Masz archiwalne zdjęcia STALI ? Udostępnij je na wystawę o Klubie!

15

16-11-2012

Zarząd MKS STAL Nowa Dęba oraz Dyrektor Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie przygotowują wystawę z okazji Jubileuszu 60-lecia MKS STAL.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających fotografie, związane z działalnością klubu sportowego, z lat 1953-2012 o ich wypożyczenie. Fotografie zostaną przetworzone komputerowo i zwrócone właścicielom w stanie niepogorszonym.

Prosimy o dostarczenie zdjęć do siedziby SOSiR przy ul. Rzeszowskiej 6 (obok stadionu) od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30 lub wysłanie ich skanu wraz z krótkim opisem e-mailem na adres sosir@nowadeba.pl.

15 KOMENTARZE

 1. [quote]Podczas konferencji poruszone zostały kwestie związane z metodyką ścigania przestępstw z wykorzystaniem nowych technologii, algorytmami postępowania w przypadku ich ujawniania, możliwościami pozyskiwania danych od operatorów telekomunikacyjnych, dostawców usług internetowych czy serwisów społecznościowych oraz rodzajami udostępnianych danych.- mówi doktorant socjologii Marek Ostapko, będący jednym z organizatorów wydarzenia.[/quote]

  [url]http://www.univ.rzeszow.pl/home-zakladki/tab-konferencje/5956,informatyka-sledcza-i-zagrozenia-zwiazane-z-wykorzystaniem-nowoczesnych-technologii.html[/url]

  [b]????[/b]

 2. O widzisz! Jakoś nie mówicie tak do "strażaków OSP" aby poszli "nieroby" i się zatrudnili przy biedronce tylko dajecie grubą kasę. A na naszą Stal zawsze mało. Społeczność Kibiców nie zagłosuje już na Ordona i jego świtę.

 3. [quote]OBEJDZIE SIE DAMY SOBIE RADY BEZ KIBOLI[/quote]
  Wy w Urzędzie tak. Wogóle świetnie wam idzie obchodzenie się bez zwracania uwagi na problemy społeczeństwa. Ale społeczeństwo "wynagrodzi" to wam w najbliższych wyborach.

 4. Czy ktoś wie gdzie będzie ta wystawa?
  Mam troszkę zdjęć z historii "STALI" od mojego ojca. Powybieram i podrzucę.
  Pozdrawiam
  I zdrowia życzę

 5. Wystawa ma być w domu kultury oraz na plantach w miejscu gdzie stoi już wystawa o Nowej Dębie. Powstanie też prezentacja multimedialna ze slajdami oraz klub zamierza wydać książkę.
  pozdrawiam

 6. do #5 – chyba zapomniałeś wziąć lekarstwa – "społeczność kibiców":D – przecież wy nie macie 18 lat, to o jakim głosowaniu mówisz – chyba na samorząd szkolny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here