[Pod Patronatem INFO] Relacja z koncertu DILAPA

23

26-11-2012

24 listopada o godz. 18.00 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie odbył się się koncert Dilapa. Poniżej prezentujemy relacje zdjęciowo filmową z koncertu przygotowaną przez Jacka Luberę.

\”Recenzent ludzkich myśli\” jest to pierwsza płyta młodego rapera z Nowej Dęby. Patryk Palidwór pseudonim Dilap prezentuje na niej swoje autorskie kawałki. Płyta jest uwieńczeniem kilkuletniej pracy Dilapa.

23 KOMENTARZE

 1. o Jesioł. Raz rap, raz regge. To zależy co jest modne i dzięki czemu można się bardziej przypodobać. Mam nadzieje, że Dilap się nie będzie błaźnił jak on ! Wszystkiego dobrego

 2. [quote]Raz rap, raz regge. To zależy co jest modne i dzięki [/quote]

  Wpisz sobie w google albo poszukaj w słowniku takich wyrażeń jak 'SYNKRETYZM', 'EKLEKTYZM'.
  Następnie postaraj się zrozumieć co te pojęcia znaczą. Po jakimś czasie – gdy Twój umysł to przetrawi a serce ochłonie – zadaj sobie pytanie czy artysta ma sztywno trzymać się nakreślonych form czy też łączyć je ze sobą, mieszać, dzielić, kreować nowe itd. ?
  Generalnie Bóg stowrzył muzykę. Dopiero ludzie podzielili ją na gatunki.

 3. Poszukaj jej w swoim sercu bracie. Dusza tworzy najwspanialszą muzykę. [img]http://www.twojewiadomosci.com.pl/sites/default/files/artykul/294/babelgrimmer.jpg[/img]

 4. Hahaha jesiol chce się przypodobac muzyka. Koleś jest odjechany i oDjechany i kocha muzykę. Tyle mogę powiedzieć z tego co gościa. No i bawił się w wielu brzmieniach, jednak zawsze robił rap. Wielka pilna dla niego za caLoksztalt !

 5. Slabiutki ten Dilap. Jesiol napewno ma lepsze flow, pomysly itd. Typ ktory wchodzi z rapem ktory byl robiony za czasow pierwszej Molesty w tych czasach to sorry ale bedza Cie sluchac tylko chlopaki z podworka…ale pozdrawiam i zycze powodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here