Trwają zapisy na TURNIEJ SZACHOWY

9

19.09.2012r.


29 września odbędzie się 2 Nowodębski Turniej Szachowy tym razem o puchar Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie, organizowany przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „POGOŃ” wspólnie z Dyrekcją SOK z Nowej Dęby.

Poprzedni turniej cieszył się tak dużą popularnością wśród mieszkańców, że postanowiliśmy zorganizować drugą jego edycję jeszcze w tym roku. Poza tym dużo osób zgłaszało chęć udziału w zawodach także do Samorządowego Ośrodka Kultury – mówią organizatorzy.ZOBACZ LISTĘ STARTOWĄ ZAWODNIKÓW


Jednocześnie informujemy, że powołano Nowodębskie Kółko Szachowe w Samorządowym Ośrodku Kultury, które jest prowadzone przez członków Stowarzyszenia „POGOŃ” w wymiarze 2 godzin w każdą sobotę od godziny 16:00

W czasie spotkań będzie możliwość zapoznania się z podstawami gry w szachy, natomiast osoby, które posiadają już stopień zaawansowania będą mogły rozgrywać mecze pomiędzy sobą z wykorzystaniem np. profesjonalnych zegarów szachowych. Do udziału w Kółku Szachowym zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież, gdyż wdrażanie szachów do szkół zostało zarekomendowane przez Parlament Unii Europejskiej.

POGOŃ NOWA DĘBA
SAMORZĄDOWY OŚRODEK KULTURY

9 KOMENTARZE

  1. A czy mniejszość cygańska, również może się zapisywać. Obiecyjemy nie podpier*alać figurek. Chyba, że boicie się, że was ogramy!

  2. Dębica, Leżajsk, Mielec… Widzę, że zawody w Nowej Dębie cieszą się popularnością. To dobrze. Jest okazja zmierzyć się z osobami spoza gminy. Super.

  3. UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE Z UWAGI NA BARDZO DUŻE ZAINTERESOWANIE TURNIEJEM PODJĘTA ZOSTAŁA DECYZJA O ROZEGRANIU TURNIEJU W DWÓCH KATEGORIACH WIEKOWYCH: GRUPA A Seniorzy i juniorzy ur. do 1999 r. I GRUPA B juniorzy ur. w 2000 r. i młodsi. PONADTO INFORMUJEMY, ŻE WSTRZYMANO PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DLA ZAWODNIKÓW SPOZA GMINY NOWA DĘBA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here