Trwa montaż kamer monitoringu miejskiego

33

2013-08-29

Ogłoszony 29 lipca 2013 r. przetarg nieograniczony na dostawę i montaż monitoringu miejskiego na terenie miasta Nowa Dęba wygrała firma ALNET SYSTEM S.C. z Jarosławia. Właśnie rozpoczęła montaż kamer monitoringu w Nowej Dębie.

Termin wykonania zamówienia to 5 września 2013 r. Do tego dnia zainstalowanych zostanie pięć kamer, które mają być zamontowane przy ulicach:
– Leśna/Mickiewicza – kamera nr 1;
– 1-go Maja/Mickiewicza – kamera nr 2;
– Al. Zwycięstwa – kamera nr 3;
– Żeromskiego i Kościuszki – kamera nr 4 i 5.

Wykonawca zadania przeprowadzi także szkolenie z obsługi zamontowanego monitoringu. Wymagany okres rękojmi i gwarancji na dostawę objętą zamówieniem wynosi 60 miesięcy od dnia odebrania przez zamawiającego przedmiotu zamówienia i podpisania (bez uwag) protokołu końcowego.
Wartość zadania to 67 896 zł i jest ono refundowane w 73,33 % z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

UMIG

33 KOMENTARZE

 1. Wygrała firma z Jarosławia, a nowodębski Helionet przegrał [url]http://www.alnet-system.com/aktualnosci/23-monitoring-miasta-nowa-deba[/url]

 2. Helionet i tak dostaje zlecania od gminy. To tłumaczy dlaczego pewni panowie z PiSu popierają Ordona mimo, że ten robi dokładnie to samo co premier Tusk.

 3. Ale dodam żeby było jasne że jestem za wspieraniem lokalnych przedsiębiorców którzy tutaj płacą podatki, dlatego mimo różnic politycznych nic nie mam do helionetu i życzę firmie jak najlepiej. Szkoda, że nie wygrał przetargu.

 4. ja tego k.r.w.aaaaaaaaaaaaaaa nie rozumiem .13 kamer w tym dwa rejestratory BCE w tym 4 obrotowe kamery pulpit itp. zapłaciłam 18 tyś .Dzisiejszy świat jest pojechany:(

 5. W Kolbuszowej jest już 22 kamery monitoringu miejskiego którego obraz przesyłany jest do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, burmistrz Kolbuszowej zapowiada że w mieście będzie w sumie 60 kamer 22 już są następne będą montowane. jaki gospodarż takie miasto. KOLBUSZOWA-MIASTO INNOWACJI

 6. Co tu w lesie oglądać ? ptaki odleciały.Jak bociany były to można ich było w gnieździe oglądać , kto by zechciał ten grajdół jeszcze w kamerce oglądać , no chyba że będą mu płacić …

 7. [b]….Trwa montaż kamer monitoringu miejskiego ….

  Tylko po co? Czy miasto jest tak zagrożone przestępczością ze PIESZE patrole Straży Miejskiej czy policji, zwłaszcza w nocy, nie są w stanie zapobiec tejże przestępczości ? Chyba ze nie ma takich patroli…. Za komuny tylko takie były i o żadnej przemocy nikt nie słyszał. [/b]

 8. To teraz juz na szersza skale beda nam w tylki zagladac, juz niedlugo beda tez montowane i na klatkach schodowych a pozniej to juz wejda nam do toalety!!! Nie myslcie sobie ,ze to dla waszego bespieczenstwa!!! Na kazdym kroku jest kontrola,karty bankomatowe, telefony kom, poczta inter! Nie dajcie sie oszukac na ta inwigilacje!! One so przygotowywane specjalnie do masowej kontroli!!!

 9. Pytanie do INFO po mojej ukochanej piosence = [url]http://www.youtube.com/watch?v=Dfmur6IkM7U[/url]
  Ilu urzędników będzie monitorować monitoring?

 10. wzorowy obywatel nie musi się obawiać kamer :P
  Na poranne przemyślenia w pracy :

  [url]http://www.youtube.com/watch?v=YZyvtmNqsYw[/url]

 11. I co to dadza te kamery jak i tak zadnego dobrego pozytku z tego nie bendzie bo miejska i policja nowo debska na chuliganow nie maja rady a co dopiero kamery ici nie odstrasyą

 12. Na osiedlu "Getto" są zainstalowane dwie kamery (bez kosztów!. Jedna w prawym górnym rogu bloku (biała), druga naprzeciwko na ławce(brunetka). Można zostawiać otwarte samochody z kluczykami w stacyjkach, nawet z portwelami na siedzeniach, nieprzypięte rowery i gwarantowane, że nic nie zginie. Nawet mrówka (nie tylko mysz) się nie prześliźnie, bo wszystko jest rejestrowane, monitorowane i na bieżąco komentowane i omawiane.Tak więc jest to najbezpieczniejsze osiedle w mieście i to bez żadnych kosztów!

