Zapisy do PIŁKARSKIEJ LIGI FIRM!

19

09.10.2012

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie oraz Miejski Klub Sportowy STAL Nowa Dęba zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rozgrywkach halowych w piłce nożnej – PLF

Mecze odbywać się będą w hali sportowej Zespołu Szkól Nr 1 w Nowej Dębie. W rozgrywkach mogą brać udział 10-osobowe drużyny amatorów z dopuszczeniem max. dwóch zawodników występujących w rozgrywkach klasy A lub B. Mecze rozgrywane będą zgodnie z zasadami gry w FUTSAL. (przepisy dostępne na stronie www.futsal-serwis.pl.)

Zgłoszenia drużyn proszę przesyłać e-mailem na adres : sosir@nowadeba.pl do dnia 12 października 2012 do godziny 15:00. Przewidujemy udział max. 10 drużyn (o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń). Spotkanie organizacyjne kapitanów drużyn w kawiarence SOSiR obok stadionu w dniu 12 października 2012 o godz. 18:00.

Więcej informacji wkrótce na stronach sportnowadeba.pl oraz stalnowadeba.pl.

19 KOMENTARZE

  1. No w końcu powiedzmy "całkowicie amatorska" liga

    Liczę na występ takich drużyn jak : helionet, mpgk, strażacy, koniczynka, kościuszki, zakładowcy, nauczyciele, może oldboje, dezamet, pizzeria, media tel, strefa, resaco, tytan.

    Powinno być ciekawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here