Pijany woźnica uciekając zgubił tylną część zaprzęgu

28

Nietrzeźwy, 50-letni mężczyzna powożąc zaprzęgiem konnym spowodował kolizję drogową, po czym uciekł, by uniknąć kary. W czasie ucieczki zgubił tylną część wozu konnego.

W środę, kilkanaście minut przed godz. 18, policjanci z Majdanu Królewskiego otrzymali informację o kolizji drogowej w Komorowie. Po przybyciu na miejsce ustalili, że kierujący nieoświetlonym zaprzęgiem konnym zajechał drogę kierującemu golfem, doprowadzając do zderzenia. Woźnica odjechał z miejsca w stronę zabudowań. Po przejechaniu około 2 km, kierujący zaprzęgiem zjechał na drogę gruntową gubiąc tylną część wozu. Policjanci po śladach dotarli na posesję, na której stał przód wozu. Woźnica przyznał się do powożenia zaprzęgiem i ucieczki z miejsca zdarzenia. Badanie trzeźwości wykazało u niego 2,08 promila alkoholu. Jak oświadczył, bał się odpowiedzialności karnej.

Za kierowanie zaprzęgiem konnym w stanie nietrzeźwości grozi mu kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku i grzywna.

KWP

28 KOMENTARZE

  1. A ja myślę, że te wszystkie kolizje i wypadki na drogach to skutek dywersyjnych działań Bojowników Wolnego Podkarpacia, którzy właśnie rozpoczęli zimową ofensywę partyzancką przeciwko Ruchowi Autonomii Śląska…

  2. [b]To ile miał na liczniku skoro potrafił zgubić połowę pojazdu? Pewnie nie wyrobił na zakręcie….A nie jest to wina Ostapki i reszty tylko Tuska i jego sitwy[/b]

  3. Ostapko dogadał się z kolbuszowskimi Żydami, którzy zastawili koszerną pułapkę typu "RKL" na polnej drodze, w którą wpadła część feralnego powozu.

  4. W końcu to jedna wielka rodzina, z tym że jak głoszą plotki Ostapko to rosyjski Żyd… Ale geszeft to geszeft a pieniądz nie ma narodowości ;)

  5. [b]Rozumiem ze wszyscy którzy tak napastują Ostapkę, to prawdziwi Polacy, prawi chrześcijanie, wzór kryształowej osobowości…..Wiecie gdzie go znaleźć, to powiedzcie mu to prosto w oczy, a nie jak g.ó.w.n.i.a.rz.e albo nawiedzona sekta pislamu plujecie na niego anonimowo na takich forach jak te[/b]

  6. Elizo, nie zrozumiałaś intencji większości, jeżeli nie wszystkich osób piszących powyższe komentarze: chodziło o to, żeby ośmieszyć w nich ludzi, którzy zmyślają różne brednie na temat Marka Ostapki. Jeżeli ktoś z powyższych pisał to na serio, to znaczy, że jest skończonym idiotą.

    Szlachetnie stanęłaś w jego obronie, a jednocześnie uświadomiłaś pewnie wielu osobom, jak słabą percepcję ironii może mieć wielu czytelników.

  7. #22 jeśli Twój post ma świadczyć jakim jesteś chrześcijanem – to kompletnie nie rozumiesz przesłania/idei. Jesteś [b]katolikiem[/b] w najgorszym tego słowa znaczeniu..Amen – idź ofiaro spełniona…

  8. Odezwal sie wielce miastowy (znajac zycie "RKL") gdzie jak widac jego kultura siega najwiekszych depresji na tym swiecie;) chcesz poczytac zapraszam do biblioteki;) znajdziesz napewno jakas ciekawa lekture na temat rolnictwa i hodowli trzody chlewnej;) albo o pozamiastowym "TJUNINGU" autek;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here