Politycy partii KORWiN pytają o obóz dla uchodźców w Nowej Dębie

11

 

Materiał TVP Rzeszów

Źródło: youtube.com

——————————————
Głosuj na PiS

11 KOMENTARZE

  1. Ten obóz to dobry pomysł :D i cele będą i wzmożona produkcja za zakładach :D a poza tym, już ktoś kiedyś organizował obozy i prowadził ewidencję zgromadzonych tam „podopiecznych” :D

  2. Byli cygani, będą islamiści. Damy radę. Choć uważam,że najlepszą lokalizacją dla sympatycznych uchodźców są okolice rezydencji polityków z PO. A jak wam krzywda to macie swoich samorządowców, swojego posła. Zapewne polecą bluzgi na tubylców z afryki, a czy ktoś z mieszkańców N.D. interweniował do oficjeli, czy ktoś protestował w sposób oficjalny, na papierze (założę się, że nikt). Swoją drogą lokalizacja obozu dla islamistów w tak ważnym miejscu strategicznym jakim jest drugi(chyba) co do wielkości poligon w Polsce jest rewelacyjna.

  3. Ostatnio w N.D. i okolicach widzę coraz więcej tych uchodźców. Jeżdżą autami z kierownicą z prawej strony, grają na maszynach w każdym sklepie i zachowują się jak u siebie.

  4. Mam gdzieś poprawność polityczną i głupio pojętą tolerancję. Nigdy nie zgodzę się na przyjmowanie islamskich uchodźców w Polsce. To jest mój kraj i ja mam prawo decydować o jego losie.

  5. I jak zwykle nasz pseudo prezydent zamiast powiedzieć stanowcze nie chcemy tutaj żadnych terrorystów bo to nie są „”emigranci” to mówi tak szkoda gadać mam nadzieje że za te wszystkie wałki odpowie jak nie tutaj to po drugiej stronie

  6. Wczoraj na spotkaniu z Poslami PIS Burmistrz oswiadczyl ze na zapytanie Wojewody ilu Gmina przyjmie odpowiedz jest ze nikogo,ale zobaczymy czy tak bedzie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here