Piątek dla niepełnosprawnych

4


W piątek 23.04.2010 godz. 21.00 w Nova Club (tzw. MPGK) przy Leśnej w Nowej Dębie
w ramach imprezy „Piątek w mieście” odbędzie się koncert zespołu Krusher.

Tym razem wejściówki będą płatne. Cena biletu wynosi 8zł. Jednak jak zapowiada jeden z organizatorów tego wydarzenia Tomasz Zieliński zysk z koncertu zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Koła Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Nowej Dębie.
Współogranizatorem imprezy jest Samorządowy Ośrodek Kultury.


Kliknij na obrazek aby powiększyć


Zespół Krusher powstał w 2002 roku. Na początku repertuar składał się z klasycznych utworów zespołów takich jak Black Sabbath, Judas Priest i Manowar jednakże w niedługim czasie w sali prób \”Megaton\” w Krośnie powstają pierwsze autorskie kompozycje, zespół zaczyna też grać pierwsze koncerty. Najważniejszym wydarzeniem w dotychczasowej historii zespołu jest wspólny koncert z zespołem TSA w hali Podpromie w Rzeszowie (19.09.2003). Był to również debiut w szeregach Krusher basisty Łukasza Piotrowskiego .

W skład zespołu wchodzą:
Bartosz \”Bolus\” Wierzbicki-gitara
Klaudia Kozień- wokal
Łukasz Mackoś- gitara solowa
Adam Pucykowicz-bębny
Rafał Berkowicz- gitara basowa

4 KOMENTARZE

  1. No to mamy radnego Tomasza i czyżby.. Pani Małgorzata (nie znam) również kwapiła się do rady? (to odnośnie komentarza nr 1).
    Tak czy tak inicjatywa bardzo cenna. Do Zielaka nie można mieć pretensji. Obiecywal podczas kampanii że jeśli się dostanie będzie organizował imprezy. Tak więc gościu realizuje swój program. Tego mu chyba nie można mieć za złe, nie prawdaż?

  2. Bardzo dobre pytanie zadał qwer aczkolwiek również i chillout ma dużo racji pisząc, że jest to "łapanie punkcików". Tylko czy coś w tym złego? Przecież o to chodzi, żeby kandydat pokazywał wyborcom, że chce działać i działa, że pracuje i chce pracować dalej dla dobra lokalnej społeczności. Mamy 15 radych i pewnie ze 50 osób które myśli o kandydowaniu. Gdyby te 65 osób rozpoczęlo działania w różnych sektorach (najlepiej w tych w których czują się dobrze) to naprawdę Nowa Dęba wyglądałaby lepiej. Tak więć bez względu na to co myslę o Panu Zielińskim uważam te inicjatywę za bardzo dobrą. Niestety nie będę w niej uczestniczył z powodów obiektywnych. [b]Oczywiście nie mówie, że organizacja "festynów wyborczych" jest jedynym kryterium jakim powinniśmy się kierować przy wyborze naszych reprezentantów.[/b]

    A skoro zacząłem temat rady miasta to wyraże swoją ocenę: należy wymienić całą radę łącznie z Tomkiem, ktory się nie sprawdził. [b]Generalnie proponuje paniom i panom radnym aby oddali diety na cele charytwatyne (może być wskazane w artykule stowarzyszenie) i rozstali się raz na zawasze z polityką samorządową.[/b] Pan Ordon wygra kolejne wybory: to pewne. Wybierzmy jednak radę składającą się z mądrych ludzi, którzy pokazali, że mają coś do powiedzenia, że potrafią działać dynamicznie i że będą potrafili ruszyć nasze sprawy do przodu. Rozglądnijcie dookoła nie ma takich ludzi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here