LZS Jadachy: Nie możemy być karani za naszą aktywność

25

2013-11-12


Na portalu społecznościowym Facebook ukazał się list zarządu, zawodników i piłkarzy LZS Jadachy jaki został skierowany do radnych i burmistrza Wiesława Ordona. Sportowa społeczność Jadachów przedstawia sprawę jasno – Nie możemy być jednak karani przez gminę za naszą aktywność – a tak w tym momencie interpretujemy sytuacje. – piszą.

PONIŻEJ PREZENTUJEMY TREŚĆ LISTU JAKI ŚRODOWISKO SPORTOWE JADACHÓW WYSTOSOWAŁO DO WŁADZ GMINY

25 KOMENTARZE

 1. Widzę, że nie tylko miasto ale także sołectwa mają już dość panowania pana Ordona i dostrzegają, że tak dłużej się nie da. Brawo!

 2. Też ciekawy jestem metodologii. Jak to jest że jedni dostają kwotę X a inni Y a jeszcze inni nie dostają nic. Jakie są zasady? Jak to się wylicza? Bo jak piszą sami zainteresowani czyli kibice i piłkarze z Jadachów raczej nie jest to wyliczane wedle realnych potrzeb.

 3. moze i cos jest w tym pismie! przeciez burmistrza tarnowska weszła do A klasy i tez dostała tyle co jadachy, ale im to nie zagwarantowało utrzymania i spadli z hukiem! dajmy pieniadze za wyniki a nie ze sie nalezy! cygany i chmielów co roku biją sie o przedostatnie miejsce w tabeli a mimo to zawsze dostają kase!

 4. Ordon traktuje Jadachy gorzej niż inne sołectwa i to da się odczuć. Owsikowym zwyczajem robi. Ale popamięta jeszcze Jadachy. Wybory już niedługo.

 5. Prorokuje że po tym artykule LZS Jadachy dostaną jakiś ochłap by uspokoić emocje. Następnie możliwe że Ordon pojawi się w remizie i będzie puszczał slajdy obiecując jak będzie cudownie gdy go Jadachy poprą na kolejną kadencje. Ale Jadachy się już na slajdy nie nabiorą. Miałeś dwie kadencje. Kolejna sprawa: dlaczego radny z Jadachów Andrzej Durtka siedzi cicho???

 6. Przepraszam bardzo, burmistrz za siatkowka? nie bede sie brzydko wyrazal znowco ale nie ma nawet klubu mezczyzn w siatke w debie bo NIE MA NA TO KASY ! wiec nie gadaj glupot jak nie masz o czyms pojecia.

 7. Burmistrz łaski nie robi, że przeznacza kasę na kluby sportowe.
  Swojej nie daje, tylko publiczną. Zatem ma obowiązek dzielić zgodnie z osiągnięciami.

 8. o a co sie stal odzywa? czyżby widmo tego że za pół roku razem z Jadachami w jednej lidze bedą :D Pan B dla Jadachów zrobił na zewnątrz i wewnatrz szatnie, oswietlenie na boisku, piłkołapy za bramkami i duzo wiecej a to lezy w obowiazku gminy a nie pana b. a wam ze stali żal du.. sciska bo mieliście chamy złoty róg, a został wam sie jeno sznur w okręgówce. a ze wolan umie sobie poradzic i lzs ma z tego kozysc to tylko chwala mu za to!

 9. Jadachy zapamiętają jak potraktował ich burmistrz. To czy da teraz te pare groszy na pokaz już nic nie zmieni. Miał dwie kadecnje na to by pomóc w Jadachach. Teraz niech się nawet nie pokazuje z tymi śmiesznymi slajdami bo już nikt tego nie kupi.

 10. tyle się dostaje z gminy to jest dużo powinno wystarczyć po co płacić zawodnikom to tak by nie grały , niech zrobi drogie i niech połoczy gminy na inne wioski daje

 11. heh jak masz w pismie ze 29 tys nie stacza w A klasie! Skoro w B klasie mają 27 tys a koszty sa o wiele niższe to własnie w B klasie powinni płacić bo mają z czego!

 12. z tego co rozmawiałem z pewnym panem to w B klasie ledwie wiążą koniec z końcem ale starcza, a jesli wszystko jest droższe w A klasie to 2 tys więcej nie wystarczy nawet na sędziów a co dopiero dojazdy i inne opłaty!

 13. radny andrzej nie nadaje się na pelnienie tej funkcji niecg się dobrze zastanowią ci co go namaszczają. andrzej chyba to sam zrozumie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here