Rywalizacja działkowców

9


Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba zaprasza użytkowników działek produkcyjno-rekreacyjnych- Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Nowej Dębie do udziału w Konkursie„WZOROWA DZIAŁKA W 2010 ROKU”.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest pisemne zgłoszenie działki do konkursu na karcie zgłoszeń u członków zarządu poszczególnych Rodzinnych Ogródków Działkowych w terminie do 30 lipca 2010r. Szczegółowe informacje o konkursie i druk zgłoszenia można uzyskać u członków zarządów Rodzinnych Ogródków Działkowych. Organizatorem konkursu jest Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Fot.: JL

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

9 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobra inicjatywa. Brawa dla Burmistrza, jeżeli mógłbym coś podpowiedzieć to warto by było ogłosić jeszcze konkurs na "Wzorowy balkon" lub "Wzorowy ogródek przed blokiem"- czy nie fajnie by było zadbać o ładniejszy wizerunek naszego pięknego miasta. W ten czy w inny sposób zachęcić do wspólnej troski o nasze zielone miasto – wystarczy ufundować ciekawą nagrodę naszym mieszkańcom a efekt będzie naprawdę widoczny.

 2. HA !!
  Burmistrz ma wiele w tej sprawie !!! Bardzo wiele !!!:@

  Jeszcze przed wyborami obiecywał utwardzić drogę na ogródki działkowe na Rozalinie właśnie tam gdzie mieści się "Relaks"
  Jak dojazd wygląda wiedzą wszyscy którzy się przeprawiają wspomnianym szlakiem.B)
  Ku pociesze dodam iż żaden to problem,bo większość ma toyoty z napędem 4X.
  Ale obiecanki cacanki ,a kolanka razem :P

 3. …''użytkowników działek [color=#cc0000][b][b]PRODUKCYJNO[/b][/b][/color][SIC!] – rekreacyjnych… '' – się cholera zastanawiam = co oni tam produkują ..?
  Wynieśli pewno maszyny z DEZAMETU i chałupniczo trzaskają
  '' podzespoły'' aż miło… Lub mają '' zakontraktowany'' szczypiorek, rabarbrar lub szczaw i pokątnie handlują tymi produktami bezczelnie w UE.
  [b][b]WSTYD![/b][/b] – 0 rekreacji – tylko ROBOTA,ROBOTA i tak do U.Ś… He,he…

 4. działki będą ładne dzięki temu że wszystkie nie potrzebne rzeczy z działki będą wyniesione do pobliskiego lasu tam śmierdzi tam nie musi być ładnie bo nie widać a działką się pochwali jeden z drugim:D

 5. Działki ważne są!!! Dzięki zapasom szczypiorku i posiadanemu arsenałowi z "militariady"juz niedługo będzie można rozpocząć akcję kolonizowania i przyłączania do "macierzy"okolicznych rejonów i metropolii z Majdanem Królewskim włącznie. ku chwale gminy N.D.!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here