday\”, \”Tancerz\”, \”Wyłącz mnie\”, \”Autoreverse\”. Obecnie współpracuje na stałe z Amatorskim Teatrem im. Józefa Żmudy w Stalowej Woli, z sukcesami reżyserując klasyki teatralne, a podczas premier zapełniając sale Miejskiego Domu Kultury do ostatniego miejsca.

Już dziś możemy zapewnić, że jesienią w ramach cyklu \”DĘBArty.NOWA DĘBA-NOWA SZTUKA\” na deskach w Nowej Dębie zobaczymy \”Medeę\” i \”Wujaszka Wanię\” w interpretacji i obróbce reżyserskiej Wawrzyńca. Tymczasem zachwyćmy się chwilowo Teatrem Chwilowym!

…i wspomóżmy Łukasza Wargackiego, na którego operację zbierane będę pieniądze przed i po przedstawieniu.

Zazwyczaj wejście na spektakl kosztuje. My zapraszamy Państwa na największą z możliwych scen: scenę otwartą z nadzieją, że otworzycie też swoje serca dla człowieka, który potrzebuje pomocy. Każdy datek jest na wagę złota!

Szczegóły akcji dostępne na stronie: http://pomocdlalukasza.pl/


Miejsce: Nowa Dęba, tzw. Planty
Data: 21 czerwca
Start: godz. 17
Organizator: Samorządowy Ośrodek Kultury
Obsada: Anna Kiedrzyńska, Andrzej Sator, Wawrzyniec Ciesielski.


——

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here