Utrudnienia i całkowite przerwy w dostawie wody w dniach 25-28 września

83

20.09.2012r.DN/7627/2012 Nowa Dęba, dnia 19.09.2012 r.

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo!

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Nowej Dębie informuje, że w dniach od 25 do 28 września 2012 r. będzie etapami włączany do eksploatacji nowy odcinek wodociągu wykonany w centrum miasta (w \”kwadracie\” zamkniętym ulicami: Kościuszki, Jana Pawła II, Al. Zwycięstwa, Krasickiego). Prace te będą prowadzone przez cztery dni, ze względu na konieczność \”wpięcia\” się do tej sieci w kilkunastu punktach obecnych odbiorców. Prowadzenie tych prac wiązać się będzie z okresowymi przerwami w dostawie wody, obniżeniem ciśnienia wody oraz zanieczyszczeniem wody osadami zrywanymi ze ścianek starych rurociągów. Niedogodności tych nie da się uniknąć, ponieważ prace prowadzone będą w centralnej części wodociągu, gdzie łączą się wszystkie nitki sieci. Przedsiębiorstwo dołoży należytej staranności, aby zminimalizować wynikające z powyższego niedogodności dla mieszkańców i instytucji. Nie jesteśmy w stanie ich jednak wyeliminować całkowicie.

Utrudnienia obejmą swym zasięgiem odbiorców mieszkających przy ulicach: Jana Pawła II, Krasickiego, Żeromskiego, Al. Zwycięstwa, Szkolnej, Reja, 1-go Maja, Mickiewicza, Leśnej, Jasnej, Słowackiego, Zacisze, Sportowej, Kościuszki (budynek Kościuszki nr 1 i Szpital).

Całkowite przerwy w dostawie wody planowane są w godz. od 700 do 1700 przede wszystkim w następujących rejonach:

dnia 25.09.2012 – ul. Jana Pawła II (na wysokości od ul. Kościuszki do ul. Żeromskiego),

dnia 26.09.2012 – ul. Jana Pawła II (na wysokości od ul. 1-go Maja do ul. Żeromskiego),

dnia 27.09.2012 – ul. Krasickiego (na wysokości od ul. Żeromskiego do ul. 1-go Maja), ul. Żeromskiego, ul. Szkolna, ul. Reja,

dnia 28.09.2012 – ul. Szkolna (tylko Nowodębska Spółdzielnia Mieszkaniowa), ul. Kościuszki (tylko budynek nr 1), ul. Krasickiego (tylko budynek nr 35), ul. Leśna, Hala Targowa, Zespół Szkół Nr 1, basen SOSiR.

Obniżenie ciśnienia, krótkotrwałe okresy braku ciśnienia oraz zanieczyszczenie wody może występować dla wszystkich wcześniej wymienionych odbiorców codziennie w wymienionym okresie tj. od 25 do 28.09.2012 r. Niedogodności związane z prowadzonymi pracami mogą odczuć również odbiorcy Osiedla Poręby Dębskie. Prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej www.pgkim.nowadeba.pl. Dla mieszkańców, którzy w danym dniu nie będą mogli korzystać z sieci wodociągowej PGKiM podstawi beczkowóz z wodą zdatną do użycia wyłącznie do celów sanitarnych. Biuro obsługi Spółki, pod telefonem 15 846 26 41, będzie udzielać wszelkich informacji.

Za utrudnienia związane z powyższym PRZEPRASZAMY!

PREZES ZARZĄDU

Dyrektor Naczelny

(-) mgr inż. Antoni Kapusta

UMIG

83 KOMENTARZE

 1. Cieszę się, że dzięki radnym Ratusza burmistrz Ordon wreszcie zabrał się do pracy i wymienia muzealne wodociągi. Szkoda ze reszta radnych jak zawsze zachowywała się biernie i siedziała cicho byle tylko chronić wizerunek swojego wodza. Panie Ordon jeszcze kanalizacja!

 2. Ordona i jego buty ludzie mają już dość. Może zapomnieć o 3 kadencji. Czas wyłonić nowego kandydata. Kogo proponujecie? Ja zacznę:
  1) Bogdan Tomczyk
  2) Jarosław Mączka
  3) Janina Lubera
  4) Józef Czekalski
  5) Maria Mroczek
  Kogo proponujecie?

 3. A może ktoś z poza tej listy.Są inni mądrzy ludzie w naszej ND,tylko trzeba ich przekonac do wystartowania w wyborach i zrobienia porządków w naszym mieście i gminie!
  Np.Pan P Gaj !!:)

 4. Lista jest otwarta. Z podanych nazwisk osobiscie bylbym za wariantem: J. Lubera – burmistrz, B. Tomczyk – zastepca. Pan Gaj moze do rady miasta albo do powiatu do zarzadu?

