[REGION] Pożar pływalni w Kolbuszowej

13

19-06-2013

Pożar rozpoczął sie dziś około godz. 14. Zapalił się dachu budynku krytej pływalni przy ul.Jana Pawła II w Kolbuszowej. Jak wstępnie ustalili policjanci były tam prowadzone prace remontowe związane z naprawą dachu. Jeden z pracowników widząc, że doszło do zapalenia powierzchni dachu powiadomił Straż Pożarną. W chwili obecnej trwa akcja gaśnicza. Osoby przebywające w budynku zostały ewakuowane.

Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia i udrażniają ruch w pobliżu miejsca pożaru. Po ugaszeniu ognia funkcjonariusze przystąpią do wykonywania czynności, które pomogą ustalić okoliczności powstania pożaru.

Policja

13 KOMENTARZE

  1. Jesli pozim inteligencji na forach jest odzwierciedleniem inteligencji spoleczenstwa,to wnioski sa smutne.Pozstaje miec nadziej,ze poprostu glupki maja w zwyczaju drzec ryja wiec sie bardziej udzielaja!

  2. [quote] #11 | emigrant dnia 06/20/2013 18:46
    Jesli pozim inteligencji na forach jest odzwierciedleniem inteligencji spoleczenstwa,to wnioski sa smutne.Pozstaje miec nadziej,ze poprostu glupki maja w zwyczaju drzec ryja wiec sie bardziej udzielaja![/quote]

    [b]emigrant,popisałeś się poziomem inteligencji.Znasz to? "przyganiał kocioł garnkowi"[/b]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here