Pożar w Rozalinie i na ul. Ogrodowej

15

15/08/11r.

Wczoraj w niedzielę 14 sierpnia doszło do dwóch pożarów na terenie naszej gminy. Najpierw około godziny 18:00 strażacy brali udział w gaszeniu drewnianej szopy na ulicy Ogrodowej. W akcji uczestniczyły dwa zastępy JRP PSP z Nowej Dęby. Na miejscu obecny był również patrol Żandarmerii Wojskowej. Zdjęcia prezentujemy poniżej:


Ponadto przed godziną 20:00 strażacy interweniowali w miejscowości Rozalin gdzie zapalił się budynek garażowy.

/info


15 KOMENTARZE

 1. Dzis Szef Żandarmeri awansowal do generala dywizji.Kiedyś general w takim stopniu dowodzil 90 000 zólnierzy (piecioma dywizjami w ktorych bylo około 600 czołgow.Tak spowszechnial ten stopień.I dalej komentarze musza być wląsne!
  Wszystkich żółnierzy z okazji Święta Pozdrawiam i szczęśćia żolnierskiego życze.:)

 2. Za Wikipedią :

  "Stan ewidencyjny żołnierzy w Siłach Zbrojnych RP (stan na dzień 31 stycznia 2011 r.).

  Generałowie – [b]120[/b]

  Oficerowie (w tym generałowie) – 21 555

  Podoficerowie – 39 276

  Szeregowi – [b]36 501[/b]

  Służba nadterminowa – 103

  Kandydaci do zawodowej służby wojskowej (elewi, podchorążowie) – 2343

  Ogółem – 99 778".

 3. Ja jestem ciekawy kto i dlaczego wysłał dwa wozy straży do gaszenie śmietnika w Rozalinie? Tym bardziej, że miejscowa OSP przyjechała wcześniej! Jeśli nie potrafili ugasić śmietnika to rozgonić to towarzystwo w czorty, ajak sami mogli zgasić to obciążyć dysponenta PSP kosztami niepotrzebnych wyjazdów

 4. Taa,łopaty do odgarniania śniegu im dać .Planowa nagonka na strażaków ochotników nabiera pędu.A pocałujcie ich w ****.Za darmo jajka zobaczycie.

 5. [b]Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy na niczym się nie znają… Ciekawe czy jakby u powyższych "szyderców" wybuch pożar albo w ich sąsiedztwie, czy wtedy przeszkadzałoby, że przyjechały dwa wozy straży pożarnej. A Żandarmerii Wojskowej tym bardziej należy się szacunek, że oprócz swoich wojskowych przedsięwzięć potrafi pomóc cywilowi ratując dobytek.[/b]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here