 5. Do t"tak sobie myślę" Niezłe rozwiązanie.Chyba jednak Pan Gaj do zarządu powiatu .To człowiek z klasa który może wiele dobrego załatwic dla naszego regionu.

 6. Woda leci w piach a burmistrz i jego ekipa serwuja podwyzki! 25% strat wody! Poczytaj: [url]http://infonowadeba.pl/news.php?readmore=1143[/url]

 7. No wreszcie coś się w ND będzie działo! Przerwa w dostawie wody zdarza się wszędzie. Mam nadzieje, że ks. Isakowicz Zaleski przyjedzie i podpowie co poprawić tu i ówdzie. Oczywiście przy tym wszystkim nie zapomni o wydarzeniach w rzeźni w Wołowie.

 8. Ja mam takie propozycje:
  Burmistrz- pani Lubera
  Z-ca – Ostapko
  sekretarz -Licak
  Obecnemu panu burmistrzowi podpowiadam by w następnych wyborach wystartował do rady powiatu.
  W najgorszym z możliwych scenariuszy zostanie V-ice starostą.
  A po upływie maksimum dwóch lat urzędowania nowej władzy w gminie mieszkańcy osiedla zaczną o nich pisać podobnie jak to robią z obecną władzą.Zobaczą jak to jest gdy się za wszystko odpowiada,bo najlepiej to za nic nie odpowiadać a wszystko krytykować.
  Sukcesów wam życzę i zagłosuję na was.

 9. [quote]Przerwa w dostawie wody zdarza się wszędzie. [/quote]

  Awarie byc moze tez. ALE NIE TAK CZESTO JAK W NOWEJ DEBIE. BO NIE O SAM FAKT AWARII CHODZI ALE O ICH CZESTOTLIWOSC KTORA SWIADCZY O TYM ZE MAMY POWAZNY PROBLEM.

 10. Wiesiek tez krytykowal. Wygral i wykazal sie niekompetencja. Teraz Chmielow sie musi odlaczyc by zachowac ciepla posadke.. Wojtem zostalby bez problemu.. i nowa gmina, nowe mozliwosci zaciagania dlugow. A Deba bedzie splacac.

 11. M.Mroczek na burmistrza? oj joj oj.ale żarty ze śmietnika Zaraz krytyka byłaby taka,\: ten się nie nadaje, ten nie szkolony, ten jej podpadł , tamten nie z tej paczki itd.
  Zenada, taki burmiszcz. Nadaje się napewno ten co ją wycałuje, rączki, lico.
  Babciu do domu.Miej chociaż trochę honoru, ktorego większość twierdzi że nie masz.

 12. Nastolatki klęczące przed księdzem i zlizujące z jego kolan coś białego. Skojarzenia mogą być brudne, ale zabawa była czysta – zapewnia ksiądz i jednocześnie dyrektor gimnazjum salezjańskiego w Lubinie. Tłumaczy się, bo lokalne media rozpętały burzę, do której włączył się rzecznik praw dziecka. Ale w obronie księdza stają i uczniowie, i rodzice. Mówią, że to tylko taki rytuał dla pierwszych klas i że taka jest już szkolna tradycja. – To jest w formie zabawy. Pani chyba nigdy na kolonii nie była – mówi jedna z uczennic do reporterki TVN24. Co na to pedagodzy i seksuolodzy? (kdp) Tagi: Kraj, TVN24, Kościół katolicki, Dzieci, Edukacja

 13. Ja myślę że powinien to byc człowiek instytucja >>> ziel Ak , kto inny z tych kandydatów tak pięknie w karaoke indigo potrafi zaśpiewać jak on?

 14. Tylko Luberowa na burmistrza! Talibów gwarantowany :)[img]http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash4/371929_100002388543684_1875753531_n.jpg[/img]

 15. Pan Ordon to wspanialy BURMISTRZ! Facet nie tylko z klasą ,ale czlowiek ktory dla takiej WIOCHY jak N>D oddaje serce i duszę.TYlko zawistni mieszkancy ktorzy chcieliby ugryść kawalek tortu ktorego On im nie daje opluwaa Go z wszystkich stron.Niech sie dorwą do wladzy to cofnie sie ta WIOCHA do lat 50 minionego wieku!!!:@

 16. [quote]Pan Ordon to wspanialy BURMISTRZ! Facet nie tylko z klasą ,ale czlowiek ktory dla takiej WIOCHY jak N>D oddaje serce i duszę.[/quote]

  BUHAHAHAHAHAHAHAH ŁOHOHOHOHOHOHOH HAHAHA! DOBRE! Proszę o więcej! Dawno się tak nie ubawiłem.

