Zaginiona kobieta trafiła do nowodębskiego szpitala

25

12.08.2012r.
Dziś rano dyżurny tarnobrzeskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 65-letniej mieszkanki miejscowości Knapy. Kobieta cierpiąca na zaniki pamięci oddaliła się w nieznanym kierunku. Policjanci podjęli poszukiwania, w których brało udział kilkunastu funkcjonariuszy, leśniczy i pracownicy stawów hodowlanych. Około godz. 10 zaginiona została odnaleziona w lesie Nadleśnictwa Buda Tuszowska. Została zabrana do szpitala Nowej Dębie.

Od wczesnego rana trwały poszukiwania 65-letniej mieszkanki miejscowości Knapy w gminie Baranów Sandomierski, cierpiącej na zaniki pamięci, która przed godziną 5 rano opuściła miejsce zamieszkania i oddaliła się w nieznanym kierunku. W poszukiwania zaangażowani byli policjanci z komendy miejskiej w Tarnobrzegu, posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim oraz leśniczy i pracownicy stawów hodowlanych w miejscowości Knapy. Przed godz. 6 kobieta widziana była w pobliżu drogi prowadzącej do Majdanu Królewskiego. Pies tropiący wprowadził policjantów w kompleks leśny w okolicach Huty Komorowskiej. Około godz. 10 policjanci zauważyli kobietę w rejonie żwirowni znajdującej się w kompleksie leśnym na terenie nadleśnictwa Buda Tuszowska w okolicach Huty Komorowskiej. Kobieta nie wiedziała gdzie się znajduje.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało odnalezioną do szpitala w Nowej Dębie. Jej życiu nie grozi niebezpieczeństwo.

POLICJA

25 KOMENTARZE

 1. Wiesław Ordon chętnie wystąpiłby przed kamerą wypowiadając się jak to dzięki udanej akcji znaleziono biedną kobietę…. Wstęgi, wypinane klaty do aparatów, przypisywanie sobie czyiś zasług i spychanie na innych swoich porażek to jego specjalność.

 2. To co zrobił Obecny Burmistrz dla Nowej Dęby jest widoczne gołym okiem. Widzą to mieszkańcy Nowej Dęby jak i okolic.Tego nie zrobił żaden włodarz Nowej Dęby od ponad pięćdziesięciu lat.Dlatego pan Ostapko i jego pieski tak go atakują na każdej stronie p.Ostapki Głównym zadaniem tego portalu jest szczekać i pluć na tych co są lepsi od nich.

 3. Taaaa… Nie każdego cieszy że stajemy się dziurą między Kolbuszową a Tarnobrzegiem… Ale was tak.. Macie stołki a im mniej ludzi tym wam lepiej siedzieć u żłobu.
  [b]O to co zrobił Pan wój Wiesław Ordon:[/b]
  – zwalił sprawę peronu ( 2 razy);
  – nie dopilnował kwestii projektu modernizacji ujęcia wody i wodociągów (straciliśmy kilkanaście milionów zł.)
  – zadłużył gminę;
  – wyposażył Chmielów który grozi odłączeniem i zostawieniem nas z długami;
  – strefa nowodębska chyli się ku upadkowi;
  – mimo obietnic nie dotrzymał słowa i nie modernizuje nowodebskiej strefy;
  – brakuje miejsc w przedszkolach dla dzieci;
  – brakuje mieszkań;
  – wyciął dęby na plantach
  – brata się z osobami gloryfikującymi zbrodniarzy Polaków;
  – zawalony przetarg na odśnieżanie i sprzątanie miasta;
  – zatrudnianie w urzędzie osobników z Tarnobrzega podczas gdy w Nd nie ma pracy;
  – wydawanie kolejny raz milionów złotych na planty podczas gdy są ważniejsze potrzeby;
  -odejście bardzo dobrego fachowca z PGKiM p. Sudoła;
  – pan Ordon od lat jest człowiekiem władzy: jako radny a później sekretarz więc wszystkie błędy poprzednich ekip są także jego błędami (sekretarz to 3 osoba w gminie).

  To tylko krótka lista "osiągnięć". Gdyby nie zaciąganie pożyczek CO MOŻE KAŻDE DZIECKO ROBIĆ BO TO NIE SZTUKA BUDOWAĆ NA KREDYT to pozostałoby tylko to co napisano powyżej…Każdy wstrzelając się w okres zasypywania Polski środkami unijnymi mógłby sobie pobudować to i tamto. Żadna sztuka. Tylko naiwni i tylko frajerzy mogą się nabierać na "wielkie osiągnięcia". Za kredyt jak Ci się zachce to sobie zbudujesz tor formuły 1 albo ZOO… A co!

