[Policja] Kradł pierniczki dla swojej dziewczyny

16

Tarnobrzescy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ze sklepowych półek ukradł czekoladowe pierniki. Tłumaczył, że chciał je podarować swojej dziewczynie.

Wczoraj o godzinie 14:00 , policjanci pełniący służbę na terenie Tarnobrzega zostali wezwani na interwencję do jednego ze sklepów przy ulicy Zwierzynieckiej. Ustalili, że będący na zakupach mężczyzna ze stoiska ze słodyczami zabrał dwa opakowania czekoladowych pierniczków. Nie płacąc za towar sprawca usiłował opuścić sklep. Kradzież zauważył pracownik ochrony, który wybiegł przed sklep zatrzymując złodzieja.

Personel sklepu powiadomił o zdarzeniu policjantów. Będąc na miejscu kradzieży funkcjonariusze ustalili kim jest sprawca. To 46-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna tłumaczył, że pierniczki chciał podarować swojej dziewczynie. KWP

Miłość wszystko wybaczy. Sąd niekoniecznie…

16 KOMENTARZE

  1. Franz: Jak ktoś kiedyś powiedział w dzisiejszych czasach prawdziwą miłość można zobaczyć tylko w kinie i u homoseksualistów… Ja bym dodał, że również na Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu!

  2. Krakoz i reszta załogi. Co się czepiacie. Przecież średnio rozgarnięty świniodzik wyłapie, że ta historia mimo iż prawdziwa jest wrzucona w celu poprawy humoru.

  3. Za wolno koleś ze sklepu spierniczał. Dobrze, że policja łapie złodziei, ci bezczelni ludzie ośmielają się łamać monopol władzy na okradanie ludzi.

  4. In the northern hemisphere, [url=http://www.nfoutletstore.net/north-face-apex-bionic-womens-c-17.html]north face apex bionic women[/url] the northern [url=http://www.nfoutletstore.net/north-face-osito-jackets-womens-c-22.html]north face osito women[/url] slope of the mountain is [url=http://www.nfoutletstore.net/north-face-denali-hoodie-mens-c-4.html]North Face Denali Hoodie Men's Sale[/url] the most cold, [url=http://www.nfoutletstore.net/north-face-denali-hoodie-womens-c-16.html]North Face Denali Hoodie Women Sale[/url] snow-covered deepest, [url=http://www.nfoutletstore.net/north-face-gore-tex-jackets-womens-c-19.html]North Face Gore Tex Jackets Sale[/url] most difficult to climb the side, [url=http://www.nfoutletstore.net/north-face-pink-ribbon-denali-womens-c-24.html]North Face Pink Ribbon Denali Sale[/url] alluding to the real climbers, always fearless, rose to the challenge.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here