 17. a co?Zle sie Nowa Dęba rozwija za burmistrzowania pana Ordona.Szkoła jest,hala sportowa tez, pływalnia , wyremontowany Ośrodek kultury,planty i nawet Place zabaw dla dzieci,ulice remontowane i…czego jeszcze chcesz.Kasyna gry?Kto tam będzie chodził?Chyba nie Ty bo nie masz kasy i tyle.A samochod tylko Golf II z minionej epoki.Do roboty !;)

 18. [quote]a co?Zle sie Nowa Dęba rozwija za burmistrzowania pana Ordona[/quote]
  Chyba ZADŁUŻA. Jeśli dla Ciebie wielkim osiągnięciem jest nabranie kredytów i ustalenie terminu ich spłat na okres przyszłych kadencji to zwykłe cwaniactwo. Wydawać publiczne pieniądze to żadna sztuka. Dziecko by to potrafiło.
  [quote]ulice remontowane[/quote]
  Jeżdżę codziennie leśną wioząc dziecko do dwójki. Jeśli ten wyboisty dukt nazywasz drogą a w dodatku wyremontowaną to weź się nie ośmieszaj.
  [quote]hala sportowa [/quote]
  Jest od 2004 roku. W dodatku Starosty a nie Burmistrza. Ordon siadł na stołek w 2006. Zanim coś napiszesz pomyśl.

  [quote]nawet Place zabaw dla dzieci[/quote]
  Gdzie te place zabaw? Wszystko stare, podrapane, niespełniające norm. W jednym sołectwie powstał nowy plac zabaw to jest zamknięty na klucz żeby dzieci nie zniszczyły. Paranoja!

 19. A co zrobili poprzednicy.Dęba z poczatku lat 1990 to zapyziala brudna,dziadowska dziura.Chcecie aby za 1.5 kadencji naprwaic to co przez 20 lat bylo zaniedbane.A Leśna to wielka mi ulica.Wez lopate i wieczorowa pora Ronku popracuj to Ci rozum sie wylasuje!

 20. O widzisz.. Nie odnosicie się już do moich argumentów tylko zmieniacie wątek na poprzedników. Przypomnę, że Ordon z tymi poprzednikami tworzył centrum władzy. [b]Był sekretarzem u Wróbla i Czekalskiego. A więc jeśli jak piszesz coś było przez 20 lat zaniedbane to w sporym przedziale czasowym to także wina Ordona.[/b] Nastomiast faktem jest, że Ordon miał niebywały w historii dostęp do kasiory unijnej, co wspomagał zadłużaniem gminy. Żadna sztuka. Dziecko by to potrafiło.

 21. [u]SKORO JEST TAK CUDOWNIE ZA PANOWANIA WIESŁAWA ORDONA TO DLACZEGO GMINA I MIASTO PUSTOSZEJE? DLACZEGO LUDZIE STĄD UCIEKAJĄ SKORO JEST TAK WSPANIALE?[/u]

 22. A kto ten Gaj że taki dobry kandydat na burmistrza? Zna ktoś? Pierwszy raz to nazwisko slyszę więc chyba znowu nie taki zasłużony.

 23. [quote]Jezeli wam tak zle ratusiki to co tu jeszcze robicie?,w.y.p.e.r.d.a.l.a c za tymi co wyjechali[/quote]

  Dziękuję za to , że po raz kolejny publicznie odsłaniacie swoją filozofię życia. Liczy się to, żebyście się nachapali a jak się komuś nie podoba to ma z naszej gminy wyjechać. Te taktykę stosujecie od 20 lat. Przez was wyjechało z naszego miasta bardzo wielu mądrych i inteligentych ludzi których dławliście swoją polityką. Teraz czas byście to wy szkodnicy opuścili to miasto. Aby tak się stało musi wygrac ratusz który przeprowadzi polityczną deratyzacje!

 24. kto ten Gaj że taki dobry kandydat na burmistrza? Zna ktoś? Pierwszy raz to nazwisko słyszę więc chyba znowu nie taki zasłużony.
  Nie słyszysz bo nie pcha się na pierwsze strony gazet.To bardzo dobry człowiek. wykształcony ekonomista i prawnik,sponsor wielu imprez w ND,działacz sportowy,dyrektor firmy na ul.Kościuszki.Chyba bezpartyjny!

