Porażka z Czuwajem

10

27-03-2012

Dwa wiosenne mecze i dwie porażki, nie takiego obrotu sprawy spodziewali się kibice Stali. Nasz zespół nie poradził sobie z ostatnim w tabeli Czuwajem przegrywając 1 : 2

Z przebiegu całego spotkania byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, dlatego taka porażka bardzo boli – komentuje jeden z zawodników Stali

Po raz kolejny naszym zawodnikom zabrakło szczęścia i zimnej krwi w wykańczaniu sytuacji. Znakomitych okazji w drugiej połowie nie wykorzystali : Milanowski, Warzocha, Serafin oraz Marut.

Nie załamujemy się i w następnym meczu zagramy o 3 punkty– komentuje Sekuła bramkarz STALI.
Najbliższa okazja do rehabilitacji już w sobotę, gdzie na własnym boisku podejmiemy Rzemieślnika Pilzno.

Czuwaj Przemyśl – STAL NOWA DĘBA 2:1

Bramki:
1:0 Łukasz Zając 25″
1:1 Tomasz Warzocha 57″
2:1 Jacek Cwynar 83″

Widzów : 200

Stal: Sekuła, Diektiarenko, W. Dudek, Kowal, Rachwał (46 Horodeński), Urbaniak (78 Rożnowski), Milanowski, Warzocha, S. Serafin, K. Serafin (46 Nowak), Krzemiński (46 Marut).

MKS

10 KOMENTARZE

  1. ktoś kiedyś powiedział "pierwsze śliwki robaczywki",dajmy szanse naszym,uwierzmy w nich,HEJ STAL!!!!!!!!!Dacie rade chłopaki.

  2. "Z przebiegu całego spotkania byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, dlatego taka porażka bardzo boli".

    Jak dalej będzie się wam wydawać, że z "przebiegu całego spotkania jesteście zespołem zdecydowanie lepszym" bez zdobywania bramek, to porażki będą boleć coraz bardziej.

  3. przypomina to sytuację dokladnie rok temu, STAL zdobyła w pierwszych kilku kolejkach bodajze 5-6 pkt i trener został zwolniony, czyżby szykowała sie powtórka ?????????

  4. Do oglądacza – w rundzie wiosennej to już "drugie śliwki" i zastosowanie tego przysłownia jest nieuzasadnione a jeżeli przyjąć że to 17 kolejka sezonu 2011/2012 a 8 porażka (czyli "ósme śliwki") to część kibiców zaczyna tracić tą wiarę i popadać w frustrację. W sytuacji Stali takich meczów z niżej notowana drużyną ( ostatnią w tej gr. IV ligi), która przed tym meczem wygrała 1 ( słownie – jeden!!!!!!!!!! ) mecz niewolno przegrywać – te mecze mie są za trzy punkty – te mecze są za 6 punktów. Zobaczycie, że tych trzech punktów zabraknie do utrzymania się w IV lidze. A to jest już smutne i żadne "Z przebiegu całego spotkania byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, dlatego taka porażka bardzo boli" nie będą miały wytłumaczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here