Szynobusy – podwyżka cen biletów

4

17/10/11r./

Od 17 października 2011 roku, zaczną obowiązywać nowe ceny biletów w pociągach obsługiwanych przez spółkę Przewozy Regionalne.

W przypadku biletów jednorazowych na pociągi Regio na odległość do 5 km ceny nie zmienią się w ogóle.

Podróżujący pociągami Regio nadal będą mogli przemieszczać się taniej dzięki ofercie specjalnej Połączenie w dobrej cenie obejmującej 181 tras w całym kraju, w ramach której ceny biletów są konkurencyjne względem przewoźników autobusowych. Ceny biletów w tej ofercie pozostaną bez zmian.

Zmiana cennika związana jest ze wzrostem cen paliw, energii oraz wyższymi kosztami napraw i remontów taboru.

Dzięki internetowej sprzedaży biletów, na wszystkie szynobusy kursujące z/do Nowej Dęby można kupić bilet za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy wejść na stronę www.biletyregionalne.pl

Bartosz Bakalarz

4 KOMENTARZE

  1. To i tak za malo ,WZOREM PGE powinni jeszcze doliczyc za przesyl energi,za uzywanie szyn, za ztatrzymywanie sie na przystankach,za uzywanie chamulcow i t p .:|

  2. Po to, bo niektórzy studenci korzystają codziennie prawie z komunikacji w stronę Rzeszowa i powrotna, Więc mały wydatek nie wychodzi przy np. Autobusach…. gdzie studencki z Dęby do Rzeszowa wynosi 7,84 zł, Marcel 8 zł w dwie strony wynosi 15-16zł Pomnóz przez 20( 5 dni w tygodniu przez 4 tygodnie -> czyli miesiąc prawie), no chyba ze miesięczny… to 200zł. To dodatkowe obciążenie dla rodziców. A Student na stacjonarnych, który ma nie zbyt ciekawy plan zajęć też nie jest w stanie podjąć pracy.
    Popatrz z różnych stron, potem się wypowiadaj i zgadzam się z #3.. takie posty należy usuwać, bo nic nie wnoszą tylko zaśmiecają Serwer.

    Pozdrawiam Student.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here