Piknik Charytatywny dla Jadzi. Ciekawy program i wiele atrakcji ! 3 czerwca 2017!

0

3 czerwca 2017 roku, na placu przy remizie OSP w Porębach Dębskich odbędzie się Piknik Charytatywny dla Jadwigi Kwiecińskiej, pielęgniarki która do tej pory pomagała innym a dzisiaj sama potrzebuje pomocy.

Jadwiga jest pielęgniarką. Przez lata pomagała ludziom. Od września zmaga się z chorobą nowotworową. Nie może już pracować. Jej sytuacja finansowa dramatycznie się pogorszyła. Potrzebuje środków na leczenie i dojazdy do placówek medycznychWalczy dzielnie z chorobą i skutkami ubocznymi leczenia. Nie może się doczekać powrotu do pracy.

Darowizny na rzecz leczenia Jadwigi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Informacje o tym jak to zrobić możesz znaleźć klikając >>TUTAJ<< 

Podczas PIKNIKU będzie można przekazać darowiznę do puszek. Ponadto CAŁKOWITY DOCHÓD z imprezy zostanie przekazany na pomoc Jadzi. Organizatorami wydarzenia są koledzy i koleżanki z Domu Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osiedla Poręby Dębskie i Ochotnicza Straż Pożarna Poręby Dębskie.  

Szczegółowy program Pikniku oraz lista atrakcji na załączonym plakacie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here