 13. Taka kamera jest potrzebna na placu zabaw przy ul 1 Maja gdzie regularnie jest pijanstwo w kazde popoludnie ,sobote i niedziele a policja tego nie widzi

 14. Ciekawe, kto wpadł na taki pomysł. Niech założą kamery może w TW i innych wsiach. Czemu oni mogą być wolni , a my pilnowani non stop.O co tak na prawdę tu chodzi??? Bo nie o nasze bezpieczeństwo , to pewne. W tym mieście zwykłymi ludźmi władze się nie przejmują i budują np. fortyfikacje w centrum zamiast lepszych dróg, remontu bloków na Mickiewicza, czy parkingów na JP II dalej za apteką . Ale co tam ciemny lud to kupi i jeszcze bedzie zadowolony.

 15. A do kogo należą mieszkańcy przy JP II i komu płacą podatki , ufoludkom??? Może czas skończyć z tymi PODZIAŁAMI. Czy to jest do cholery jeden kraj co się Polska nazywa , czy może już nie ???

 16. Podatki podatkami, a własnośc ziemi własnością ziemii. A poza tym gdzie twoje wpłaty na spółdzielnię? Lądują w tbg, a ty sobie buduj parkingi za dodatkowe opłaty z podatków. Tego nie widzisz?

 17. Takie kamery powinny byc na każej ulicy popieram to i poproszę o taka kamerę na Spółdzielczej oraz reszcie ulic aż po szeregówki:)

 18. Na ul. Mickiewicza jest monitoring 24 na dobę 7 dni w tygodniu, który ma pokrycie 360 stopni w pionie i poziome. W razie braku dostatecznej widoczności np. w krzaczorach, wypuszcza jednostki mobilne. Baza danych na temat obserwowanej jednostki jest na bieżąco aktualizowana!

 19. #28
  Zgadza się, na spółdzielczej by się przydała. Może by rozpędziło te pijaczyny z blaszanego sklepiku, które siedzą tam cały dzień. Dziwne, że policja i straż miejska się tym nie zajmie. Wożą się tylko bezmyślnie po mieście.

 20. Oj boli was że ktoś pod sklepikiem piwko sobie sączy, a WY do roboty musicie zapieprzać? Stać ich to się nie czepiać! Co oni takiego robią? Piwko trzasną, posiedzą poględzą. Przy okazji napędzają gospodarkę kupując owe browarki. Przedsiębiorca zarobi, zapłaci podatki. Podatki do gminy i planty można budować. Konto w banku, wódka w lodówce… Tak mozna śiat doganiać!

 21. Teraz to wszystkich wszystko boli, jeden drugiemu by życie ustawiał. Zero tolerancji ,zero uśmiechu, ponure miny, zazdrość, zawiść etc. Jak ktoś ma jakiś problem problem np. z zaparkowaniem ( bo do pracy musi dojeżdżać ) to nie można coś pomóc , poradzić tylko patrz # 25 i 27 , a tak nawiasem mówiąc to na czyje obleśne garaże stoją wieki całe .Co się z tym narodem porobiło ??? Kiedyś ludzie byli duża bardzie przyjaźnie do siebie nastawieni. Smutno.

 22. [b]Kamerą: NIE;
  Straży Miejskiej: NIE[/b]
  Dlaczego? co to da? Bezpieczeństwo? a Skąd? Jak coś ma poprawić bezpieczeństwo to [/b]piesze patrone![/b]
  Te jak już się pojawiają to czepiają się małych dzieci i nie istonych pierdół!
  Jak jest zgłoszenie i bójce – nikt nie przyjeżdża!
  Jak pod oknem po dyskotece kogoś okładali – ja reagowałam – straż ani policja nie ruszyła się – przyjechali po godzinie!

  KAMERA? CO POOGLĄDAJĄ SOBIE JAK KOGOŚ KATUJĄ NP POD MPGK PO DYSKOTECE I PO WSZYSTKIM PRZYJADĄ ŻEBY SPRAWDZIĆ CZY OFIARA ŻYJE? nikt nie zareaguje na czas!

  Kamera? tylko do podglądania! A CZY KTOŚ POMYŚLAŁ CZY W NASZYCH INWIGILATORACH NIE OBUDZI SIĘ ZBOCZENIE USTAWIANIA OBROTOWYCH KAMER NA OKNA?
  na szczęście moje jest po drugiej stronie bloku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here