NOWE PARKINGI PRZY ULICY LEŚNEJ I NA OSIEDLU PÓŁNOC

16

Zakończono prace przy budowach dwóch parkingów w Nowej Dębie. Oddane niedawno do użytku miejsca postojowe znajdują się przy ulicy Leśnej i na Osiedlu Północ.

W pierwszej połowie lipca odebrany został nowy parking przy ulicy Leśnej, który powstał w pobliżu wybudowanych niedawno bloków mieszkalnych. W ramach realizacji zamówienia przybyło w tym miejscu 15 miejsc postojowych (7+8). Zadanie wykonane zostało przez Firmę Handlowo-Usługową Bogdan Myszka ze Skopania, a koszt jego realizacji wyniósł niespełna 45 tys. zł.

Od niedawna więcej miejsc postojowych udostępnionych zostało również na Osiedlu Północ, bowiem 2 sierpnia nastąpił odbiór pierwszej części zamówienia trzeciego etapu remontu tamtejszej ulicy i budowy parkingu. Dodatkowo, za nowo powstałymi miejscami postojowymi, przebudowany został istniejący dotychczas chodnik, który zapewniać będzie sprawną komunikację w tej okolicy. Realizowane prace polegały na rozebraniu istniejącej wcześniej konstrukcji drogi, wykorytowaniu jej do wymaganej głębokości oraz ułożeniu projektowanych warstw. Koszt zamówienia wyniósł 397 tys. zł, a jego wykonawcą było Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe INTERBET z Tarnobrzega.

16 KOMENTARZE

  1. Szkoda że niektórzy mieszkańcy dalej parkują na trawniku przejeżdżając obok placu zabaw dla DZIECI, gdy teraz jest pełno wolnych miejsc!! ale przecież nóżki będą bolały od przejścia kilku metrów. Policja mogłaby się łaskawie tym zająć!!

    • Na głupotę nie ma rady. Parę królewską nóżki, by boleli. Mandacik, może kiedyś się naumiom. Muahaha.

    • Po co policja jak Ty się już tym zająłeś? Wyślij drona zwiadowczego by zebrać materiał dowodowy i na komendę…Gdzie te samochody tak blisko przejeżdżają tego placu zabaw? Chłopie zapisz się na jakieś kółko teatralne albo wyjedź gdzieś z rodziną i może Ci przejdzie….

  2. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że budowa ulicy Ogrodowej poszła się ebać.Szanowni radni,kilkuset działkowców ,,podziękuje”Wam przy najbliższych wyborach a z pewnością będziecie kandydować i uczestniczyć w wyścigu do koryta.

    • Ty wiesz ile zachodu mieli by w Tej Administracji…. Przecież tam nadal okres Komuny jest. Prostych rzeczy w kilka dni nie można zrobić a tutaj takie Wyzwanie im Stawiasz . Placy zabaw piaskownic/ piasek dosypać zmienić/ nie ma kto dzieciakam naprawić a płaci się za kulturę . Ręce opadają

  3. Wieśniaki, jeśli nie potraficie parkować w odpowiednich miejscach to chodźcie na piechotę lub wsiądźcie na rower.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here