WYSTĘP KABARETU NEO-NÓWKA ! DO WYGRANIA DARMOWE WEJŚCIÓWKI.

0

Szanowni Państwo

KABARET NEO-NÓWKA

wraz

z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ „JOANNA”

serdecznie zapraszają Państwa na swój premierowy program

Występ odbędzie się 10 grudnia 2017 r. o godz. 20:00

Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, al. Niepodległości 2

w TARNOBRZEGU

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały

program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie

nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Czas trwania programu to około 120 minut

Cena biletu to: 60 zł, 70 zł, 80 zł i 90 zł VIP

Indywidualnie bilety można nabyć w Małej Gastronomii U IWONKI (bufet przy basenie) MOSiR al. Niepodległości 2, w Biurze Turystycznym POLTUR pl. Bartosza Głowackiego 36 lub na stronie www.biletowakasa.pl

Zamówienia zbiorowe przyjmujemy pod numerem tel.: 41 361-80-47 /pn.-pt. 8:00-16:00

Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!!DARMOWE WEJŚCIÓWKI DLA CZYTELNIKÓW INFONOWADEBA!

Tradycyjnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy miłą niespodziankę. Rozdajemy trzy podwójne bilety na występ Kabaretu NEO-NÓWKA!

Zasady konkursu są proste! Spośród wszystkich którzy do 7 grudnia 2017 roku przyślą na adres e-mail: marekostapko@gmail.com wiadomość o temacie: Konkurs Neo-nówka ( w treści wiadomości wpisując swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu) rozlosujemy trzy osoby które otrzymają darmową podwójną wejściówkę. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here