 25. Gaj,
  To anty katol lizus lekarzy i kanciarz podatkowy,i pieprzony kolega nowodębskich pseudo biznesmenów Jeżeli masz wątpliwoci udowodnie ci to,napisz do mnie :)

 26. Jestem zaskoczony tą informacją o Pany Piotrze Gaju.Na jednym ze spotkan robił dobre wrażenie medialne!!Wielu moich znajomych Go bardzo chwali,a wiem ,że oni to nie lekarze i prawdopodobnie tez nie kanciarze (znajomi)podatkowi.A może się mylę.Ale chyba NIE!A czym sie zajmują ci pseudo bismesmeni? Przecież w ND jest ich tak niewielu. A do oceny Pana Gaja będę podchodził z pewną rezerwą i ostrożnością w opiniach publicznych aby się nie ośmieszyć.Dzięli.

 27. I panu Gajowi sie oberwalo ,choc chlop bogu ducha winnien, znam czlowieka prowadzacego biuro rozrachunkowe ale to mini przedsiebiorca i bez zaplecza politycznego. a wiec bez zadnych szans tak jak i LUSI z DEBOWYJOW[i]:D[/i]

 28. A czy potrzebne jest zaplecze polityczne w Nowej Debie.:)Trochę kasy nie wystarczy i obiecanek.;)A podobno te walory pan Gaj ma!a zresztą "świeża" krew w lokalnej polityce jest potrzeba.Ważne aby umiałl kierować liczną grupą urzędasów na Rzeszowskiej i reszta pójdzie jak z płatka.Jestem ZA!!!!:)

 29. potwierdzam opinie o Gaju, wiecej huku niż faktycznych kompetencji. szczescie do kasy ma, bo udało się mu trafić na dobrych pracowników którzy odwalają za niego robote a reszte załatwiają znajomi. fakt to to że nie jest sknera i nie jest konflitowy wiec moze miec opinie fajnego faceta ale na urzad to sie wcale nie nadaje. zero decyzyjnosci, uciekanie od kłopotów itrp

 30. Dzięki za informacje o panu Gaj Piotr.Jak coś więcej się jutro na spotkaniu wsród jego znajomych dowiem to albo zmienię opinie,albo będę Go nadal popierał.Podobno kawaler,a systematycznie pojawia się z małym chłopczykiem z rodziny i troskliwie sie nim opiekuje!!To też dobre cechy osobowe.

 31. Dajcie spokój panu Piotrowi Gajowi.To wspaniały człowiek, miły ,uczynny.Nie odmawia pomocy tym którzy tego potrzebują.Ja sądzę ,że byłby bardzo dobrym naszym Burmistrzem,ale obserwując zlośliwość ludzi z Nowej Dęby to nawet tak dobrych potrafią wykończyć bezwzględnie.Dlatego pomimo tego,ze wierzę ,ze dobrze byłoby,wolę aby kierował swoim biurem!

 32. A ja chce pana Piotrusia .jak nie ma żony to jestem chętną.Moje walory pozna w odpowiednim czasie tylko musi mnie zatrudnić a po kilku miesiącach się na pewniaka zakocha i…zaproszę Go na kolację do mojego domku przy świecach .

 33. To dobrze trafiłeś!!!;)A czy masz Ty firmę,samochód czarny terenowy,chatę i naturalnie kasę.No może troszeczkę ciałka.Bo jak mówią"Zanim gruby schudnie to chudy zdechnie"!!

 34. PO zawsze było z Ordonem. Ostapko to stary PiSowiec. Robił kampanie Porębie, był u niego w biurze Poselskim. Ordon zaś robił kampanie PO. Mam ulotki PO na których Wiesław Ordon zachwala kandydata.

 35. nic dziwnego… skoro w Nowej Dębie jest praca dla ludzi spoza gminy to nasi ludzie muszą szukać zatrudnienia po Tarnobrzegach, Mielcach, Rzeszowach… Ale jeśli sam pan Ordon burmistrz zatrudnia u siebie ludzi spoza Dęby zamiast dawać szansę naszym to co się dziwić… Szkoda gadać.

 36. Jest 17.15, roboty już zakończono, a z kranu leci bez przerwy przez parę już godzin czarna smoła. Pytam, czy za tę smołę , wodę z czarnym piachem mam tez płacić po ponad 8 zł/m3 ???

 37. [quote]#79 | piszę z ulicy JP II dnia 09/25/2012 17:17
  Jest 17.15, roboty już zakończono, a z kranu leci bez przerwy przez parę już godzin czarna smoła. Pytam, czy za tę smołę , wodę z czarnym piachem mam tez płacić po ponad 8 zł/m3 ???[/quote]
  [b]P i e r d o l i c i e Hipolicie :([/b]
  To nie wiesz gościu z JP II że to wina burmistrza Ordona i Naszego Samorządziku?Wleżli do siecia wodociągowej i spierniczają przed radnym Ostapko i Ratusikami.Wieją aż się kurzy,stąd ta brudna woda z piachem.I co ciekawe wlazł tam za nimi aqq i wesoło mi.Ale heca :D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here