Tomasz Wolan chce grać w Stali !

17

Były piłkarz Siarki Tarnobrzeg wychowanek Ludowego zespołu Sportowego Jadachy Tomasz Wolan zainteresowany jest grą w czwartoligowej drużynie Stali Nowa Dęba.

Tomek trenuje indywidualnie, nie chce mieć kłopotów i tego, że ktoś zarzuci mu trenowanie z jakąkolwiek drużyną. Ma pewne kłopoty z rozwiązaniem kontraktu z poprzednim klubem Concordią Piotrków Trybunalski, w której grał jeszcze jesienią.
Postanowiłem na jakiś czas wrócić w rodzinne strony, jednym z powodów jest fakt, że niedługo będę tatą. Żona powinna mieć teraz jak największy spokój, a taki można znaleźć będąc blisko najbliższych. Wynikami Stali Nowa Dęba interesowałem się zawsze, to był i jest mój ulubiony klub. W końcu pochodzę z Jadachów, a to wieś leżąca blisko Nowej Dęby – mówi Tomek.

Taki bramkostrzelny napastnik nowodębskiej drużynie bardzo by się przydał, wiosną Stal czeka trudna walka o utrzymanie się w IV lidze, a tacy piłkarze jak Tomasz Wolan czy Jacek Kościelny, którego pozyskaniem także zainteresowani są działacze nowodębskiego klubu bardzo by się Stali przydali. w Najbliższą środę w Polskim Związku Piłki Nożnej rozpatrywana będzie sprawa kontraktu Tomasza Wolana, jeśli potoczy się po myśli zawodnika to wiosną strzelał będzie gole dla naszej drużyny.

Źródło: ECHO DNIA

17 KOMENTARZE

  1. Ciekawe od kiedy jest to jego ulubiony klub … Chyba od teraz to jest lekka przesada po prostu dostal pewnie lepsza oferte niz gdzie indziej to wszystko

  2. Jeżeli nasza Stal może dać lepszą ofertę od Siarki to nie masz pojęcia o czym mówisz i zajmij sie bierkami .Przeczytaj ze zrozumieniem tekst a potem dyskutuj .:)

  3. Wolanek to lepiej niech się zastanowi a później się wypowiada przecież miał grac w siarce tylko ze Bili zapałał chęcią pomocy Dębie i opłacił go i dla tego gra u nas. Do znawcy jeśli nie wiesz co się dzieje to nie wypowiadaj się bo Tomek nawet okres przygotowawczy spędził z Siarką. Także niech nie opowiada głupot ze Dęba to jego ulubiony klub, bo idzie tylko tam gdzie kasa jest, zresztą to samo Kościelne tylko z tym ze ten nie nie wypowiada się na takie tematy. Ciekaw jestem jak długo Tamaszek będzie pałał chęcią gry dla Stali. Kasa sie skończy i miłość do klubu to przykre. Hej Stal

  4. przeciesz Tomek byłby tylko do zakończenia rundy więc w czym problem To źle ? A że gra za kasę to jak ma grać gratis przeciesz to zawodowiec.A w siarce za co jak nie płaca od miesisęcy nie wypowiadaj się tylko przychodź na mecze i ciesz się z nami i Stalą .
    Pozdro:)

  5. Ale Tomek grał już kiedyś w New Dębie, więc czy to dziwne, że chce wrócić na włości? Poza tym, błąd w druku – Tomek po raz drugi zostanie tatą, ma już prawie 4-letnią córeczkę. Cieszcie się, że są dobrzy piłkarze, którzy wciąż chcą grać. Poza tym, heloł, bycie piłkarzem to też praca, więc i zarobek musi być, zwłaszcza, że dwójka dzieci na wykarmieniu, ludzie drodzy :)

  6. Ale Tomek grał już kiedyś w New Dębie, więc czy to dziwne, że chce wrócić na włości? Poza tym, błąd w druku – Tomek po raz drugi zostanie tatą, ma już prawie 4-letnią córeczkę. Cieszcie się, że są dobrzy piłkarze, którzy wciąż chcą grać. Poza tym, heloł, bycie piłkarzem to też praca, więc i zarobek musi być, zwłaszcza, że dwójka dzieci na wykarmieniu, ludzie drodzy :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here