[POLICJA] Sprawcy kradzieży zatrzymani

5


Policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy kilka dni temu okradli pojazd niemieckiej służby ratowniczej, pomagającej w usuwaniu skutków powodzi na terenie osiedla Wielowieś. Sprawcami okazali się mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 19 i 20 lat. Dzisiaj usłyszą prokuratorskie zarzuty.


Od kilku dni policjanci prowadzili poszukiwania sprawców bulwersującej kradzieży. Przed tygodniem, sprawcy okradli samochód ciężarowy niemieckiej służby ratowniczej. Pojazd był pozostawiony na na terenie zalewowym, na osiedlu Wielowieś w Tarnobrzegu. Złodzieje skradli kamizelki odblaskowe z logo firmy THW oraz kanistry z ropą. Tarnobrzescy policjanci prowadzili czynności procesowe. Zabezpieczyli ślady z miejsca przestępstwa, rozpytali wiele osób i sprawdzali każdą informację. Ustalono tożsamość sprawców tego przestępstwa. Wczoraj rano funkcjonariusze zapukali do ich domów. Mężczyźni zostali zatrzymani. To dwaj 19-letni licealiści i ich 20-letni kolega, są mieszkańcami Tarnobrzega.

Funkcjonariusze odnaleźli również skradzione kanistry. Były one ukryte w rowie, na pobliskim osiedlu. Odnalezione mienie wróci do ratowników. Mężczyźni jeszcze dzisiaj usłyszą prokuratorskie zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

KWP

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

5 KOMENTARZE

 1. Jak czytam takie brednie ,że grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności to mam ochotę = umyć zęby leciwej sąsiadce mojej – durszlakiem..
  i tyle.
  absurd vs absurd..

 2. No coż…..nie wszyscy muszą być mądrzy . Byłoby zbyt nudno.
  Absurdem jest, ze używa sie języka polskiego do wyrażania debilnych treści, ale tak to już jest ze pierwszy który daje o sobie znać to idiota.

 3. ''Idiota'' – Dostojewski – polonofob…
  A ja to tak '' sobie piszę co mi ślina..''
  Aby na\pewno ?? – nie wdzięczne zadanie – robić z siebie błazna – ale uczucie jak głupek ma mnie za debila – bezcenne…B)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here