  Pozdrawia OBIEKTYWNY OBSERWATOR a nie OBSERWATOR LIZUS SPOD 5.

 4. I tu sie mylisz "OBSERWATORZE" w PROPAGANDZIE sa najlepsi od czasow wojny nawet im teraz GEBELS zazdrosci o komunie juz nie wspomneB)

 5. Zastanawiam się czy warto w to osiedle inwestować,co by burmistrz nie zrobił to źle,może najlepiej dla was było by jeżeli gmina tylko dopłacała by wam do mieszkań, opłacała rachunki za wodę,gaz i energię oraz zwiększyła ilość osób dożywianych w MOPS, co drugi dzień schabowy z kapustą.
  Żyło by się wam wtedy jak w przysłowiowym "Raju"
  Czytając wasze wpisy to najlepiej wychodzi wam krytyka, tu jesteście arcymistrzami.

 6. [b]To stwierdzanie faktów a nie krytyka.[/b]
  [i]Ktokolwiek by nie wpadł na to stanowisko w okresie takiego zasypu Polski środkami z Unii i zaciągał kredyty to mógłby sobie wybudować co by mu do głowy przyszło[/i] (np Zoo lub tor formuły 1). Bo wydawać publiczną kasę potrafi każde dziecko. Dodam tylko, że burmistrz sięgał po najbanalniejsze projekty: na wioski (jest ich multum) oraz na rewitalizacje (praktycznie każdy dostaje – ciężko nie dostać). Więc nie wymagaj ode mnie oklasków bo nie osiągnął niczego nadzwyczajnego. A tak gdzie trzeba było rozwagi i trzymania ręki na pulsie to sprawy zawalił czego przykładem jest przygotowana przeze mnie w komentarzu nr 6 lista. Czytając zaś waszą propagandę sukcesu, wasze wpisy o tym jak jest wspaniale to jesteście mistrzami w przechwałkach. Ale fakty obiektywne są takie że ludziom żyje się coraz gorzej a nasze miasto upada.

 7. Pan Ordon był sekretarzem (3 osobą w gminie) u Pana Czekalskiego. Jeśli Pan Czekalski źle rządził to Pan sekretarz będący częścią obozu władzy także ponosi za to odpowiedzialność. Jeśli Pan Czekalski rządził źle to dlaczego Pan Ordon – skoro np nie zgadzał się z jego polityką – nie odszedł z gminy tylko przykładał rękę do złego zarządzania? Pensja była ważniejsza niż dobro gminy?
  Pan Ordon był sekretarzem (3 osobą w gminie) u Pana Wróbla. Tak więc skoro Wróbel był zły a Pan Ordon brał udział w procesie rządzenia to jaki jest Pan Ordon????

 8. Biedaku ,klepiesz ten wyuczony slogan o Ordonie bez przerwy,napisz jeszcze ze dzisiaj Ordon jest winien opadow deszczu na wschodzie a na zachodzie pieknego sloneczka

 9. Biedaczyno, liżesz tyłek Ordonowi mimo, że ma większe wpadki niż Czekalski. Jako, że faktom nie możesz zaprzeczyć więc chcesz sprowadzić sprawę do absurdu… ale marnie ci to idzie biedaczysko.

 10. Ordon nie ma ( wróć do do listy z komentarza nr 6) i jakoś pomagają bo takiemu jak ty to wystarczy bo klaskać a z braku argumentu obrażać adwersarzy….

 11. [quote]Faktem jest biedaku ze wole lizac tylek Ordonowi jak ciebie calowac[/quote]
  Nie chciałbym, żebyś mnie gdziekolwiek lizał. Natomiast ŻYCZĘ WAM wielu upojnych i przepełnionych mocnymi wrażeniami nocy.

 12. Czym chcesz zaimponować jak nie masz swoich argumentów , powołujesz się na inne komentarze a nie umiesz się nawet poprawnie podpisać . Twoje motto to szczekać szczekać i jeszcze raz szczekać.Lecz na próżno twoje ujadanie.

 13. [quote]Faktem jest biedaku ze wole lizac tylek Ordonowi jak ciebie calowac[/quote]
  Już wiem skąd ten smród na forum. Niemniej także życzę Wam upojnej nocy.

 14. Zaczął prowokator obozu władzy wpisując prowokujący i bez sensowny wpis nr 1. Wiedział, że zaraz mu ktoś odpowie a później pójdzie samo…

 15. [quote]#23 | Gosc dnia 08/14/2012 07:59
  I tu sie zgadzam czytalniku ze prowokatorem jest dyzurny obozu ratusza[/quote]
  Fakt bezsporny,faktem jest również to, że zaginiona kobieta odnalazła się dzięki Ratuszowi a w szczególności jego "liderowi" M.Ostapko .Mają węch :D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here