NOWODĘBIANIN PIOTR MIROWSKI LIDEREM KSIĘGOWOŚCI 2015 !!!

19
Zarządza finansami i podatkami w grupach kapitałowych o rozbudowanej strukturze (w tym opartych o TFI, FIZ, spółki prawa handlowego oraz fundacje) w branżach: deweloperskiej, górniczej, transportowej, medycznej, zarządzania nieruchomościami, hotelarskiej i restauracyjnej. Specjalista w zakresie optymalizacji podatkowej struktur kapitałowych i pojedynczych podmiotów gospodarczych, organizowaniu i prowadzeniu controllingu w grupach kapitałowych i pojedynczych spółkach, restrukturyzacji spółek, transakcji fuzji i przejęć, zarządzania projektami, zarządzania ryzykiem, projektowania strategii organizacji, pozyskiwania finansowania, tworzenia międzynarodowych struktur kapitałowych, wprowadzania spółek na GPW, zarządzania finansami Wspólnot Mieszkaniowych.

Nowodębianin Piotr Mirowski zdobył prestiżowy tytuł LIDERA KSIĘGOWOŚCI 2015! W rywalizacji pokonał kilkuset uczestników z całego kraju !

Piotrek jest absolwentem Zespołu Szkół nr 1 i jak podkreśla ta szkoła dała mu dobre przygotowanie matematyczne do dalszego kształcenia: – Kończyłem klasę matematyczno-informatyczno-fiyczną. Nowodębska „Jedynka” dała mi naprawdę dobre przygotowanie na wysokim poziomie. Przygotowanie jakie wyniosłem ze szkoły pomaga mi do dziś. – mówi Piotr. Lider Polskiej Księgowości podkreśla także, że oprócz szkoły ważne jest wychowanie jakie otrzymał w domu rodzinnym. – Rodzice stworzyli mi naprawdę bardzo dobre warunki do tego bym mógł się kształcić – dodaje.

W chwili obecnej Piotr Mirowski otworzył przewód doktorski na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Droga jaką musiał przejść Piotrek była bardzo trudna. W pierwszym etapie konkursu uczestnicy rozwiązują test sprawdzający wiedzę teoretyczną z zakresu rachunkowości, podatków i prawa pracy, za pośrednictwem strony internetowej konkursu. Test zawiera 50 pytań, do których można podejść tylko raz. 100 uczestników, którzy otrzymają największą liczbę punktów, zostanie zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu. W czasie jego trwania uczestnicy musieli rozwiązać zadanie sytuacyjne, w którym należało podać konsekwencje danego zdarzenia gospodarczego dla wszystkich elementów sprawozdania finansowego jednostki. Wyłącznie 10 najlepszych graczy dotarło do ostatniego – trzeciego etapu. Finaliści konkursu spotkali się na indywidualnych rozmowach z Jury konkursu, które uznało, że tytuł Lidera Księgowości 2015 należy się nowodębianinowi Piotrowi Mirowskiemu.

GRATULUJEMY !

19 KOMENTARZE

 1. Brawa dla ,,Jedynki,,!!!!!(niestety nasze Starostwo-opiekun zamierza ja zlikwidowac,w glowie sie nie miesci!).Moze by tak Nowej Debie pomogl wyjsc z kryzysu?Miasto az sie prosi o madre ,swiatle glowy w szeregach wladz samorzadowych.Gratulacje dla pana Piotra.

  • No rajcy powiatowi obudźcie się, skoro on taki dobry z księgowości to na skarbnika go tak jak w Tarnobrzegu, bo ten wynalazek pierwszego starosty już pewnie się zużył i przeterminował. Przemyślcie to.

  • Masz rację tym stwierdzniem Racja, że „wynalazek” „się zużył i przeterminował”
   Wywalić ją na emeryturę niech nie zajmuje miejsca młodym i zdolnym.

 2. Nie ma planów likwidacji jedynki Co za głupoty ktoś wam nagadał
  Jeśli już to połączenie z jednym dyrektorem. Taka zdawalnośc i takei wyniki nie mogą być rzucone w błoto
  W 2ce 15% podchodzi tylko do matury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here