Policjanci zatrzymali włamywacza

27

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który włamał się do jednej z firm usługowych. Sprawca dostał się do jednego z pomieszczeń i skradł ponad 9 metrów kabla elektrycznego. Funkcjonariusze odzyskali zrabowane mienie. W trakcie realizowanych czynności kryminalni ustalili, że 37-latek w ostatnim okresie czasu trzykrotnie okradał tą firmę. Za popełnione przestępstwo sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Funkcjonariusze pełniący służbę w rejonie ul. Wczasowej w Nowej Dębie usłyszeli podejrzane hałasy dobiegające z budynku jednej z firm usługowych. Stróże prawa natychmiast udali się w to miejsce. Na placu zauważyli uciekającego mężczyznę. Policjanci wszczęli pościg. Po krótkiej chwili zatrzymali rabusia, którym okazał się 37-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, który z pomieszczeń firmy ukradł ponad 9 metrów kabla elektrycznego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kryminalni analizując zgromadzone materiały ustalili, że zatrzymany w ostatnim okresie czasu trzykrotnie okradał tą firmę. Policjanci odzyskali zrabowane mienie.

37-latek został przesłuchany, policjanci przedstawili mu zarzuty. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje sąd. Za kradzież z włamaniem grozi odpowiedzialność karna do 10 lat pozbawienia wolności.

POLICJA

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

27 KOMENTARZE

 1. Witamy w Polsce.
  Tutaj za zwykłą kradzież do 400zł jest wykroczenie i mandat. Ale koleżka ukradł z włamaniem kabel wart MAKSYMALNIE(! – bo wątpię, żeby tutaj w firmie usługowej ktoś przechowywał droższe fanty) 90zł i może dostać dychę. Tak, wiem, że recydywa, no ale bez jaj.

 2. chwała Policji, tylko dlaczego biedni ludzie muszą ponosić straty czyjegoś niedbalstwa, gdyby oświetlenie ulicy było to by ludzie mogli normalnie tam żyć ! Jak w mieście !

 3. Posypią sie nagrody już to widzę, nawet uśmiechu komendanta nie zobaczą, nie było nagród i nie ma. Nagrody owszem ale chyba dla komendanta.

 4. Zrobiona ulica, chodnik ale brakło na oświetlenie. Kto tak buduje ?!?
  proszę zobaczyć kto tam mieszka ? A kim jest radny tego terenu ?

 5. Grozi 10 lat a może by tak 9 razy po pupie będzie lepszą karą a tak podatnik będzie musiał 9 lat dokładać do tego kabla.

  • Prawdziwym testem miejscowości jest słoma. Jeżeli wystaje z butów to znaczy że wieś ;)

  • Ja tam na przystanku widziałem białe skarpety do sandałów… tzn. prawdopodobnie były kiedyś białe…

  • A gumowce? Wielu ludzi w N.D. chodzi na co dzień w gumowcach (bez skarpetek) a na niedzielę zakładają gumofilce

  • Średnie zużycie wody na mieszkańca N.D. wynosi 0,5m3 miesięcznie. Zużycie mydła roczniki statystyczne podają w okresie rocznym, ponieważ w okresie miesięcznym mieści się w granicach błędu statystycznego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here